Jump to content



Προσφορές σε μητρικές @ Πλαίσιο @ 20€


GoriLLakoS

Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

kaynd συμφωνώ με 1000, μη το ψάχνεις. Αυτό που ήθελα να τονίσω απλά είναι οτι ο παρτάκιας δε 'νιώθει', θα βρει τρόπο να σηκώσει και 10 και 100 κάρτες. Ουσιαστικά περισσότερο ποστ γκρίνιας είναι που υπάρχουν αυτοί οι άνθρωποι αρχικά και ξεφτιλίζονται. Γιατί ξεφτίλα είναι να σκάσεις στο ταμείο με 15 κάρτες επειδή 'ηταν σε προσφορά' και δείχνει ξεκάθαρα τη νοοτροπία σου. Γιατί και δε μπορεί το πράγμα να κυλά ομαλά χωρίς περίεργους κανόνες και συμβιβασμούς...

Αν ήμουν πλαίσιος πάντως, θα εξαιρούσα τους υπαλλήλους της προσφοράς. Έχουν προβάδισμα ούτως ή άλλως, μπορούν άνετα να εξασφαλίσουν μέσω κάποιου τρίτου. Για τους πελάτες μια κάρτα ανα πελάτη, αντε δύο και τηλεφωνικές κρατήσεις κομμένες. Κοινώς, όποιος πρόλαβε τον κύριο είδε.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι! Έλεος με τη φτήνια ρε παιδιά ανεβάστε καμιά τιμή να στανιαρουμε.

Άλλη γλύκα έχει το hardware όταν το πληρώνεις :laughing:

Έλα ντε, ξενερα να παίρνεις Phenom και 6850 με 20 ευρώ..... σου χαλάει τη διαδικασία. Εγώ που τον είχα πληρώσει 160, κοιτούσα το κουτί με δέος κανα 10 λεπτο:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη αίσχος, αλητεία, προδοσία, αισχροί και οι δυο! Μαϊμουδέϊδες (ταιριάζει περισσότερο από το αρκουδέϊδες :p) Έπρεπε να έχεις στείλει πμ 2 μέρες σε κάθε μέλος του δελαμπ.τζιαρ, πριν αποφασιστεί το ξεστοκάρισμα σε αστείες τιμές, και να ρωτάς αν θέλουν τπτ για να τους το κρατήσεις. Σα δε ντρέπεσαι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη αίσχος, αλητεία, προδοσία, αισχροί και οι δυο! Μαϊμουδέϊδες (ταιριάζει περισσότερο από το αρκουδέϊδες :p) Έπρεπε να έχεις στείλει πμ 2 μέρες σε κάθε μέλος του δελαμπ.τζιαρ, πριν αποφασιστεί το ξεστοκάρισμα σε αστείες τιμές, και να ρωτάς αν θέλουν τπτ για να τους το κρατήσεις. Σα δε ντρέπεσαι :hehe:

Και όχι μόνο. Έπρεπε να πάρει τον τηλεφωνικό κατάλογο και να ξεκινούσε ένα ένα να ενημερώνει όλους τους κατοίκους της ελληνικής επικράτειας:p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω ότι έπρεπε να βγάλει πάγκους και να λέει με 100€ όσους χωράει η τσέπη σας... ή όσους μπορείτε να βάλετε στο στόμα σας... Τουλάχιστον έτσι θα σταματούσε και η γκρίνια...

[αυτοκριτική]Γιατί συνεχίζω και το διαβάζω το thread δεν καταλαβαίνω![/αυτοκριτική]

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι!Ένα πράγμα δεν καταλαβαίνω.Όταν το πλαίσιο έκανε ξεστοκάρισμα τις GPU όλοι φωνάζατε επειδή πήρανε πολλοί και λίγοι το μάθανε.Τώρα που ο Βασίλης(Gorilakos έτσι δεν σε λένε?)έκανε thread και λέει ότι ξεστοκάρουνε τις mobo όλοι φωνάζετε επειδή δεν προλάβατε να πάρετε...

Και μια ερώτηση..Σε περίπτωση που δουλεύατε στο Πλαίσιο η σε κάποιο άλλο μαγαζί και έκανε ξεστοκάρισμα δηλαδή δεν θα περνάτε μια μητρική για τον γιο σας?Για την party σας?Για τον χαβαλέ σας?E άμα δεν περνάτε μαγκιά σας και χαρά σας...Εγώ πιστεύω πως είναι απλό και δεν χρειάζεται κάποια ιδιαίτερη νοημοσύνη...

Άμα προλάβεις...Πρόλαβες...Άμα δεν προλάβεις δεν είναι ανάγκη να κλαψουρίζεις επειδή δεν πρόλαβες και να κατακρίνεις τους εκάστοτε υπαλληλους του εκάστοτε καταστήματος επειδή πήρε κι αυτός μια για την πάρτι του.Δηλαδή γιατί να μην πάρει?Για να πάρω εγώ?No sense...

Εγώ πάντως βλέπω πως αντί να πούμε στον Bill ένα thanks που μας ειδιποίησε για να μην γίνει ο ίδιος σάλος που έγινε με τις κάρτες,πάλη ο ίδιος έγινε.Επειδή είμαστε αχάριστοι?Ίσος...

Είναι λίγο μεγάλο ξέρω αλλα μου την έχει δώσει η κατάσταση.Δηλαδή γιατι εγώ και άλλοι 200-2000-10000 που δεν προλάβαμε λέμε ok δεν πειράζει την άλλη φορα,και όλοι η υπόλοιποι τους φταίει όλο τι σύμπαν?Κράζουνε το πλαίσιο και τους υπαλληλους του?Pff :zzz: :zzz:

Link to comment
Share on other sites

Με δύο παιδιά ήμουν το απόγευμα που ΔΕΝ δουλεύουν στο Πλαίσιο και οι οποίοι πήραν από έναν Phenom. Εγώ δεν πρόλαβα, δεν το κυνήγησα, δεν έτυχε.

Αυτό για όσους λένε ότι κανείς δεν πρόλαβε ή ότι ήταν εντελώς μούφα και στημένη κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Το έγραψα και πιο πάνω... η κατάσταση είναι γελοία... προσωπικά θα ευχαριστούσα τον Gorillako αλλα μετά το ποστ σου φίλε μου κατάλαβα ότι βγήκες να δικαιολογήσεις το αφεντικό σου... λυπάμαι που στο λέω αλλά έτσι είναι... και αν κάνουμε εμείς σαν παιδιά 2 χρονών όπως λες και μας προσβάλλεις χωρίς κανείς να σου πει τπτ εγώ σου λέω ότι κάνεις σαν δύο μηνών γιατί βγαίνεις και τα χώνεις στο παιδί που λες ότι δουλεύει multiramα... Και για να απαντήσψ στο στυλ το δικό σου κάνεις κάπως έτσι:

"Χαχαχαχα OEW1999 ζήλια ψώρα το δικό μου μαγαζί ξεπούλησε πρώτο τους επεξεργαστές ... χαχαχα ζήτω το πλαίσιο κάτω τα multirama..."

Γιατί δεν παραδέχεσαι ότι αρκετοί συνάδελφοι σου καβάτζωσαν πραματάκια και αυτός είναι ένας από τους λόγους που οι πελάτες έμεινα δυσαρεστημένοι? μήπως είσαι ένας από αυτούς και τους υπερασπίζεσαι? εγώ προσωπικά πήρα τηλ και κάποιοι έκαναν τους κινέζους.... άλλα άτομα είδαν με τα μάτια τους υπαλλήλους να έχουν πράματα για την πάρτη τους... τουλάχιστον στα multirama έγινε πάλι σάλος αλλά το γεγονός ότι δεν εξέφρασε κανείς τέτοια παράπονα εμένα σαν πελάτη με κερδισε το multirama... Εγώ δεν έχω κανένα κέρδος σαν απλός πελάτης αλλά το μαγαζί αν θέλει να είναι εντάξει προς τον πελάτη πρέπει να προσέχει τη συμπεριφορά του... δεν μπορεί να προσλαμβάνει κ@λόπαιδα να δουλεύουν τον κόσμο(αυτό πάει προς τους υπαλλήλους που συνομίλησα και με δούλευαν)...... Στο επόμενο ξεπούλημα μα την παναγία θα ζητάω το ονοματεπώνυμο του κάθε υπαλλήλου και όποιος με δουλεύει θα στείλω επιστολή προς τη διοίκηση με τα ονόματα τους.... δεν ξέρω αν είναι σωστό εμένα μου ανάψανε τα λαμπάκια μεσημεριάτικα και ήθελα και να κοιμηθώ και κάθόμουν και ασχολούμουν με ηλιθιότητες...

Και το πμ που σου έστειλα καλύτερα διέγραψε το , ήταν πριν κάνεις το ποστ και καταλάβω αν είσαι εντάξει... δεν είσαι εντάξει φίλε Γοριλλάκο...

13z6br5.jpgwhabam1098987490.gif

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη τώρα τι καθόμαστε και συζητάμε?

Tα 2 threads απέδειξαν πανηγυρικά οτι όντως υπάρχουν και οι περιβόητες 2 απόψεις σχετικά αν το ποτήρι ειναι μισογεμάτο ή μισοάδειο...

Να γινει ταύτιση απόψεων δεν γινεται...οπότε? Να κάνουμε και δημοψήφισμα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.