Jump to content



Προσφορές σε μητρικές @ Πλαίσιο @ 20€


GoriLLakoS

Recommended Posts

Πρωτη φορα ακουω αυτην την ιστορια για το ξεστοκαρισμα του πλαισιο και ομολογω πως εχω βγει απο τα ρουχα μου...Μα να μην εχω καμια ενημερωση??:wall::woot:

Δηλαδή περίμενες να σε ειδοποιήσουν προσωπικά;

Οποιος εχει σηκωσει πολυ πραμα και μπορει να το διαθεσει χερι με χερι ή αντικαταβολη..εχει την διαθεση δηλαδη..ας δωσει τα φωτα του

Επιεικώς απαράδεκτο αυτό που ζητάς και κατακριτέο

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Εγω λεω να γινει αυτο που λεω..οσοι ειναι διαθεσιμοι να πανε να τις σηκωνουν ολα τα πραματα που ειναι στοκ...να τους μεινουν αμανατι και να μην παρουν τα λεφτα τους δεν υπαρχει περιπτωση...Οποτε γιατι να μην κανουν καποιο διαθεσιμοι το ψυχικο:clap:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αφού πρόκειται για πρακτικό θέμα και δε τους αφορά η διαφήμιση ούτε στο ελάχιστο στο συγκεκριμένο θέμα, γιατί δε το λένε μια μέρα νωρίτερα στους υπαλλήλους τους, να πάρουν ότι θέλουν αυτοί και μετά αν έχει μείνει κάτι να τα διαθέσουν στα ράφια?

Θα γλίτωναν αρκετή γκρίνια έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις γυρισα απο πλαισιο κηφισιας και μολλ, απο μητρικες δεν ειχε κανενα μαγαζι, αλλα μου ειπανε για επεξεργαστες με 10Ε. Υπαρχει μια λιστα που εχει ερθει απο τα κεντρικα με κομματια και p/n, αυτη που εστειλε ο Βασιλης, και οποιο μαγαζι εχει αυτα τα νουμερα τα πουλαει με 10Ε. Επαιζαν 6400, 4500, 6850, 1200, phenom 9750, 9600, 9500 athlon 6000+ klp klp, ευτηχως βρηκα ενα ΒΕ-2350 αλλα πρπει να βρω και μητρικη.. παιζει ενας 6000+ @ Κηφισια, τπτ @ ΜΑΛΛ, και οτι βρειτε στο ψαξιμο. Αποτι μου ειπανε τα περισσοτερα φυγανε αμεσως.

Link to comment
Share on other sites

Όταν δούλευα παλιά στην Philips είχαμε δικό μας μαγαζάκι on-site που πήγαινες στο μεσιμεριανό σου και έπαιρνες ότι ήθελες. Γιατί να μην υπάρχει ενας καταλογος μόνο για τους υπαλλήλους? Έτσι και τα παιδιά θα έχουν ευκαρια να αγοράσουν ότι θέλουν σε προνομιακές τιμές και δεν θα επιρέαζαν το στοκ που είναι ήδη στο μαγαζί. Όλοι χαρούμενοι γιατι η εταιρεία βοηθάει τους υπαλλήλους, και ο καταναλωτής χαρούμενος γιατί είχε την ευκαιρία να αγοράσει το εν-λόγω στοκ σε προσφορα.

Δεν ξέρω... μια ιδέα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αφού πρόκειται για πρακτικό θέμα και δε τους αφορά η διαφήμιση ούτε στο ελάχιστο στο συγκεκριμένο θέμα, γιατί δε το λένε μια μέρα νωρίτερα στους υπαλλήλους τους, να πάρουν ότι θέλουν αυτοί και μετά αν έχει μείνει κάτι να τα διαθέσουν στα ράφια?

Θα γλίτωναν αρκετή γκρίνια έτσι.

Αυτο ειναι πραγματικοτητα και ετσι θα μπορουσε να γινει αλλα τοτε κανε μπαμ δεν θα γινοταν και ουτε τοσος λογος για το πλαισιο απλα κανενας δεν θα το μαθαινε και κανενας δεν θα ασχολουταν σε αντιθεση με τωρα που ολοι συζηταμε για το καταστημα και για ανυπαρκτα κοματια προσφορων

Σε αντιθεση με τα multirama οπου και εκει πηραν οι πωλητες δεν λεω και αρκετα κοματια αλλα πρωτη βαρυτητα δοθηκε στον καταναλωτη και τελικο πελατη ωστε να ειναι χαρουμενος και ικανοποιημενος σε αντιθεση με οτι γινεται εδω :)

Το παν ειναι η ικανοποιηση του πελατη αλλα μαλον μερικοι θεωρουν τα φορουμ κτισματα τους και τους τελικουσ καταναλωτες προβατα και ενοχλουνται οταν αλλοι πηγαν να τους αποδειξουν το κατι διαφορετικο

Και τα multirama μπορουν να βγαλουν επεξεργαστη στα ιδια και λιγοτερα χρηματα

Θελετε αυριο να δειτε προσφορα 10ε σε επεξεργαστες αλλα και μητρικες, μνημες, κουτια, ψυκτρες κτλ ΑΛΛΑ διαθεσιμοτητα μηδεν γινεται ολα γινονται

Αντε το πολυ απο ενα κοματι σε καθε ειδος αυτο ειναι το μονο ευκολο ολα γινονται αλλα μετα δεν θελω γκρινια

ΔΕΝ προλαβαμε, ( τι να προλαβεται :clap::clap::clap: ) οι πωλητες τα κρατησαν ολα, τσαμπα τοσα τηλ

Απλα δεν υπηρχε τιποτα αλα απο την αρχη ηταν μια διαφημιση και ολα μερος ενος παιχνιδιου

Καλησπερα σε ολους

Φιλικα ΟΕW1999:)

Link to comment
Share on other sites

καλα γιατι ομως τοσο χωμα τιμες δε μπορω να το καταλαβω!!

αμα παω να κανω εγω τωρα rma εναν 6600 με αποδειξη στα 330ευρω τι θα μου πουνε σου δινουμε 10 ευρω?

αποτι εχω τελικως καταλαβει, οτι αποδειξη εχεις αυτο παιρνεις εκτος αν υπαρχει το ιδιο..330>330 10>10.

Link to comment
Share on other sites

Τυχεροι οσοι προλαβαν καλα κομματια με 10-20Ε

Ατυχοι οσοι ειχαν πληρωσει την κανονικη τιμη και αν παρουσιαστει προβλημα θα μπλεξουν με την τελευταια τιμολογηση κλπ κλπ

Αν και δεν προλαβα τπτ(οχι οτι εψαξα κιολας) νομιζω οτι πρεπει να γινει μια καλυτερη οργανωση στις προσφορες την επομενη φορα πχ αγοραζεις 1 προιον σε κανονικη τιμη,μπορεις να παρεις και 1 σε προσφορα.Ετσι αποφευγουμε περιπτωσεις πελατων-σκουπα,που πανε ταμειο με 5-6 προιοντα σε καθε χερι

Με γειες σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

Ε κοιτά να πας τον 6600 τώρα και να σου πούν δικαιούσαι πιστωτικό 10ευρω δε παίζει με τη καμιά.

(σε κανένα χρόνο δε ξέρω όμως :p)

Γενικά σε κάθε περίπτωση θα υπάρχει για αρκετό καιρό ακόμα κάποιος αντίστοιχος C2D να σου δώσουν αν τύχει κάτι στο δικό σου.

Εδώ τα πράγματα είναι πιο ξεκάθαρα από τις κάρτες γραφικών και τις μητρικές.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ότι να ναι γίνεται να το ξέρετε... τα μισά τα κρατάν για πάρτη τους οι υπάλληλοι και τα άλλα μισά τα παίρνουνε γνωστοί και μη εξαιρεταιοι:happy2:... Πήρα τηλέφωνο σε 10 διαφορετικά καταστήματα μόνο σε ένα υπήρχε ένα κομμάτι core 2 στα άλλα έκαναν πως δεν ήξεραν τιποτα για προσφορές και στα άλλα γέλαγαν και μου έλεγαν ότι υπάρχουν προσφορές ενώ δεν υπάρχουν κομμάτια... :tomato:τα έχω πάρει άγρια με την υπόθεση:fight:.... πολύ άγρια:slap:.... πάνε κάποιοι έξυπνοι τα παίρνουν και μετά σε κοροιδεύουν στο internet Και στο τηλέφωνο... Αποτυχημένοι είναι όλοι τους.... ποιος σοβαρός άνθρωπος περιμένει να βγάλει μεροκάματο από τέτοιες προσφορές....?:TD: εγώ μία καταραμένη cpu ήθελα να πάρω αλλά που με τα κοράκια... :drool:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.