Jump to content



Προσφορές σε μητρικές @ Πλαίσιο @ 20€


GoriLLakoS

Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΟΥ!!!!! μην ψαχνεται αλλο ρωτησα παντου για ολα τα καταστηματα και μαλιστα ρωτησα και μου ειπαν οτι σε 10 λεπτα εξαντληθηκαν ολα και τις επαιρναν πεντε πεντε υπηρχαν πολλα κομματια ετσι μου ειπε αυτος ΚΡΙΜΑ παντως σε αυτους που τις μαζευουν ολες ΚΡΙΜΑ εγω μια ηθελα τιποτα αλλο

Link to comment
Share on other sites

φτουυυυυυυυυυυυυυυυυυ

γιατι ρε παιδια? επρεπε να βγαλουν μια αγγελια πριν μια βδομαδα να ξερουμε και εμεις απο επαρχια τι γινεται.

αν ειχε γινει κατι τετοιο θα υπηρχαν ουρες εξω απο καθε καταστημα απο χθες το βραδυ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες τωρα σοβαρα ... δεν θελω να προσβαλω κανεναν και ουτε moderator να το παιξω ή τιποτα τετοιο (με πολλους σε αυτο το thread μιλαω εξαλλου μεσω MSN) αλλα μερικοι κανετε σαν 10χρονα παιδακια που μαζευουν λεπτο-λεπτο να παρουν ενα pc'ακι να παιζουνε οταν τους αφησει η μαμα και ο μπαμπας. Οι περισσοτεροι απο εμας (αν κρινω απο τα signatures - btw το δικο μου ειναι εντελως outdated, μην το κοιτατε καν :) εχουν αξιοπρεπεστατα pc και ειτε επωφεληθουν της προσφορας ειτε οχι δεν εγινε και τιποτα ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ. Γιαυτο καλυτερα πριν αρχισουνε να κανουμε σαν υστερικοι και να κατηγορουμε δεξια και αριστερα οταν δεν προλαβουμε κατι, καλο ειναι να ριχνουμε και μια ματια στο case μας και να μην ειμαστε απληστοι. (κοιτα ποιος μιλαει που εχει 20 σκληρους! - :rofl:)

Φιλικα παντα γιατι ο γραπτος λογος παραξηγειται ευκολα, ολοι μας εχουμε το μικροβιο της αναβαθμισης και του "καλυτερου" αλλα πρεπει να ειμαστε κυριοι και οταν πχ προλαβουμε την προσφορα και οταν δεν την προλαβουμε

Εγω προσωπικα εαν ημουν πωλητης στο πλασιο και "ελιωνα" οπως βλεπω μερικα παιδια να λιωνουν και με επαιρνε ο Χ χρηστης απο τον λαμπη και με εκραζε πχ του στυλ "Κρατατε τις καρτες για την παρτυ σας .... μπλα-μπλα-μπλα" ε νταξει θα τα ειχα παρει πολυ ασχημα ...

Link to comment
Share on other sites

Όταν εμεις δουλεύουμε και δεν μπορούμε να πάμε από τις 10 00 (που βγήκε η προσφορά και εξαντλήθηκαν σε 30 λεπτα) πως θα μπορεσουμε ποτέ να επωφεληθούμε από τέτοιου είδους κινήσεις; Μόνο φοιτητές/μαθητές και ανεργοι/αεργοι μπορούν....Αλλά πάλι πέντε πέντε να τις δίνουν μετά τον ντόρο που έγινε;

Link to comment
Share on other sites

φτουυυυυυυυυυυυυυυυυυ

γιατι ρε παιδια? επρεπε να βγαλουν μια αγγελια πριν μια βδομαδα να ξερουμε και εμεις απο επαρχια τι γινεται.

Οι πωλητες μου ειπανε οτι ενημερωνονται ή την ιδια μερα η στο τελος της προηγουμενης για τις προσφορες και αν θες την γνωμη μου τους πιστευω

Link to comment
Share on other sites

Παιδες τωρα σοβαρα ... δεν θελω να προσβαλω κανεναν και ουτε moderator να το παιξω ή τιποτα τετοιο (με πολλους σε αυτο το thread μιλαω εξαλλου μεσω MSN) αλλα μερικοι κανετε σαν 10χρονα παιδακια που μαζευουν λεπτο-λεπτο να παρουν ενα pc'ακι να παιζουνε οταν τους αφησει η μαμα και ο μπαμπας. Οι περισσοτεροι απο εμας (αν κρινω απο τα signatures - btw το δικο μου ειναι εντελως outdated, μην το κοιτατε καν :) εχουν αξιοπρεπεστατα pc και ειτε επωφεληθουν της προσφορας ειτε οχι δεν εγινε και τιποτα ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ. Γιαυτο καλυτερα πριν αρχισουνε να κανουμε σαν υστερικοι και να κατηγορουμε δεξια και αριστερα οταν δεν προλαβουμε κατι, καλο ειναι να ριχνουμε και μια ματια στο case μας και να μην ειμαστε απληστοι. (κοιτα ποιος μιλαει που εχει 20 σκληρους! - :rofl:)

Φιλικα παντα γιατι ο γραπτος λογος παραξηγειται ευκολα, ολοι μας εχουμε το μικροβιο της αναβαθμισης και του "καλυτερου" αλλα πρεπει να ειμαστε κυριοι και οταν πχ προλαβουμε την προσφορα και οταν δεν την προλαβουμε

Εγω προσωπικα εαν ημουν πωλητης στο πλασιο και "ελιωνα" οπως βλεπω μερικα παιδια να λιωνουν και με επαιρνε ο Χ χρηστης απο τον λαμπη και με εκραζε πχ του στυλ "Κρατατε τις καρτες για την παρτυ σας .... μπλα-μπλα-μπλα" ε νταξει θα τα ειχα παρει πολυ ασχημα ...

κοιτα να δεις φιλε.... οταν εισαι φοιτητης και η εργασια δεν σου αποδιδει τα πρεποντα, και οταν δεν θες να εισαι συνεχεια με απλομενο το χερι στο μπαμπα και τη μαμα και ξεκινας να φτιαξεις ενα pc τωρα και το τελειωνεις τα χριστουγεννα τοτε κηνυγας τετοιες προσφορες και κανεις σαν υστερικος..........

Παντα φιλικα.......................

Link to comment
Share on other sites

Δεν τιθεται θεμα απληστειας παντα και δεν εχουν ολοι οι χρηστες καποιο προβλημα με τους πωλητές του καταστηματος. Απλα για καποιον μια τετοια προσφορα ειναι μια ευκαιρια απο τις λιγες που μπορει να του τυχουν. εγω για παραδειγμα περιμενω πως και πως μια καλη ευκαιρια για να αναβαθμισω το pc μου γιατι λεφτα πολλα δεν παιζουν μιας και ειμαι φοιτητης

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια χαρα ειναι αυτές οι προσφορες και μπράβο στα παιδια που τις ''χαρίζουν'':T:

οποιος προλαβε προλαβε...

Το θεμα ειναι να μην πάνε άλλοι και αγοράζουν ολόκληρα container....:rant:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια χαρα ειναι αυτές οι προσφορες και μπράβο στα παιδια που τις ''χαρίζουν'':T:

οποιος προλαβε προλαβε...

Το θεμα ειναι να μην πάνε άλλοι και αγοράζουν ολόκληρα container....:rant:

σωστος....................................:T::T::T:

Link to comment
Share on other sites

Όταν εμεις δουλεύουμε και δεν μπορούμε να πάμε από τις 10 00 (που βγήκε η προσφορά και εξαντλήθηκαν σε 30 λεπτα) πως θα μπορεσουμε ποτέ να επωφεληθούμε από τέτοιου είδους κινήσεις; Μόνο φοιτητές/μαθητές και ανεργοι/αεργοι μπορούν....Αλλά πάλι πέντε πέντε να τις δίνουν μετά τον ντόρο που έγινε;

20 ευρω παιρνει την μητρικη ο ανεργος-αεργος-φοιτητης, 120+ ο εργαζομενος ... δικαιο δεν ειναι?

Ρε dude, και οταν το Media Markt ειχε πριν 2 χρονια βαλει κατι απιστευτες προσφορες και εγω δουλευα και δεν επωφεληθηκα ...thats life. Απο Multirama ομως γινοταν τηλεφωνικη κρατηση με ονομα και nickname οποτε "users find

their way eventually" ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.