Jump to content



Call Of Duty 4: Modern Warfare


Jaco

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 17:58]

Αντε ομως να πατσαριστουν και οι σερβερς γιατι ορισμένοι ειναι ακομα στο 1.4....

Εγω ειδα αρκετους 1,5!!..

Ακομα δεν το εχω αλλαξει βεβαια, αλλα αρκετοι εχουν γινει 1.5.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Σχετικά με τούτο, σε ποιο server παίζετε να σκάσω για παρέα; :D

Πολλούς και διάφορους, να σου δώσω μερικές ip 87.243.64.162:28967, 87.243.64.162:28968, 77.69.0.56:28960 σε κάποιον από τους τρεις servers θα βρεις καναν {DKE} σίγουρα :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ποσα χρυσα οπλα εχετε;

Εγω βασικά όλα χρυσά τα έχω εκτός του shotgun. Αν θέλετε να σας δούμε απλά φτιάξτε έναν account στο xfire(www.xfire.com) και κατεβάστε το xfire από την καρτέλα downloads και postarete εδώ το username που βάλατε για να σας βάλω σαν φίλο και να συνεννοηθούμε από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε τον Jpavly και θα πώ και σε έναν άλλον φίλο μας τον prwktiko.

Οι 2 τους είναι μια clan μόνοι τους...:hehe:

Ο ένας πετάει grenades flash και ο άλλος βαράει με το sniper σαν να ρίχνει με αυτόματο..:hehe:

Σαφώς εγώ είμαι καλύτερος απο τον JP :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μία φορά που είχα παίξει με τον alex2044 σε ένα priv server, ίσως ήταν και μαζί σας, είχα φάει ξύλο στην αρχή γιατί ξέρανε να παίξουν πολύ καλά μεταξύ τους. Κι αυτό μετράει στο TDM, το team να ταιριάζει ;)

Sks λοιπόν μη με ματιάσετε και γίνω ρόμπα στο τέλος :hehe:

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω xfire με το ονομα str4t3gos μεχρι στιγμης εχω χρυσα sniper και assault μου χουν μεινει expert για 2 οπλα σε καθε κατηγορια και προσπαθω να το τελειωσω

Public 3 πραγματα μου την σπανε.

1)martydom

2)grenade launcher

3)blockers

4)ισως και τα claymore αλλα εχουν γελιο

Link to comment
Share on other sites

Public 3 πραγματα μου την σπανε.

1)martydom

2)grenade launcher

3)blockers

Copy that. Μόνο τα noobια παίζουν με easy killers. Παίζω κυρίως hardcore mode και το Martydorm πρέπει να το ακούσεις, εκεί είναι ιδιαίτερα σπαστικό. :TD:

Θα με ψήσετε να γραφτώ xfire στο τέλος, αν και ο χρόνος είναι μικρός, θα δείξει αύριο που δουλεύω στο Web+ και θα παίζω αν μπορώ θα μπω (δεν μπαίνω σε όλους τους σέρβερ).

Link to comment
Share on other sites

Πολλούς και διάφορους, να σου δώσω μερικές ip 87.243.64.162:28967, 87.243.64.162:28968, 77.69.0.56:28960 σε κάποιον από τους τρεις servers θα βρεις καναν {DKE} σίγουρα :laughing:

Μετά από δύο βόλτες που έκανα σήμερα και χθες στον ένα απο τους 3 servers ξενέρωσα ολίγον.

Τα καλά είναι ότι τα παιδιά είναι skilled οπότε υπάρχει ανταγωνισμός. :D

Τα κακά: Martydorm και Grenade Launcher.. :(

Αν θέλεις να παίξεις πάντως εκεί που παίζω, στον DTK Deutschland Hardcore, όπου αποδοκιμάζονται τα Martydorm και GrenadeL με όριο επίσης τα 20 άτομα.

Θα βρεις infoz εδώ:

http://www.game-monitor.com/cod4_GameServer/85.25.130.15:28961/Deutschland_Hardcore.html

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη!.........Κινέζικα μιλάτε σε αυτό το θέμα?....... ΔΕΝ καταλαβαίνω ΤΙΠΟΤΑ...... :D

:hehe::hehe::hehe:

Παιξτε κ κανα S&D να καταλαβετε απλα τι σημαινει πολεμος!!!:p:P:P

ελατε καμια βολτα απο τον 222 να γνωριστουμε απο κοντα!:p

Οποιος θελει ας με κανει add στο xfire-tjole7

Δεν ψαχνω clan ειμαι ιδη στους Heat απλως για παρεα!llllloooollll!

Link to comment
Share on other sites

:hehe::hehe::hehe:

Παιξτε κ κανα S&D να καταλαβετε απλα τι σημαινει πολεμος!!!:p:P:P

ελατε καμια βολτα απο τον 222 να γνωριστουμε απο κοντα!:p

Οποιος θελει ας με κανει add στο xfire-tjole7

Δεν ψαχνω clan ειμαι ιδη στους Heat απλως για παρεα!llllloooollll!

Επειδή δεν έχω συνηθίσει στο s&d πηγαίνω εκεί για να μάθω λίγο αλλά με ξεφτιλίζουν αν είναι πολύ καλοί, αλλά που θα πάει θα μάθω, επίσης είναι και το pam4...

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη!.........Κινέζικα μιλάτε σε αυτό το θέμα?....... ΔΕΝ καταλαβαίνω ΤΙΠΟΤΑ...... :D

:hehe::hehe::hehe:

Είναι ορολογίες του COD4, να σου πω και μερικά πράγματα που κάνετε και εσείς με το o/c δεν τα πιάνω αλλά ο καθένας στον τομέα του :happy:

Link to comment
Share on other sites

Ο 222 τα σπάει! Τα παιδιά παίζουν πολύ καλά και όντως αν δεν έχεις συνηθίσει έτσι είναι άντε γεια!

Τον συστήνω ανεπιφύλακτα :D

Εγώ θα γίνω μόνιμος πελάτης, παρά το ξύλο που έφαγα :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.