Jump to content


Call Of Duty 4: Modern Warfare


Jaco

Recommended Posts

www.charlieoscardelta.com <- Θέλει Login... :TD: άρα δώστε το "δεύτερο" e-mail... ;)

Αν το TRAILER <- rapidshare 50MB είναι όντως το actual gameplay όπως λέει τότε θα υπάρχει μεγάλος ανταγωνισμός τον χειμώνα...

αν και να πω την αλήθεια δεν το βλέπω τόσο καλό όσο το armed assault το οποίο παίζω αυτόν τον καιρό... δύσκολα θα ξεπεραστεί τα επόμενα χρόνια και μάλλον μόνο πάλι από την ίδια την Bohemia...

αλλά κατά πάσα πιθανότητα θα είναι ο διάδοχος του BF2 το οποίο σκυλοβαρεθήκαμε... και αναμένεται πολύ πιο έντονο σε δράση και να θέλει επιτέλους και λίγο μυαλό... :devil:

επίσης μερικά ακόμα trailer σε high definition 720p και 5.1 ήχο... δεν ξέρω αν χρειάζεται πρώτα register γιατί είμαι ήδη...

Τρόιλερ 1 <- 120ΜΒ

Τρόιλερ 2 <- 114ΜΒ (το ίδιο με το πρώτο trailer των 50MB, αλλά με καλύτερη εικόνα & ήχο)

17198894lk1.jpg

87621197qg0.jpg

72057195sx7.jpg

63597063eq1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα τρειλερ μπορεί κάποιος να τα δεί χωρίς registration από άλλα sites (ign.com, gametrailers.com) αλλά όντως πρέπει να είναι καταπληκτικό ...Δεν μ'αρέσει βέβαια που η σειρά CoD από Β'Παγκόσμιο θα έχει σενάριο στην σύγχρονη εποχή...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sstav [Σήμερα, στις 09:01]

Δεν μ'αρέσει βέβαια που η σειρά CoD από Β'Παγκόσμιο θα έχει σενάριο στην σύγχρονη εποχή...

E... έτσι δεν έγινε και με το BF...? μόνο που εκεί υπήρχε η μετάβαση στο Vietnam το οποίο ομολογουμένως ήταν καλό...

Συμφωνώ πάντως στο να μένει μια σειρά στο ίδιο στυλ που ξεκίνησε και να μην αλλάζει εποχή... αυτό μπορούν να το κάνουν με ένα άλλο παιχνίδι και όχι να εκμεταλλεύονται την επιτυχία του προηγούμενου...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά η δεύτερη φωτο είναι μέσα απο το παιχνίδι???? γιατι μπερδεύτικα!!!

Νόμιζα ότι ήταν πραγματική φωτό για να συγκρίνουμε.....ποπο......χαμος....άρε τεχνολογια......:D:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Hohenstaufen

Ρε παιδιά η δεύτερη φωτο είναι μέσα απο το παιχνίδι???? γιατι μπερδεύτικα!!!

Νόμιζα ότι ήταν πραγματική φωτό για να συγκρίνουμε.....ποπο......χαμος....άρε τεχνολογια......:D:p

Αυτή είναι η power of DX10, τέτοιο depth of field μόνο αυτό μπορεί (με βάση πάντα τα λεγόμενα της Μ$) να επιτύχει - με αποτέλεσμα τόσο αληθοφανή απεικόνιση ;)

Link to comment
Share on other sites

@GoMaR: το ξέρω trailer + Τρόλεϊ... :happy:

Η πρόκληση, για μένα, θα είναι ξεπεράσει ή έστω να πλησιάσει σε γραφικά και gameplay το armed assault... αυτή τη στιγμή έστω και με DX9 το arma δίνει ρεσιτάλ και είναι μακράν το top όσων αφορά τα γραφικά και το είδος του παιχνιδιού... :banging:

Εδιτ:

Τώρα όσων αφορά τα 2ππ όντως δεν υπάρχει κάτι αξιόλογο... μακάρι να υπήρχε ένα arma για 2ππ, αλλά...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Jaco

@GoMaR: το ξέρω trailer + Τρόλεϊ... :happy:

Η πρόκληση, για μένα, θα είναι ξεπεράσει ή έστω να πλησιάσει σε γραφικά και gameplay το armed assault... αυτή τη στιγμή έστω και με DX9 το arma δίνει ρεσιτάλ και είναι μακράν το top όσων αφορά τα γραφικά και το είδος του παιχνιδιού... :banging:

Καταρχάς το Armed Assault δε νομίζω να έχει τα καλύτερα γραφικά σε war game - μάλλον κανα Ghost Recon 2 τα έχει imo.

Επίσης δεν υπάρχει περίπτωση το CoD 4 να είναι τόσο ρεαλιστικό όσο το Armed Assault - το CoD είναι "arcade" είδος μπροστά του.

Τέλος, για να μην ξεχνιόμαστε και να είμαστε και δίκαιοι, δεν παίζει το CoD 4 να είναι τόσο buggy όσο το Armed Assault :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [Σήμερα, στις 11:01]

Τέλος, για να μην ξεχνιόμαστε και να είμαστε και δίκαιοι, δεν παίζει το CoD 4 να είναι τόσο buggy όσο το Armed Assault :D

+10^6 :hehe:

'Οντως δεν υπάρχει πιο buggy, αλλά τι να κάνεις...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και χειρότερα my friend, worry not:

Vampire the Masquerade: Bloodlines (ευτυχώς, ΕΥΤΥΧΩΣ που υπάρχει και σοβαρό community και έβγαλαν patch που τα διορθώνουν όλα)

και μακράν στο No1 για blockbuster τίτλο:

Boiling Point - απλά θεοί, ένα από τα πιο υποσχόμενα παιχνίδια το κάνανε κωμωδία...

Link to comment
Share on other sites

πιο ακριβως ειναι το προβλημα με τα οχηματα?εγω παιζω BF2 αρκετο καιρο και μπορω να πω οτι σιγουρα πιο πολυ ξυλο εχει το infantry only map.....αλλα γουσταρω τρελα να κανω αερομαχιες με τα jet και 8αρια με το ελικοπτερο ή να περναω αναμεσα απο κτιρια και κατω απο γεφυρες ενω με κυνηγανε......

εαν πατε να παιξετε σε καποιο σερβερ που εχει παιχταραδες σε jets and choppers χαρτες θα δειτε με αλλο ματι το παιχνιδι.

επισης μη μου πειτε οτι οσες φορες μπηκατε στο buggy δεν παταγατε τους πεζους ή δεν κανατε τρελα μπαντιλικια.........(το οποιο buggy μπορει να μετατραπει και σε kamikaze οχημα εαν το φορτωσετε με c4 πριν ξεκινησετε)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.