Jump to content



Call Of Duty 4: Modern Warfare


Jaco

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από o polonos [Σήμερα, στις 00:23]

:hmm: μην με κραξετε αλλα εγω κατεβαζω με 100αρια :hehe:

Δεν τραβαει το torrent απο οτι φαινεται .

Κατεβαζω με 450-500 απο εδω : http://ftp.snt.utwente.nl/pub/games/callofduty4/demo/CoD4MWDemoSetup.exe

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Stelaras [Σήμερα, στις 00:42]

Δοκιμασες με download manager και 10 threads παραλληλα ???

Εγω ακομη ειμαι στα 450-500 .

Το εβαλα στο DownThemAll και παει 100-110 :D

Ευχαριστω :flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR [Σήμερα, στις 02:43]

http://www.gotfrag.com/cod/forums/thread/312112/

Recoil τα rifles οπως στο graw2 δεν το κοβω να εχουν συμφωνα με αυτα που γραφουν :(, θα περιμενω το mp για να αρχισω το κανονικο θαψιμο :p

There's no recoil because they're modern assault rifles which don't get that much recoil. I picked up an AK47 and that had recoil like a 44.
Link to comment
Share on other sites

@ pcfreak :

Δεν νομιζω να μιλαει το παιδι απο εμπειρια, ειμαι σιγουρος πως θυσιασανε πολλα πραματα απτον τομεα του ρεαλισμου για να ειναι πιο προσιτο στους κονσολιερηδες, οσο δυσκολο και αφυσικο ειναι να κανεις rocket jump με το 360 controller αλλο τοσο ειναι να κανεις compensate στο κλωτσημα του AK οπως στο CS 1.6 ή να κρατησεις το m4 απτο να μην κοιταξει το ταβανι στο swat 4

Nα μια ιδεα για το πως πρεπει να συμπεριφερονται τα M16 και ΑΚ-47 στα games αν θελουν να αυτοαποκαλουνται "ρεαλιστικα"

Link to comment
Share on other sites

σα να ανεβηκε η ταχυτητα του τορρεντ:) ( 60 - 80 )

Εμενα με ενδιαφερει να το εχω αυριο μετα τη δουλεια....Απο εκει κ περα ειτε με 2 κατεβαζει ειτε με 200 , το ιδιο πραγμα ειναι....:p

edit : 2 ωρες ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

@ pcfreak :

Δεν νομιζω να μιλαει το παιδι απο εμπειρια, ειμαι σιγουρος πως θυσιασανε πολλα πραματα απτον τομεα του ρεαλισμου για να ειναι πιο προσιτο στους κονσολιερηδες, οσο δυσκολο και αφυσικο ειναι να κανεις rocket jump με το 360 controller αλλο τοσο ειναι να κανεις compensate στο κλωτσημα του AK οπως στο CS 1.6 ή να κρατησεις το m4 απτο να μην κοιταξει το ταβανι στο swat 4

Nα μια ιδεα για το πως πρεπει να συμπεριφερονται τα M16 και ΑΚ-47 στα games αν θελουν να αυτοαποκαλουνται "ρεαλιστικα"

Και από πότε ήταν δείγμα ρεαλισμού το CoD για να γίνει τώρα....

Ελπίζω τουλάχιστον να είναι διασκεδαστικό.

[edit: τώρα είδα και το videάκι - μ'άρεσε ο τρόπος που τα παρουσίασαν αλλά κάνουν "άνιση" σύγκριση: το Μ16 που είχαν είναι "καινούριο", από τα τελευταία revisions. Το ΑΚ είναι το κλασικό αρχαίο ΑΚ. Ας έβαζαν το Μ16 του Nam κόντρα στο ΑΚ να δεις τι ownage θα τρωγε. Όχι μόνο ήταν λιγότερο εύστοχο και παντελώς αδύναμο αλλά και εξαιρετικά unreliable - οι Αμερικάνοι πετούσαν τα Μ16 για να πάρουν τα ΑΚ από τους Charlie ;)]

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα παίδες, το παιχνιδάκι μου φαίνεται αρκετά καλό αν και δεν έχω παίξει MoHAirborne για να το συγκρίνω.

Με ανάλυση 1280χ1024 και antializing στο 2χ η 8600 μου ψιλορετάρει :p ,αλλά δείχνει αρκετά καλό :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.