Jump to content



Call Of Duty 4: Modern Warfare


Jaco

Recommended Posts

ΕΑΧ υποστηριζει η full ? το positional audio στο demo ητανε για τον φουτσακο λες και επαιζα με ηχεια, btw γιατι εχω την εντυπωση πως ειναι ιδια η μηχανη με αυτη του cod2 ? τα μενου τα μοντελα μεχρι και οι εντολες στην κονσολα ιδιες ειναι :p

Link to comment
Share on other sites

Εγω γιατι εχω προβλημα και δεν ξεκιναει το single αλλα μονο το multi?To single το πατας και μενει εκει χωρις να φορτωνει τιποτα.Αν ξαναπατησεις σου λεει οτι δεν φορτωσε καλα και αν θες να μπεις σε safe mode...WTF :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από icy20 [Σήμερα, στις 17:08]

Εγω γιατι εχω προβλημα και δεν ξεκιναει το single αλλα μονο το multi?To single το πατας και μενει εκει χωρις να φορτωνει τιποτα.Αν ξαναπατησεις σου λεει οτι δεν φορτωσε καλα και αν θες να μπεις σε safe mode...WTF :(

Μηπως το γεγονος οτι το εχεις πειρατικο ? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ποιός θα μου δανείσει ενα απο τα... disc backup του;;;

Καταραμένε φάρμα, μας έκανες να droolαρουμε και μας έφερες corrupt iso...

Αυριο που θα έρθετε για την μάσα, θέλω ενα COD4 με αφιέρωση επάνω... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoMaR [Σήμερα, στις 03:38]

Ρε παιδια στη πιστα που εισαι scout τη περασε κανεις ; Την στιγμη που περιμενεις το ελικοπτερο λεω.......

Για το act II μιλαω...

Το πέρασα αλλά έφτυσα αίμα (στο hardened ). Την αρχή έφαγα όσους μπορούσα με το dragunov μέχρι που έμεινα από σφαίρες και άρχιζαν να πλησιάζουν πολύ. Τότε πήγα πίσω από τα συγκρουόμενα (που μπορούν να έρθουν μόνο άπό μία μεριά και καθάριζα κόσμο με ένα αυτόματο.) Πήρα από ένα πτώμα ένα G3 machine gun (αν το λέω σωστά -αυτό με την κορδέλα) και γάζωνα λαό μέχρι να έρθει το ελικόπτερο . Και μην ξεχάσεις τον τύπο μετα εκεί που τον άφησες (έτσι έχασα μία φορά και πήγα να σπάσω το ποντίκι..)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως παιζεις multiplayer στο ιντερνετ pav sthn analogi ΟΘΟΝΗ αλλα δεν μου εμφανιζει διαθεσιμους servers??? πρεπει να ανοιξω καμια πορτα στο router..sto sniper elite χωρις καμια ιδιετερη διαδικασια συνδεομαι.... οποιος ξερει ας μου πει..

Link to comment
Share on other sites

Σταμάτα δαίμονα από τις 23:00 παίζω σα λυσσασμένος...!

Είναι απίστευτο το πως κολλάς σε τέτοια παιχνίδια...

Είναι κάτι σαν το 24. Ξέρεις τι θα δεις, ξέρεις ότι δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα, αλλά κολλάς σα χαζός.

Μ'αρέσει πολύ πάντως το όλο κάπως "ειρωνικό" στυλ του παιχνιδιού περί των Αγγλο-Αμερικάνων. Μοιάζει να το έφτιαξαν επίτηδες έτσι, ειλικρινά η αποστολή με το AC-130 είναι φτιαγμένη για αντι-πολεμικό ντοκυμαντέρ...ΑΚΡΙΒΩΣ τέτοια σκηνικά έχω δει σε αληθινά video...

Μάλλον πάει για το καλύτερο Call of Duty υποθέτω. Πολύ ρεαλιστικά σκηνικά πολέμου ασχέτως αν το παιχνίδι πάσχει στον τομέα του ρεαλισμού σε σχέση με άλλα war-simulators.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.