Jump to content



Call Of Duty 4: Modern Warfare


Jaco

Recommended Posts

Το δωσα το crysis και πήρα αυτό.

και.....

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 17:17]

τυφλα να εχει το crysis

πολυ πιο έξυπνα φτιαχμενο............ απο gameplay δεν το συζητάμε....

το τερματισα στο 2ο επιπεδο και τωρα το ξαναρχισα στο veteran...

1η φορα το κανω αυτό.

στο hardened/veteran ειναι όλα τα λεφτα, τρελό κλιμα πολεμου.

Εμενα μ αρεσει που πρεπει να ξεκινησεις πρωτος σε καποιες φασεις για να προχωρησει

η εξελιξη, κανεις κατι ντου αναμεσα στα πυρα απιστευτα :p καλο fun το game!

Το μόνο που δεν μπορω να καταλάβω ρα gamers είναι το ranking system....

Οι άλλοι με πολλα XP πλεονεκτουν αρκετα στα όπλα....

αφου το χω τερματισει το single....γιατι δεν μου δινει τιποτα και μενα?

δεν έχουμε ρε χροooooνο για XP

δωστε shotguns στο λαόοοοο :hehe:

Ποιος ξερει τι είναι "sonic boom" στο αγαπημενο μου "demolition" class και πως ενεργοποιειται? :Ρ

@ gbak

Aυτό είναι το fps για multi που ψαχναμε ;)

αν και το Μοha multi καλο ειναι...δεν ξερω γιατι δεν σας άρεσε...το χω απορία

τι δεν βλέπω?

gznp αντε πες :Ρ

κοιτα ρε που έχω γνωμη και για games :p

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι στην προτελευταία αποστολή και δν μπορώ να την περάσω...δεν βρισκω την κ@λ0 πόρτα sto control room...

Πάντως το multiplayer του ειναι τρελή πώρωση...τέρμα το CS+cod2 ...:p

Link to comment
Share on other sites

καλα νταξ χρονια ειχα να πορωθω ετσι , εκει που πεφτεις και περνανε απο διπλα σου οι εχθροι με τον βρετανο sniper @ pripyat = ALL $$$

στην 24ρα με 4ΧAF+2XAA 8800gt εχω μεινει αναυδος :blink:

α και οι πισινες στη πολη και τα κτιρια ειναι ΠΙΣΤΗ αναπαρασταση , ευγε μπραβο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Strategos [Σήμερα, στις 20:29]

βασικα ι διαφορα με το crysis ειναι στον ουρανο και στα βουνα που στο cod δεν εχουν προοπτικη για αυτο λογικα ειναι τοσο ποιο ελαφρυ.

ε στο πολυ περιπου το είπες...:p

@αυτοι που έχουν nvidia

έχουν βρει τρόπο να μην έχουν lag με ΑΑ έχω ένα σπαστικο lag ακομα και με πάνω απο 80fps όταν κινουμε μερικες φορές μηπως έχετε αλλάξει κάτι στο cp?

Link to comment
Share on other sites

κατεβάζω αυτα

Call of Duty 4: Modern Warfare v1.2 Patch

This patch includes a fix to the "left/vertical lean glitch" in addition to optimizing files for the coming mod tools.

Call of Duty 4: Modern Warfare v1.1 Patch

This patch fixes an issue regarding rank and stat resets

αν και δεν νομιζω να έχουν σχεση....

πρεπει να υπάρχει κανα κολπακι

δεν μπορω να βάλω και το riva να σκλισω τιποτα απο κει, (δεν κλοκάρουν οι νεοι drivers)

με το Expertool ειμαι ακομα.

Link to comment
Share on other sites

soniic boom ειναι στο perk 2 ανεβασε καμποσο το XP να ενεργοποιθει! αληθεια ομως τι κανει αυτο? εγω βαζω συνηθως το γρηγορο reload η το deep inpact! αλλη φαση το παιχνιδι μιλαμε! λεβελ 46 τωρα και ανεβαινουμε! δεν εχει ομως το οπλακι που εχει στο single player αυτο ποιυ εχει οταν ξεκινας!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dem

@αυτοι που έχουν nvidia

έχουν βρει τρόπο να μην έχουν lag με ΑΑ έχω ένα σπαστικο lag ακομα και με πάνω απο 80fps όταν κινουμε μερικες φορές μηπως έχετε αλλάξει κάτι στο cp?

και με 2ΧΑΑ εχεις lag?

δοκιμασε με vsync off και ενεργοποιημενο το triple buffering απο το cp.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hayabusa [Σήμερα, στις 11:55]

TEΛΕΙΑ!!! Στην αρχη μου κοπηκε η χολη αλλα μοις διαβασα και το κατω μερος συνηλθα

:T: :T:

ετσι ετσι ....είμαι στο Act I ακόμα αλλά η δράση είναι καταιγιστική!!!

να απαλαγούμε λιγάκι από την crysis mania...όχι ότι δεν είναι ωραίο ή τεχνολογικά το κορυφαίο παιχνίδι αυτή την στιγμή...αλλά από τα άτομα που το τελείωσαν κάτι τους χάλασε στο τελος....(δεν το έχω παίξει και δεν μπορώ να εκφέρω προσωπική γνώμη)

Link to comment
Share on other sites

το sonic boom κανει πολυ περισσοτερο dmg τα c4,claymore, grenade, rocket launcher , οπλοβομβιδες αλλα πολυ περισσοτερο μια φορα που επαιζα ενας που το ειχε βαλει πεταει ενα c4 απο την εξωτερικη του τοιχου και εγω απο την εσωτερικη πεθανα.

Link to comment
Share on other sites

οφειλω παντως να ομολογησω οτι τα γραφικα του δεν με εχουν εντυπωσιασει. δεν εχω και καμια τρομερη καρτα γραφικων (ATI X1600 mobility) αλλα νομιζω πως περιμενα κατι παραπανω...anyway...:)

Link to comment
Share on other sites

To Crysis το παράτησα ήδη. Με κούρασε αφάνταστα η προσπάθεια για εύρεση ικανοποιητικού τρόπου παιξίματος του παιχνιδίου. Backup και τα ξανά λέμε σε 1 χρόνο όπου υπολογίζω να πάρω εξ ολοκλήρου νέο υπολογιστή.

Το CoD αυτή τη στιγμή γίνεται η εγκατάσταση και το πήρα με κλειστά τα μάτια, πριν καν διαβάσω εσάς και τις απόψεις σας περί. Απλά έχοντας ακούσει για τη μεγάλη προιστορία που έχει στο on-line. Ήδη χαίρομαι μ'αυτά που διάβασα! Τα ξανά λέμε σε λίγο...!

Από Drivers χρησιμοποιώ τους 169.12. Να γυρίσω μήπως στους 163.75whql καθώς οι πρώτοι χαρακτηρίστηκαν ως Crysis Drivers και όχι τόσο σταθεροί ακόμα ( όντως σε παλιότερα παιχνίδια όπως Graw2 είδα αστάθειες );

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hayabusa

οφειλω παντως να ομολογησω οτι τα γραφικα του δεν με εχουν εντυπωσιασει. δεν εχω και καμια τρομερη καρτα γραφικων (ATI X1600 mobility) αλλα νομιζω πως περιμενα κατι παραπανω...anyway...:)

το παιζεις με ολα στο φουλ κ εχεις παραπονο?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.