Jump to content



Call Of Duty 4: Modern Warfare


Jaco

Recommended Posts

Εγκατέστησα και το 1.7, αλλά δε βρίσκει servers..:wall:

Πριν εγκαταστήσω οποιοδήποτε patch, τους έβλεπε όλους..

EDIT: Άκυρο guys, πάτησα Refresh List και βρήκε. Με το Quick Refresh δεν έβρισκε

post-4655-1416073611,6904_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από racer
Link to comment
Share on other sites

Εγω παιζω εδω και μερικες μερες (lvl 33 γαρ)

Θα με βρειτε με το ονομα Kyuubi μεσα.. :p

(Yes, I'm a proud narutard!)

Οι ελληνικοι servers δεν γινονται advertise στον master server για ευνοητους λογους

Εδω ειναι ολοι, χωστε favs.. ;):T:

http://www.gametracker.com/search/?sort=rank.asc&per_page=25&page=1&search_by=name_ip&query=&game=cod4&loc=GR

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνω τον κόπο να ψάξω όλους τους Ελληνικούς servers για να βρω 1 σωστό.

Στους Ελληνικούς υπάρχει η έννοια του "Pro" που με εκνευρίζει απίστευτα... το "είμαι προ..." (χοροπηδάω πέρα δώθε, πετάω tubes και 3 nades και αφήνω κι ένα martyrdom..)

Συνηθίζω να παίζω κάπου που αυτά που με εκνευρίζουν απαγορεύονται και να είναι και hardcore.

Πολύ σωστός Ελληνικός είναι ο 222 αλλά όχι Ranked και τώρα θέλω να τελειώσω με την χρυσή AK και μετά :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνω τον κόπο να ψάξω όλους τους Ελληνικούς servers για να βρω 1 σωστό.

Στους Ελληνικούς υπάρχει η έννοια του "Pro" που με εκνευρίζει απίστευτα... το "είμαι προ..." (χοροπηδάω πέρα δώθε, πετάω tubes και 3 nades και αφήνω κι ένα martyrdom..)

Συνηθίζω να παίζω κάπου που αυτά που με εκνευρίζουν απαγορεύονται και να είναι και hardcore.

Πολύ σωστός Ελληνικός είναι ο 222 αλλά όχι Ranked και τώρα θέλω να τελειώσω με την χρυσή AK και μετά :p

.......Στον 222 αναφερόμουν :laughing:.Το να βρείς σωστούς παίκτες σε ranked TDM σπανίζει...

Link to comment
Share on other sites

Καλα τα λες ρε jp, αλλα απο ping την παλευεις εξω? Προσωπικα ουτε εμενα μου πολυαρεσε η κατασταση στην αρχη, αλλα μετα συμβιβαστικα..

Το GL και τα Frag Grenades x3 ειναι οντως σπαστικα, το Martyrdom ειναι ευκολο να το αποφυγεις.. Οποτε σκοτωνω καποιον απο κοντα, εχω το δαχτυλο πανω απο το throw back button.. :p

Πλεον εχω συνηθισει και δεν με εκνευριζουν ιδιετερα τα απο πανω.. Εξ' αλλου ειναι μεσα στο παιχνιδι..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.