Jump to content



Δείξτε τα ρολόγια σας


racer

Recommended Posts

thx :D ναι κάπου 3900...

Λιτοτητα βλεπω :p

Το μονο αρνητικο ισως(αν εισαι φιγουρατζης,λεω αν) ειναι οτι βγαζει λιγοτερα "κιλομουρ" απο ενα πχ Rolex

ΥΓ Δεν το κλειδωνει καποιος αυτο το θεμα...Δεν θελει πολυ να γινει η ζημια... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι θα αλλάξει γνώμη:

R21.jpg

:hehe::hehe:

@koulis: Σίγουρα όταν δίνεις 4Κ, θέλεις να δικαιολογούνται. Αλλά και πάλι, αν κάτι σου αρέσει και ξέρεις ότι είναι ακριβό και διατίθεσαι να τα δώσεις και δε φαίνεται τόσο ακριβό στους μη γνώστες, απλά φαίνεται ότι το λάτρεψες με το που το είδες.

Εγώ π.χ. λατρεύω ένα Airwolf της Breiling, το οποίο μπορεί κάποιος που δεν ξέρει να το πει και Casio - εμένα δε με νοιάζει :D

Έγινε επεξεργασία από gznp
Link to comment
Share on other sites

Λιτοτητα βλεπω :p

Το μονο αρνητικο ισως(αν εισαι φιγουρατζης,λεω αν) ειναι οτι βγαζει λιγοτερα "κιλομουρ" απο ενα πχ Rolex

ΥΓ Δεν το κλειδωνει καποιος αυτο το θεμα...Δεν θελει πολυ να γινει η ζημια... :shifty:

ούτε καν... κάτι απλό κ όμορφο ήθελα... κ για τη λιτότητα που λες, δώρο γάμου θα είναι:-O

Link to comment
Share on other sites

:baby:

pb040103tt7.th.jpgthpix.gif

pb140011lc5.th.jpgthpix.gif

να σημειώσω οτι και γω απο το oroloi.gr το εχω πάρει, στα εξω μαγαζια το έβρισκα 400-450 και απο κει ήρθε με 350€ σε απίστευτη επαγγελματική συσκευασία δώρου μεχρι αηδίας λέμε και με όλα τα σχετικα σφραγίδες και καρτες εγγυήσεως απο seiko. Ειναι πολύ αξιόπιστο το oroloi.gr για αυτον που ρώτησε.

Έγινε επεξεργασία από Arxagelos
Link to comment
Share on other sites

Έχετε κανα καλό που να μετράει παλμούς και να είναι φτηνούτσικο?

suunto η σειρά Τ. Εγώ έχω το Τ3 (175 ευρώ) με παλμογράφο που φοράς στο στήθος. Πολύ καλό και η suunto εγγυηση...

Το ρολόι σου φτιάχνει πρόγραμμα προπόνησης ανάλογα με τους στόχους σου, μπορείς να κατεβάσεις έτοιμα προγράμματα από νετ και επίσης μπορείς να το συνδέσεις με άλλα αξεσουάρ suunto. Ο παλμογράφος, που τον έχω δοκιμάσει πάντως για ένα 2μηνο συστηματικά, εφαρμόζει καλά και είναι αξιόπιστος. Γενικά είμαι ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Ante na doume giati simera sto gipedo lipothimisa kai egina rompa sta gomenakia.

(Sorry gia ta greeklish alla to pathainei otan kanw on/off to sli, tha kanw edit molis epistrepsw apo restart)

ping ρε, ping

ακόμα να κάνεις restart?

Έγινε επεξεργασία από .38-.45
Link to comment
Share on other sites

Τα ρολόγια πάψανε προ πολλού να είναι χρήσιμα εργαλεία.

Έχουν γίνει στην ουσία βραχιόλια.

Αυτό είναι ένα εργαλείο που με έχει συντροφέψει για πάνω από 12000 χιλ.

post-93-1416073658,0646_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ante na doume giati simera sto gipedo lipothimisa kai egina rompa sta gomenakia.

(Sorry gia ta greeklish alla to pathainei otan kanw on/off to sli, tha kanw edit molis epistrepsw apo restart)

Μυρίζομαι κατάσταση μα**κο-προγράμματος στο φαγητό...ή μήπως υπερβάλλοντα ζήλου? Πρόσεχε...είπαμε να αδυνατίσεις, όχι να εγκαταλείψεις...:flower:

Link to comment
Share on other sites

12k, μάλλον ικανοποιημένος θα είσαι; Κοιτάζω 2 της polar, rs100 και s150 για χρήση στο ποδήλατο.

Αυτά που κοιτάζεις δεν είναι για ποδήλατο.

Η σειρά CS είναι.

Όχι πως αλλάζει κάτι στον παλμογράφο, αλλά δεν πέρνουν στροφόμετρο στο πετάλι, που είναι εξαιρετικά χρήσιμο. Ούτε ταχύμετρο στον τροχό.

Link to comment
Share on other sites

Για τον παλμογράφο το θέλω βασικά, θα προτιμούσα να μην είμαι καλωδιωμένος στο ποδήλατο - πέφτουμε και καμιά φορά - που και που παίζει και τρέξιμο. Τα υπόλοιπα σχεδόν καλύπτονται από τον υπολογιστή στο ποδήλατο, το πετάλι οχι ακόμα αλλά θα υπάρξει αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.