Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Τουλάχιστον θα γλυτώσουμε από δαύτον στο επόμενο ματς :hehe:

Αλλά με το ζόρι να παίζει ο Γκέκας. Τι αμαρτίες;

Μέχρι και ο Πέπε πρέπει να σχολίασε "Θεέ μου, πόσο χαζή αποβολή".
Έγινε επεξεργασία από deninho
Link to comment
Share on other sites

Ο Κατσουράνης έδειξε και πάλι ότι εκείνος κάνει κουμάντο στην Εθνική. Βγαίνει οπότε θέλει εκείνος.

Sent from my Migato GT-N7105

Edit:

Ο Αλαν Σιρερ για τον Μήτρογλου στο BBC:

-εντάξει, μόνο 12 εκατομμύρια...

Έγινε επεξεργασία από FANISTELROOY
Link to comment
Share on other sites

Για κάτι τέτοιες (γραφικές) φυσιογνωμίες γουστάρω αυτά τα πανηγύρια:

original

original

(για τον [MENTION=699]ΝTG[/MENTION], η πρώτη είναι Canon 1DX + EF300mm f/2.8L IS II USM, και η δεύτερη Nikon D4s + 400.0 mm f/2.8, έχουν πλήρη exif :p)

Link to comment
Share on other sites

Kατσουρανης απαράδεκτος για άλλη μια φορά.

Ειναι και προχωρημενη η ωρα με το ζορι κρατιεμαι να δω και το 2ο ημιχρονο.

Γκαντεμια ο τραυματισμος Μητρογλου.

Μπηκε ο χασογκωλης παλι :p

Κατα τα αλλα βαρετο μεχρι αηδιας σε σημειο που και οι Ιαπωνες να σκεφτονται το χαρακιρι.

Με 10 παικτες πλεον δεν περιμενω πολλα, αλλα μπαλα ειναι ποτε δεν ξερεις.

Παμε για το 2ο ημιχρονο και ο θεος βοηθος.

Link to comment
Share on other sites

Γατάκια Ιάπωνες για κανά βίντεο Γκέιμ είστε ... Δεν μπορείτε να βάλετε γκολ ούτε με 10. Στην εθνική των παλαιμάχων και των άμπαλων.

Σταμάτα ρε γκεκα να βγαίνεις offside και βάλε ένα γκολ το γκαγκάουα μου μέσα

Έγινε επεξεργασία από Dem
edit
Link to comment
Share on other sites

Ο κατσουρανης επρεπε να βγει με κοκκινη νωριτερα,γι αυτο και ο διαιτητης τον εστειλε οταν δεν ηταν καν κιτρινη το φαουλ.

Ο πιο απαραδεκτος για μενα (και ξερω μαλλον θα κραξετε) ειναι η κοντσιτα ο σαμαρας..πιο αργος και απο ριπλεη,παει να βγει κοντρα περνμαει η μπαλα απο τα ποδια και ειναι σα να μπαινει το slow motion,ουτε για δεκαρι δεν κανει ο ανθρωπους ουτε για χαφ εξτρεμ τι να πω.

Με δεκα παντως μια χαρα πηγε. Ο διαιτητης απαραδεκτος σφυριζε τα παντα και σταματουσε το παιχνιδι συνεχεια κατι που ηταν υπερ μας σημερα.

Εβλεπα με αγγλικο σχολιασμο και ελεγαν οτι δινει τα παντα στην Ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1143]Snips[/MENTION] σου έχω σιγουράκι. Επόμενο ματς, παίξε ότι θα σκοράρει η Ελλάδα :p

Ποτέ δεν ξέρεις, αλλά από καθαρόαιμο (τι λέω ε; ) επιθετικό, δεν παίζει να δούμε γκολ κόντρα στην Ακτή. Κανα άσχετο μπορεί να βάλει κάνας μέσος/αμυντικός απο στημένο, αλλά γενικά η ιδέα του γκολ απο την εθνική μας φαντάζει κομμάτι δύσκολο. Μέχρι τότε λοιπόν, έχει και άλλα παιχνίδια να χάσω λεφτά. Σιγά μην περιμένω το δικό μας :jester:

Link to comment
Share on other sites

Ο διαιτητης απαραδεκτος σφυριζε τα παντα και σταματουσε το παιχνιδι συνεχεια κατι που ηταν υπερ μας σημερα.

Εβλεπα με αγγλικο σχολιασμο και ελεγαν οτι δινει τα παντα στην Ελλαδα...

Ε ναι για να το λένε οι Άγγλοι έτσι θα είναι ..

Και άμα το έβλεπες με ολλανδικο θα μας έβριζαν κι όλας.

Ο διαιτητής μια χαρά ήταν.

Και έκοψαν και μια φορά το γκεκα με offside που δεν ήταν πρώτη φορά στη ζωή του.

Μάλλον από συνήθεια.

Εμμένω στην άποψη μου από το προηγούμενο ματς. Για το ανύπαρκτο προτάθλημα Ελλάδας των φυλακισμένων και των στημένων η ομάδα μια χαρά παίζει. Τόσα μπορούν τόσα κάνουν.

Έγινε επεξεργασία από Dem
edit
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι για να το λένε οι Άγγλοι έτσι θα είναι ..

Και άμα το έβλεπες με ολλανδικο θα μας έβριζαν κι όλας.

Ο διαιτητής μια χαρά ήταν.

Και έκοψαν και μια φορά το γκεκα με offside που δεν ήταν πρώτη φορά στη ζωή του.

Μάλλον από συνήθεια.

Εμμένω στην άποψη μου από το προηγούμενο ματς. Για το ανύπαρκτο προτάθλημα Ελλάδας των φυλακισμένων και των στημένων η ομάδα μια χαρά παίζει. Τόσα μπορούν τόσα κάνουν.

Οχι ρε.Οτι λεω για το διαιτητη ειναι δικη μου αποψη,ασε τι λεγανε οι αγγλοι :) εμενα δεν μου αρεσε η διαιτησια.λογω μερικων messi και cr7 εχει γινει συνηθεια οποτε ακουπιουνται να υπαρχει φαουλ.δεν υπαρχει δυνατο ποδοσφαιρο πια. Μονο οταν σφυριζει ο Webb πως τον λενε αυτος αφηνε. Δεν λεω υπερ μας η κατα λεω γενικα δεν αφηνε το παιχνιδι να κυλησει.

Link to comment
Share on other sites

Τα Γιαπώνια έκαναν Καραγκούνη και Ισπανούς, να κλάψουν από υπερηφάνεια! Τι πεσίματα, τι ξάπλες, τι θέατρα. Μακράν η χειρότερη ομάδα της διοργάνωσης. Έχασα πάσα ιδέα για τους σχιστομάτηδες.

Το χειρότερο μουντιάλ από θέμα διαιτησίας... Κάτι πρέπει να γίνει, γιατί έχει καταντήσει ξεφτίλα.

Θεούλης ο τύπος

ourou.jpg?itok=nu4btshG

https://www.youtube.com/watch?v=ShS5RsumqLc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.