Jump to content



Αλλαγές στα Rank


Recommended Posts

Συνεχίζουμε τις αλλαγές, και είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω την προσθήκη του [MENTION=4676]tragikos[/MENTION] στην ομάδα των reviewer μας ώς game reviewer. Θοδωρή καλή επιτυχία σου εύχομαι στη νέα σου θέση και καλά reviews να έχεις :D

Και μετά το Θοδωρή, ήρθε η ώρα να ανακοινώσουμε την προσθήκη στην ομάδα του [MENTION=15487]pol77[/MENTION] ως hdd/sdd reviewer. Πολύμερε, καλή επιτυχία εύχομαι και σε εσένα στη νέα σου θέση και καλωσήρθες στην ομάδα :D

Link to comment
Share on other sites

προσθήκη στην ομάδα του [MENTION=15487]pol77[/MENTION] ως hdd/sdd reviewer. Πολύμερε, καλή επιτυχία εύχομαι και σε εσένα στη νέα σου θέση και καλωσήρθες στην ομάδα :D

Σας ευχαριστώ για την τιμή & την εμπιστοσύνη που μου δείχνετε. Θα κάνω ό,τι μπορώ για να γεμίσω επάξια τα τεράστια παπούτσια του προκατόχου μου.

Υπόσχομαι μόλις εφευρεθούν οι sdd, να τους reviewάρω με πανικό!

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4676]tragikos[/MENTION]....δεν μπορούσα να σκεφτώ πιο έμπειρο άτομο για την θέση αυτή που είναι αληθεια ότι game reviewer δεν υπήρχε στον λάμπη...είναι δύσκολο... δεν είναι απλό ειδικά όταν καλείσαι να παίξεις ένα παιχνίδι όχι για ευχαρίστηση αλλά και για να το αξιολογήσεις...και ειδικότερα όταν αυτό πρέπει να γίνει σχετικά σύντομα απ'την κυκλοφορία και όχι κανα χρόνο μετά...

Link to comment
Share on other sites

Για τον [MENTION=27]RootX[/MENTION] δεν ανησυχώ - δουλεύει καλύτερα σε stealth mode.

Με τον [MENTION=129]Chosen[/MENTION] δεν ψαρώνουμε - προφανώς πρόκειται για ένα από τα γνωστά του sneaky marketing tricks για να μας παρουσιάσει την τελευταία του αγορά.

Από την άλλη, ο [MENTION=22279]acct[/MENTION] όντως άριστη επιλογή και σε μία κρίσιμη περίοδο:

- Οι ΗΠΑ συμμαχούν με το Ιράν εναντίον του ΙΚΙΛ που ίδρυσε Χαλιφάτο

- Κάπου στον κόσμο ένας AνιωθoC γίνεται πα-τέρας

- Στην Κρήτη βόσκουν κροκόδειλοι

- Έδωσα το τηλ μου σε γκομενίτσα και δε με πήρε πίσω

Μπαίνουμε σε αχαρτογράφητα νερά και η ομάδα πρέπει να είναι δυνατή.

Έγινε επεξεργασία από Shaman
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.