Jump to content



Grand Theft Auto IV


angel_f

Recommended Posts

Παιδια γνωριζω οτι το συστημα της υπογραφης μου δεν ειναι και οτι καλυτερο ... αλλα να παιζω το game σε αναλυση 800Χ600 ? :rant:

να σημειωσω οτι εχω τα svista

Έγινε επεξεργασία από g10rg0s
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζω οτι το συστημα της υπογραφης μου δεν ειναι και οτι καλυτερο ... αλλα να παιζω το game σε αναλυση 800Χ600 ? :rant:

να σημειωσω οτι εχω τα svista

Μπορει και να παιξει αλλα μην περιμενεις πολλα

TIP ! οταν πας να περασεις την γεφυρα και εισαι με το περιπολικο δεν πληρωνεις διοδια :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

H Rockstar αποκάλυψε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με το επερχόμενο patch για το GTA IV στο PC, το οποίο μαστίζεται από προβλήματα από την ημέρα κυκλοφορίας του. Αναλυτικά:

“-A fix to the crash after legal screen that some German customers were reporting.

-Numerous improvements to the video editor: Smarter naming of videos, improved rendering quality, better fx during replays

-Fix to bowling while using certain sensitive mice

-Fix for ATI 1900 shadows

-Overall savings to memory

-Graphic improvements to particle systems and mirrors

-Multiplayer character settings are preserved

-Support for DirectInput controllers. Note: The current hack way of supporting these controllers may not work with the improved functionality. So we recommend you remove the hack before upgrading to the patch.”

Ακόμα, έρχονται βελτιώσεις στο power management του συστήματος όταν τρέχει το παιχνίδι, και στο Social Club.

Περισσότερα εδώ.

Σύμφωνα με τη Rockstar, το patch θα είναι διαθέσιμο μέσα στις επόμενες μέρες.

source:http://game20.gr/

Link to comment
Share on other sites

... παιδια εχω απειρες προσπαθειες να μπω on line και δεν μπορω ... τι στο ^%&^%&:rant::rant: ? ... σκασαμε 40 ευρωπουλα και δεν μπορουμε να παιξουμε on line ? :crazy:... γνωριζει κανεις πως μπορω να μπω ? :hm:... θα το σπασω στο τελος :rant:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις δεν ειναι για Ελλαδα το Online, αλλα το δινουν στην ιδια τιμή! XA!

... μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος ?:whistling τι εννοεις οταν λες δεν ειναι για Ελλαδα ? :fist: ... δηλαδη κανεις μας δεν εχει παιξει on line μεχρι τωρα ? :suicide2: ... μπορει καποιος να μας πει εαν εχει παιξει on line και πως το καταφερε αυτο ? :help: θα το σπασω και θα ησυχασω στο τελος μου φαινετε :rant:

Link to comment
Share on other sites

... μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος ?:whistling τι εννοεις οταν λες δεν ειναι για Ελλαδα ? :fist: ... δηλαδη κανεις μας δεν εχει παιξει on line μεχρι τωρα ? :suicide2: ... μπορει καποιος να μας πει εαν εχει παιξει on line και πως το καταφερε αυτο ? :help: θα το σπασω και θα ησυχασω στο τελος μου φαινετε :rant:

προς το παρον

http://www.xbox.com/en-US/live/countries.htm

Link to comment
Share on other sites

... μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος ?:whistling τι εννοεις οταν λες δεν ειναι για Ελλαδα ? :fist: ... δηλαδη κανεις μας δεν εχει παιξει on line μεχρι τωρα ? :suicide2: ... μπορει καποιος να μας πει εαν εχει παιξει on line και πως το καταφερε αυτο ? :help: θα το σπασω και θα ησυχασω στο τελος μου φαινετε :rant:

Δεν υπάρχει υποστήριξη για Ελλάδα απ' το Windows Live.

Δοκίμασε να βάλεις άλλη χώρα στο profile που φτιάχνεις και λογικά θα παίξει.

Link to comment
Share on other sites

Μερικα info και απο μενα .

ε8200@3.3~ 2Χ1gb ddr2 800 - vga 3870 msi - vista ultimate 32 .

To game ειναι playable θα ελεγα οριακα ... ( Επιτελους τα προσθιοκινητα οχηματα τα εκαναν με διαφορετικη συμπεριφορα :D ) χειρισμος οπως στο ps3 λιγο δυσκολος στα οχηματα ( στο vice city andreas ηταν πιο arcade ) gamepad rulez...

68049442cl5.jpg

gtaiv2008121214510486ag4.th.jpg

gtaiv2008121214534766jy1.th.jpg

gtaiv2008121214484623ge4.th.jpg

edit . Με μια 4870 1gb -- και 4gb ddr2 1000 θα παρει τα ισα του πιστευω ( ισα = 30fps & some quality settings )

Έγινε επεξεργασία από Athens2004
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το αγόρασα και εγώ, ώρα για κάψιμο...Σαν πρώτη εντύπωση, τα αμάξια πάνε σαν βάρκες!!, έλεος με το κράτημα ρεϊ!

Αφου ειναι 4000cc πισωκουνες ολες... λογικο ειναι βρε ! :hehe:

Μηπως καποιο καλο παιδακι βρισκεται κοντα στην αποστολη που εχει να κανει με το ιντερνετ καφε ?

Να μου στειλει το save γιατι βαριεμαι να τα ξανα περναω απο την αρχη ? :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το αγόρασα και εγώ, ώρα για κάψιμο...Σαν πρώτη εντύπωση, τα αμάξια πάνε σαν βάρκες!!, έλεος με το κράτημα ρεϊ!

Και ομως παιζει να ειναι και απο τα πιο αληθοφανή , τα physics των αμαξιων ειναι απαικτα κ οποιος εχει οδηγησει καταλαβαινει :D . Ισως και αυτος να ειναι και ενας λογος που ψιλοσέρνει το game. Αυτο ειναι ενα game πιστευω στο οποιο θα μπορεις να κανεις βόλτες ωρες και ωρες γυρω γυρω στην πολη απλα. οδηγώντας...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.