Jump to content



Grand Theft Auto IV


angel_f

Recommended Posts

:OT:

Για το GTA δεν ξερω(δεν το δοκιμασα ακομα) αλλα επαιξα χθες το COD5 σε PS3 και εφριξα.Αλλα βεβαια,οταν καθεσαι 2,3..5 μετρα απο την TV,ολα ομορφα φαινονται...

Για το χειρισμο με joypad σε FPS καλυτερα να μην εκφραστω,γιατι θα πεσει :warning2:

Link to comment
Share on other sites

θελω να πω οτι ειναι μεταφορα απο κονσολα το παιχνιδι? μια κακη αντιγραφη οπως και καποια αλα ποιο παλια παιχνιδια. δεν το εχω παιξει ακομα για αυτο ρωταο καμια σχεση με τα παλια gta

Link to comment
Share on other sites

ουτε Παναγεία.

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :hehe: :hehe:

μαλλον αμα εξακολουθησει αυτη η μοδα οι quad και οι καρτες με 1GB vram θα γινουν must, τι να πω κι εγω που δεν γουσταρω να βαλω vista αλλα θελω αλλα 2gb ram + 2η 4850 να δω τι λεει το clear sky σε DX10 :p

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=762334

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=761850

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που εχουν ΑΤΙ αν βαλουν

- Shadow Density 0

και View Distance/Detail Distance οσο τους αφηνει το game.

παντως κατω απο 40 και τα 2.

παλι 15fps βλέπουν την νυχτα?

Έγινε επεξεργασία από Dem
Link to comment
Share on other sites

Θελω να πιστευω πως με κανα patch - κανενα driver update (ati-vidia) θα στρωσουν τα πραγματα...

Σίγουρα.Μόνο που το μέγεθος του patch θα πρέπει να φτάνει κανα 300άρι mb's. :TD:

Μου φαίνονται πολλά αυτά που πρέπει να διορθωθούν.Τουλάχιστον συνεχίζεται η καταγραφή των bugs.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι με 3870 crossfire και διπλοπύρηνο athlon και στις ρυθμίσεις(high) που μου έδωσε το παιχνίδι στην αρχή είμαι μια χαρά. Δεν έχω μετρήσει τα frames αλλά είναι 100% playable που σημαίνει >25fps.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά είναι βαρύ, αλλά δεν θα έλεγα ότι δεν παλεύεται...

Save χωρίς net δεν κάνει?

Επίσης, πολύ καλή η φάση με την κουνιστή camera, για όσους το έχουν "δανεικό":D

Save κάνει και σε όσους το έχουν δανεικό.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.