Jump to content



Grand Theft Auto IV


angel_f

Recommended Posts

Ναι εγω... Γινεται της τρελης το καγκελο !

Αμα θες 6 αστερακια γρηγορα πρεπει να περασεις απο μπλοκο σε γεφυρες στης οποιες απαγορευεται εισοδος ;)

Οκ θα το κανω...πες μου οτι μπορω να ρειξω και το ελικοπτερο!!!...????...

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει υποστήριξη για Ελλάδα απ' το Windows Live.

Δοκίμασε να βάλεις άλλη χώρα στο profile που φτιάχνεις και λογικά θα παίξει.

Μπορει καποιος να με βοηθησει να δημιουργησω λογαριασμο στο windows live για παιξω on line επιτελους ? το game εννοειται οτι το εχω γνησιο ... (καπου διαβασα οτι δεν υποστηριζει την Ελλαδα και ετσι πρεπει να δημιουργησω λογαριασμο με "εδρα" αλλη χωρα πχ. USA ...)

παιδια βοηθηστε με γιατι εχουν σπασει τα νευρα μου ...

επισης τι πρεπει να κανω για να παιξω με χειρηστηριο του ps2 ? το εχω συνδεσει με ανταπτορα αλλα , αλλα κουμπια παταω και αλλες εντολες δινει ...

ευχαριστω προκαταβολικα ...

Έγινε επεξεργασία από g10rg0s
Link to comment
Share on other sites

Οκ θα το κανω...πες μου οτι μπορω να ρειξω και το ελικοπτερο!!!...????...

Πρεπει να εχεις μεγαλα @@ και πολλες σφαιρες φιλοc :hehe:

Εγω παντως δεν καταφερα τπτ... μολις σου ερθουν τα 6 αστερακια θα καταλαβεις τι εννω ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να με βοηθησει να δημιουργησω λογαριασμο στο windows live για παιξω on line επιτελους ? το game εννοειται οτι το εχω γνησιο ... (καπου διαβασα οτι δεν υποστηριζει την Ελλαδα και ετσι πρεπει να δημιουργησω λογαριασμο με "εδρα" αλλη χωρα πχ. USA ...)

παιδια βοηθηστε με γιατι εχουν σπασει τα νευρα μου ...

επισης τι πρεπει να κανω για να παιξω με χειρηστηριο του ps2 ? το εχω συνδεσει με ανταπτορα αλλα , αλλα κουμπια παταω και αλλες εντολες δινει ...

ευχαριστω προκαταβολικα ...

υπαρχει καποιος που μπορει να βοηθησει ? οπως βλεπω δεν εχω μονο εγω το ιδιο προβλημα ... εαν καποιος γνωριζει ας δωσει και σε μας τα φωτα του ... ειναι κριμα να εχουμε το αυθεντικο game και να μην μπορουμε να παιξουμε on line ...

Link to comment
Share on other sites

Εχω το κτινος και σερνομαι! εχω δοκιμασει τα παντα ακομη και ultrex!!!! Στα bench βγαζω 50αρια αλλα στο game ειμαι χωμα!

Ασχετο στο cryostasis ας πουμε πεταω με 8800 gt για physics και 280 gtx για game , 50αρια εχω average με ολα τερμα 1920χ1200+16χαα!

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

http://forums.slizone.com/index.php?showtopic=31349

Εδώ λέει ότι του δουλεύει το SLI και βγάζει 50FPS με 8800GTX 1920x1080.

Έχει screenshot.

Κατά τα άλλα είδα διάφορα κόλπα που δίνουν FPS.

πχ.

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=384473

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=762088

http://www.gamesforwindows.com/en-GB/Support/Pages/default.aspx

Επίσης κάπου είδα ότι το memory leak βελτιώνεται αν απενεργοποιήσουμε τη δυνατότητα να γράφει video από το παιχνίδι.

Έγινε επεξεργασία από mariosalice
Link to comment
Share on other sites

ρε πάιδια στο Bench και εγω 50αρια βαραω μεσα ομως δεν εχει καμια μα καμια σχεση! με το ζορι παλευω τα 30! Ρε παιδια στο σπιτι βαραω 60αρια αλλα εξω στην κινηση ειμαι μονιμως κατω απο 30!

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε τόσο μάπα η gtx 280??

Γιατί θέμα παιχνιδιού σίγουρα δεν είναι.

είναι μεγάλη απάτη να έχεις τόσο ακριβή κάρτα και στο οποιοδήποτε σύγχρονο ακόμα και απαιτητικό game να μην έχεις πάνω απο 40 fps.

τους drivers που έβγαλε η nv για καλύτερη ανταπόκριση στο gta τους έβαλες?

Link to comment
Share on other sites

Εχω το κτινος και σερνομαι! εχω δοκιμασει τα παντα ακομη και ultrex!!!! Στα bench

Ασχετο στο cryostasis ας πουμε πεταω με 8800 gt για physics και 280 gtx για game , 50αρια εχω average με ολα τερμα 1920χ1200+16χαα!

Υπαρχει περιπτωση σε τετοια αναλυση και φιλτρα να εχεις την ιδια αποδοση χωρις την 8800GT

http://forums.slizone.com/index.php?showtopic=31349

Επίσης κάπου είδα ότι το memory leak βελτιώνεται αν απενεργοποιήσουμε τη δυνατότητα να γράφει video από το παιχνίδι.

ναι αλλα πάλι υπαρχει, μετα απο καποια ωρα γεμιζει και αρχισει να μην συμπεριφερεται καλα, ειδικα αν βαλεις τις ρυθμισεις κοντα στο οριο της Vram.

Εγω έδωσα την GTX280 και οι 2χ 4850cf που πήρα στο καπάκι, παίζανε καλύτερα ;)

Edit: Εχει καταφερει κανεις να κανει το vsync off με ATI καρτα??

ρε πάιδια στο Bench και εγω 50αρια βαραω μεσα ομως δεν εχει καμια μα καμια σχεση!

Το ingame bench ειναι λιγο ακυρο. Η 4850 μου δινει παραπάνω απο την 8800GTX...αλλα πηγαινει χειροτερα.

Βγήκε τόσο μάπα η gtx 280??

Γιατί θέμα παιχνιδιού σίγουρα δεν είναι.

δεν νομιζω.

Έγινε επεξεργασία από Dem
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση σε τετοια αναλυση και φιλτρα να εχεις την ιδια αποδοση χωρις την 8800GT

ναι αλλα πάλι υπαρχει, μετα απο καποια ωρα γεμιζει και αρχισει να μην συμπεριφερεται καλα, ειδικα αν βαλεις τις ρυθμισεις κοντα στο οριο της Vram.

Το ιngame bench ειναι λιγο ακυρο. Η 4850 μου δινει παραπάνω απο την 8800GTX...αλλα πηγαινει χειροτερα.

δεν νομιζω.

η 8800 gt μου δινει 12 fps παραπανω average στο CRYOTASIS! ....ασχετο με το ολο θεμα αλλα το gt4 μου παει χαλια και το θεμα ειναι γιατι!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.