Jump to content



Recommended Posts

Έχω ένα θέμα με εγκατάσταση των προγραμμάτων της HP. Κατέβασα τη τελευταία έκδοση και ενώ οι οδηγοί εγκαταστάθηκαν κανονικά, η εγκατάσταση φαίνεται να μην έχει ολοκληρωθεί και μου βγάζει όλο μηνύματα λάθους.

Σε 32 ή 64; Vista ή ΧΡ drivers; Τι μύνημα πέρνεις;

Πάντως παρατηρώ ότι όλοι βγάζουν σιγά σιγά έστω και beta drivers, οποτε περίμενε λίγο.

Ψάξε και για 2008 Windows Server drivers

Link to comment
Share on other sites

Dudes, σε εσάς το RivaTuner δουλεύει κανονικά; Σε εμένα (build 7100 x64) δε βλέπει τον driver (185.81 beta) με αποτέλεσμα να λείπουν οι επιλογές για o/c..

Μήπως κάτι δεν κάνω καλά;

Η λύση...

Επίσης καλά δούλεψε το GPU Tool...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σωστοστ.

Δεν εχει προβλημα τελικα το Riva με το driver signing στα 7. Γιατι και σε μενα με ΑΤΙ παιζει οπως και στα Vista. Μονο ο 185.81 ειχε το προβλημα.

Έγινε επεξεργασία από kallileo
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου θυμίσει καποιος πως απενεργοποιουμε το user verification screen ? Ωστε απο restart πχ να μπαινουν desctop χωρίς να ζητάνε κωδικό χρήστη ?

Run --> control userpasswords2 --> Users must enter a user name and password to use this computer. (απενεργοποίησέ το, πάτα Apply και μετά βάλε τα στοιχεία του user που θέλεις να ανοίγει by default)

Link to comment
Share on other sites

Σε 32 ή 64; Vista ή ΧΡ drivers; Τι μύνημα πέρνεις;

Πάντως παρατηρώ ότι όλοι βγάζουν σιγά σιγά έστω και beta drivers, οποτε περίμενε λίγο.

Ψάξε και για 2008 Windows Server drivers

x64 Vista drivers έβαλα. Το λάθος δε το θυμάμαι, όταν το ξαναβγάλει θα το βάλω εδώ.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα οριστε μια φωτο απο τους drivers driveridm.th.jpg και επισης παρατηρησα οτι οταν κανεις zoom σε μια εικονα παει με σπασιμο κατι παιζει με τους drivers λογικα.

Έγινε επεξεργασία από P3r1andro$
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικη γλωσσα εχουν ? :sorry:

Η θα πρεπει να γραφω με ..greeklish ? :jester:

Tί εννοείς, γιατί να μήν έχουν ?

Απλά το λειτουργικό είναι στα Αγγλικά.

Το πληκτρολόγιο έχει όλες τις γλώσσες.

Link to comment
Share on other sites

παρατηρησε κανεις διαφορετικη ποιοτητα ηχου στα 7? σε σχεση με τα βιστα? προς το χειροτερο λεω..με πρελουντ πανω και φορεμενους τους τελευταιους drivers

Link to comment
Share on other sites

Run --> control userpasswords2 --> Users must enter a user name and password to use this computer. (απενεργοποίησέ το, πάτα Apply και μετά βάλε τα στοιχεία του user που θέλεις να ανοίγει by default)

Thnx! αλλα δεν βρίσκει συντόμευση :s Μηπως εχεις κανει καποιο λάθος στην σύνταξη ?

Link to comment
Share on other sites

παρατηρησε κανεις διαφορετικη ποιοτητα ηχου στα 7? σε σχεση με τα βιστα? προς το χειροτερο λεω..με πρελουντ πανω και φορεμενους τους τελευταιους drivers

εγω με την xplotion της azuntech , προβληματα σε 7 ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.