Jump to content



Recommended Posts

Αν έχεις κάποιους οδηγούς που δουλεύουν στην RC 7100, υπάρχει περίπτωση να μην πέξουν

στην 7201. Aλλά αν δεν έχεις τέτοιο πρόβλημα τότε είναι πιο ελαφρυά η 7201.

Έγινε επεξεργασία από Spyrus
Link to comment
Share on other sites

εβαλα τα seven σε pc που εχει agp HD2600xt και ενω αναγνωριζουν την καρτα λενε πως την απενεργοποιουν λογο μη σωστης λειτουργιας. προφανως καποιο θεμα με τους οδηγους. οποιον και αν περασα το ιδιο πραγμα. μηπως το ελυσε κανεις?

Link to comment
Share on other sites

εβαλα τα seven σε pc που εχει agp HD2600xt και ενω αναγνωριζουν την καρτα λενε πως την απενεργοποιουν λογο μη σωστης λειτουργιας. προφανως καποιο θεμα με τους οδηγους. οποιον και αν περασα το ιδιο πραγμα. μηπως το ελυσε κανεις?

αφου βεβαιωθεις οτι εχεις βαλει το καλωδιο τροφοδοσιας στην καρτα, ψαξε να βρεις drivers απο το site του κατασκευαστη της καρτας (πχ sapphire). Εχω και εγω μια agp HD2600PRO και απο οτι θυμαμαι αφου εβαζες τον driver χρειαζοταν και ενα AGP Hotfix. ψαξτο λιγο ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχει παρατηρήσει κανείς αυξημένο lag σε COD4 servers online????

στα Vista σε server που είχα παντα 110ms τώρα πιάνω 200, σε άλλους είναι νορμαλ, δεν το κάνει σε όλους δηλαδή

εγινε update και το punkbuster.

7100 build

Έγινε επεξεργασία από lefteriz
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχει παρατηρήσει κανείς αυξημένο lag σε COD4 servers online????

στα Vista σε server που είχα παντα 110ms τώρα πιάνω 200, σε άλλους είναι νορμαλ, δεν το κάνει σε όλους δηλαδή

εγινε update και το punkbuster.

7100 build

Στο bf2142 το ping είναι ΟΚ, αλλά με πετάει συνέχεια ύστερα από 20-30" το pb με λόγο unknown windows API 131136.

Σου έχει συμβεί? Έκανες τπτ ρυθμίσεις στο pb εκτός από program & port forwarding ?

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησε καποιος προβληματα αναβαθμιζοντας απο την 7100RC σε νεοτερη εκδοση?

Θελω να κανω upgrade στην 7201 ή στην 7229.

Εγώ δεν είχα πρόβλημα όταν έκανα upgrade από την 7100 σε 7127, όπως και αρκετοί σε άλλες εκδόσεις αλλά δεν είναι ο κανόνας αυτό. Γενικά προτιμώ την καθαρή εγκατάσταση.

Από 7201 σε 7229 όσο έχω διαβάσει δεν υπάρχουν διαφορές, εγώ θα περίμενα τις 723x εκδόσεις. Τουλάχιστον για την 7201 έστω και ανεπίσημα μιλούσαν για 12.000 bugfixes από τις προηγούμενες 71xx. Για την 7229 δεν έχει ειπωθεί τίποτα. Εσύ θα απόφασίσεις....λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα με το upgrade.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.