Jump to content



Μπερδεμένος για αγορά κινητού!


ilion10

Recommended Posts

Βέβαια μπορείς να δείς και κάποιο Glofiish... δείχνουν αρκετά all-around... Αν και κάτι διάβασα πως παίζει με την εγγύηση

(Η εμπειρία μου μαζί τους είναι ~3 ωρών διάβασμα reviews κλπ, ίσως να είναι καλό να πει και κάποιος με προηγούμενη "φυσική" εμπειρία. :p)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

λοιπον για το 3G που το εχω και εγω ειναι οντως κατι διαφορετικο αλλα απο GPS που και καλα εχει ειμαι δυσαρεστημενος.... καμερα αντε να του βαλεις το Installer και μπορει να τραβηξει καλο βιντεο.....

ΗΤC ειναι πολυ καλη εταιρεια.... την συνιστω ανεπιφιλακτα.....

Samsung omnia κοντραρεται με το iPhone και πιστευω το νικαει σε πολλααααα σημεια....!!!

Link to comment
Share on other sites

κανένα δεν είναι τέλειο

το htc έχει χάλια μπαταρία

με gps+wireless και μεταφορές αρχείων κρατάει 8ωρο η μπαταρία

ο καθένας ζυγίζει της ανάγκες του και αγοράζει

Melkοn φοβερό το 977 ποστ σου :)

Link to comment
Share on other sites

το htc diamond παρόλα τα χαρακτηριστικά του είναι αρκετά μικρό

αρκετά λεπτότερο απο iphone και με λιγότερο πλάτος

το λέω γιατί έτσι όπως το λές hydra είναι σαν να μιλάς για δορυφορικό κινητό!

το να κρατάει κάποιος δεύτερη μπαταρία δεν το θεωρώ λύση εκτός αν πηγαίνει ανάβαση σε βουνό!

Link to comment
Share on other sites

1) Iphone 3g ? Noobphone 3g ετσι θα πρεπει να ειναι το ονομα του εχει ωραιο gui που δε χρειάζεται γραφιδα αλλα απο εκει και περα δε προσφέρει τιποτα περισσοτερο σε σχέση με αλλα κινητά της κατηγορίας

2) Samsung omnia τεχνολογικό διαμάντη απεριόριστες δυνατοτητες design και gui

3) Νοκια 5800 Symbian ? Ευχαριστώ δε θα πάρω

4) Htc Touch hd Μεγάλη οθόνη καθώς διαθέτει και πληκτρολογιο ειναι ιδιο με το Xperia

5) Htc Touch pro Πάνω κάτω ιδιες δυνατοτητες με το hd εχει μικροτερη οθόνη και 200ευρα λιγοτερο αν δε σε χαλαει το μεγεθος αποτελει καλή λύση

6) Lg renoir ? Που πας χωρίς Windows

Link to comment
Share on other sites

cronogr "4) Htc Touch hd Μεγάλη οθόνη καθώς διαθέτει και πληκτρολογιο ειναι ιδιο με το Xperia"

δεν εχει πληκτρολογιο..... ειναι full touch οπως το iphone....

και θα συμφωνησω με την αποψη HTC και ξερο ψωμι.... ειναι πολυ αξιοπιστα αλλα για το HD ειναι λιγο τσιμπημενη η τιμη του ακομα....

Link to comment
Share on other sites

cronogr "4) Htc Touch hd Μεγάλη οθόνη καθώς διαθέτει και πληκτρολογιο ειναι ιδιο με το Xperia"

δεν εχει πληκτρολογιο..... ειναι full touch οπως το iphone....

και θα συμφωνησω με την αποψη HTC και ξερο ψωμι.... ειναι πολυ αξιοπιστα αλλα για το HD ειναι λιγο τσιμπημενη η τιμη του ακομα....

Ναι σωστος μπερδεύτικα με το pro

Link to comment
Share on other sites

1) Iphone 3g ? Noobphone 3g ετσι θα πρεπει να ειναι το ονομα του εχει ωραιο gui που δε χρειάζεται γραφιδα αλλα απο εκει και περα δε προσφέρει τιποτα περισσοτερο σε σχέση με αλλα κινητά της κατηγορίας

Δοκάρι φίλος :whip:

Εκτος αν εχεις προσωπική άποψη,τοτε πάω πάσο...

Πραγματικά ειναι πολλές οι δυνατότητες του (απλα ή θα κάνεις jailbreak ή θα τα κατεβαζεις απο appstore τα προγράμματα:X:)

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά ως κάτοχος iphone 3g έχω να πω πως υπάρχουν περισσότερα από όσα meet the eye.Πριν προβώ όμως στην αγορά του είχα δει αμέτρητα videos και reviews και για το omnia και για το Htc και για το iphone και δεν είναι τυχαίο πως κατέληξα εκεί.

Και κάτι άλλο, το iphone δεν είναι μόνο ποζερια.....

@Teodor_ch και που να δεις το 1000 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

δωσε μια ευκαιρια και δες το sony ericsson experia (x1).Τελος του μηνος θα ειναι εδω.Δεν υπαρχει συγκριση με κανενα.Ισως να σε ξενισει το 3,2 της καμερας αλλα επειδη το εχω δοκιμασει και σε σχεση με το omnia πραγματικα καμια σχεση.Απειρως ανωτερο.

X1_slant_piclarge.jpg

Δες και την επισυναπτομενη παρουσιαση για το τηλεφωνο.

Ελπιζω να βοηθησα:)

X1_WeKnow_ppt.ppt

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.