Jump to content



Μπερδεμένος για αγορά κινητού!


ilion10

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Το σκεφτομαι και γω για HTC...αλλα αντιθετως με τον jpavly με ενδιαφερει πολυ η αποδοση ειδικα σε video και games...

Οποιος σκοπευει να αγορασει καποιο απο τα HD, Pro και Diamond ριξτε οπωσδηποτε μια ματια στο παρακατω thread:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=449391

I wrote an E-mail to HTC and Yesterday, I found an answer in my E-mail, this is what it said:

New Response From [ Mike (EU team) ]

Good Afternoon, I am sorry to hear of your issues. If you have HTC branded products (not network locked) then the Diamond will have an update available over the weekend. The Pro will have one shortly. When playing medai files please ensure that they are synced to the phone using windows media player, as this will convert the file to the supported format. If you copy full size movie files, then the device will try to p[lay and convert it to the screen resolution at the same time, which will cause the device to struggle. Try converting the files to the correct resolution before putting them on your device. Best Regards Mike

Here's Hoping

Εγω παντως θα περιμενω να δωθει καποιο fix και μετα θα προχωρησω σε αγορα...

Link to comment
Share on other sites

Ok παιδια με το Wi-Fi θα μπορω να εχω ιντερνετ σε περιοχες οπως Συνταγμα φρεε ε?Και κατι ακομα το Diamond,που θα μπορεσω να το βρω φτηνοτερα για να το αγορασω?Απο Ελλαδα παντα...:bigsmile:

@Alexisferos φιλε μου το touch 3g ειναι φτηνοτερο???Το ειδα και μου γενεται καλο

κοιτα στο στο skroutz.gr αν το θες ακομα φτηνοτερα τοτε παρτο απο fastcardtech.com Συνάλλαγμα RULEZ :)

Link to comment
Share on other sites

kalileo, σιγά.. σε 10 λεπτά μετατρέπεις το βίντεο που έχεις σε 320*240 και παίζει αέρας στο κινητό.Πήρα κι εγώ το touch cruise (δεν έβρισκα το 3g στα αγγλικά), και μετά διάβαζα ότι δεν παίζει καλά βίντεο κλπ κλπ. Εμένα πάντως τα παίζει μια χαρά :)

Το βασικό μείον κατ'εμέ, όσον αφορά στα μουλτιμύδια, είναι το htc audio jack, που σε υποχρεώνει να βρεις adaptor για να βάλεις δικά σου ακουστικά (τα htc είναι μουφέξ, ειδικά όταν έχεις συνηθίσει σε sennheiser in ear)

ΥΓ Δεν παίζει matroska@1080 το χρέπι, να τους στείλω email? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι εχω διαβασει η μπαταρια του Diamond ειναι παρα πολυ χαλια...επειδη κανω αρκετα ταξιδια μαλλον θα το αποφυγω. Μιλαμε περιπου για 10-11 ωρες μουσικη και 2 ωρες αναπαραγωγη βιντεο.:tomato:

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν παιδιά ήρθε κ η επιδότηση κ μου βγαίνει:

iphone 3g 8gb 330 ευρώ

htc touch hd 460 ευρώ

omnia 8gb 380 ευρώ

νοκια 5800 150 ευρώ

με αυτές τις τιμές τι λέτε?με τρώει το χέρι μου να πάω στο htc,αλλά είναι πολλά τα λεφτά...αν το δεις ρεαλιστικά η πιο αξιοπρεπε΄ς προσφορά είναι το νοκια 5800 κ συν η πιο φτηνή(αξιοπρεπείς απο την άποψη ότι ενα κινητό πέρνεις,σαν χαρακτηριστικά όλα τα ίδια έχουν,wifi έχει και το touch screen του δουλεύει γρήγορα),αλλά εξακολουθώ να βρίσκομαι σε δίλλημα!

Link to comment
Share on other sites

HTC Touch Diamond μεταχειρισμένο vs Nokia 5800 τι θα λέγατε;

Μου αρέσει πολύ το Diamond, αλλά σκέφτομαι μήπως λόγω WinMobile έχω lag, ενώ το Nokia έχει dedicated OS.

Για GPS έχω PDA στο αμάξι δεν με σκάει.

Link to comment
Share on other sites

Και με το PDA είχα πολλά να ασχοληθώ, αλλά πέραν του Destinator δεν έκανα τίποτα άλλο 2 χρόνια τώρα :hehe:

Το θέμα είναι πιο είναι καλύτερο κλπ. Παίζει σε κανένα Πλαίσιο πχ ενεργοποιημένο να το δω πως πάει;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.