Jump to content



Ιστοσελίδες που είδαμε και μας άρεσαν


Recommended Posts

Είχα την εντύπωση ότι εδώ και καιρό το έχουμε αναφέρει αλλά τελικά έκανα λάθος.

Μια ιστοσελίδα για φοιτητές η οποία προσφέρει δωρεάν 50gb online αποθηκευτικού χώρου warez, υποστηρίζεται από την συντριπτική πλειοψηφεία των τριτοβάθμιων ιδρυμάτων (αν όχι όλα) και πλέον είναι προσβάσιμη και από συσκευές με iOS, android, windows mobile και Blackberry. το shibboleth δε την παλεύει.

https://pithos.grnet.gr/

fixed.

Link to comment
Share on other sites

ή αλλιώς "τα απαγορευμένα"

Δεν ξέρω τι απαγορευμένα είδες. Αν έχει κάτι απαγορευμένο ή επικίνδυνο στείλε μου πμ να σβήσω το λινκ. Εγώ κυρίως λόγω των καλλιεργιών, και της παραγωγής και συντήρησης τροφίμων το βρήκα και μου κέντρισε την προσοχή

Link to comment
Share on other sites

όχι ρε καμία σχέση, το Link γαμάτο απλά οι ιδιψτικές καλιέργειες και τα DIY κομμένα βάση νόμου!

έλεγχο πληθυσμού μέσω ελέγχου της τροφής, ψηφίστηκε ήδη νομίζω.

sorry για το offtopic καλύτερα να πάνε black hole τα 2 posts μου

[ame=http://www.google.com/search?q=%CE%B1%CF%80%CE%B1%CE%B3%CF%8C%CF%81%CE%B5%CF%85%CF%83%CE%B7+%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B9%CE%B5%CF%81%CE%B3%CE%B5%CE%B9%CF%8E%CE%BD&sourceid=ie7&rls=com.microsoft:el:IE-Address&ie=&oe=#sclient=psy&hl=el&rls=com.microsoft:el%3AIE-Address&source=hp&q=%CE%B1%CF%80%CE%B1%CE%B3%CF%8C%CF%81%CE%B5%CF%85%CF%83%CE%B7+%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CF%89%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD++%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B9%CE%B5%CF%81%CE%B3%CE%B5%CE%B9%CF%8E%CE%BD&aq=f&aqi=&aql=&oq=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=4e5cc25cac322c83&biw=1659&bih=951]±ΐ±³ΜΑ΅ΕΓ· Ί±»»Ή΅Α³΅ΉΞ½ - Google Search[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημενη ιστοσελιδα για free utilities

NirSoft - freeware utilities: password recovery, system utilities, desktop utilities

Αναζητηση εργασίας στην Ευρωπαικη Ένωση

EUROPA

Το φθηνοτερο καταστημα για αρωματα/κολωνιες στην Ευρωπη

CheapSmells.com | Cheap perfume fragrances aftershave and cologne at discount prices from CheapSmells.com

Ενα από τα καλύτερα ελληνικα φορουμ για 3d graphics/animation

3dtalk - forum - Αρχική σελίδα

Aπο τους καλυτερους audio players απο Ρωσους προγραμματιστες

AIMP: Home Page

Αναζητηση εργασίας στον περσικό κόλπο (Ντουμπαι, Καταρ, Αμπου Νταμπι κλπ).

http://www.gulftalent.com/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

IBM developerWorks : IBM's resource for developers and IT professionals

Πολύ & χρήσιμο υλικό, από την IBM για Software Development. Εγώ το γνώρισα μέσω των άρθρων του για το Linux, αλλά έχει κι άλλα (στο footer της σελίδας θα δείτε)

Browse Movie Soundtracks @ what-song

Κατάλογος με τα soundtracks ταινιών

Link to comment
Share on other sites

Browse Movie Soundtracks @ what-song

Κατάλογος με τα soundtracks ταινιών

Πολύ καλό που λέει και σε ποιο λεπτό της ταινίας ακούγεται τι. Δεν είναι απλά κατάλογος που μπορείς να τον βρεις και στο imdb πχ. :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.