Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Μπουάχαχαχα!!

Πάρτε κι ένα δικό μου ερασιτεχνικό βιντεάκι, αυτό που έκαψα τα λάστιχα την περασμένη εβδομάδα. Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο, αλλά το ευχαριστήθηκα.

BMW E30 M50TUB25 - YouTube

Link to comment
Share on other sites

Φορεσα και μανιταρια σημερα.

με ταλαιπωρησαν λιγο γιατι δεν ηταν για το δικο μου(γιατι αντε να βρεις για το δικο μου)

http://www.thelab.gr/attachment.php?attachmentid=54266&stc=1&d=1358260979

Τα πισω σταντ του συνοδηγου πάντα ξεδιπλωμένα . ( σε περιπτωση πτώσης πχ να βρουν αυτα και οχι οι εξατμισεις .)

Έγινε επεξεργασία από RootX
Μην κάνετε quote εικόνες λέμε!
Link to comment
Share on other sites

Καθόλου καλό το ότι έκανε αυτά τα πράγματα στο δημόσιο δρόμο. Έτσι έχω οδηγήσει μόνο στα Μέγαρα στην πίστα, με βροχή. Βέβαια άλλο 200 άλογα στο βρεγμένο, άλλο 315-340 στο στεγνό.

Κούκλα η M5 αλλά φαίνεται ότι έχει εργοστασιακές αναρτήσεις από τις κλίσεις που έπαιρνε.

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο αυτοκτονικος, να με σχωρατε κιολας αλλα ουτε καλο τιμονι ειναι (ισα ισα που ειναι τρομερα ατσαλος), ουτε ωραια στημενο βλεπω το αυτοκινητο (αγαρμπα μουτρα σε πολλα σημεια, αλλα ισως φταιει και ο κουλενμπεργκ στο τιμονι γι' αυτο)

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο αυτοκτονικος, να με σχωρατε κιολας αλλα ουτε καλο τιμονι ειναι (ισα ισα που ειναι τρομερα ατσαλος), ουτε ωραια στημενο βλεπω το αυτοκινητο (αγαρμπα μουτρα σε πολλα σημεια, αλλα ισως φταιει και ο κουλενμπεργκ στο τιμονι γι' αυτο)

Το αυτό!

Πόσες φορές ξέφυγε για κάμποση ώρα στην άλλη λωρίδα, ωραία έπαιζε με το τιμόνι για να ξεκινήσει, αλλά στα μαζέματα ήταν all over the place.

Κάτι προσπεράσεις, εντάξει, ωραία η αδρεναλίνη και η γρήγορη οδήγηση, αλλά έγινε μεγάλο c*ckend ουκ ολίγες φορές παίζοντας τα όλα κορώνα γράμματα και πιέζοντας και τους άλλους οδηγούς.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.