Jump to content



DTV@Greece


mech5107

Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply
Μ αρέσει που λέγαν ότι το 2012 θα σταματούσε η εκπομπή παντού , έχουμε χρονάκια ακόμα.... !! :D

εδώ Δράμα ούτε για αστείο ψηφιακά :p

Τέλος του 12 έλεγαν ( 31/12/12 για ακρίβεια )... αλλά εδώ δεν τηρούνε άλλα πιο βασικά ( για τα οποία και τρώμε συνεχώς αρκετά πρόστιμα από την ΕΕ, σε αυτό θα κολήσουνε ? ) ούτε και έχει υπάρξει καμμιά ανάπτυξη της προκοπής στην κάλυψη της χώρας ψηφιακά...

Παρέα με το FTTH θα έρθει η ψηφιακή μετάβαση :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πατρα εχουμε ολο το μπουκετο ΕΡΤ απο προχτες και απο αυριο και τα υπολοιπα της Digea..η ΕΡΤ εχει μια χαρα εικονα στην 42αρα πλασμα..χαζεψα λιγο Champions league κονσερβα ματς,μια χαρα..περιμενω εντυπωσεις απο ERT HD..

Link to comment
Share on other sites

Εκτός των Alter, Mega, Alpha, Star, Ant1, Makedonia, Skai, πιάνετε τίποτα άλλο στην Digea?

Πιάνω άριστα όλα τα παραπάνω, αλλά σε όλα τα άλλα Nickelodeon κλπ, δεν έχω καθόλου καλό σήμα. Είναι δικό μου πρόβλημα ή παίζει έτσι και σε όλους;

Link to comment
Share on other sites

Τι απολαυση να παρακολουθω τις αμετρητες επαναληψεις των καναλιων σε ψηφιακη πλατφορμα επιτελους... Αλλη φαση... Απ' οτι μαθαινω στην Πατρα γινοταν σφαγη την Παρασκευη με αποκωδικοποιητες (και τηλεορασεις).

Υ.Γ. Τα 'βλεπα κι απο Nova μεχρι τωρα:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Τ Απ' οτι μαθαινω στην Πατρα γινοταν σφαγη την Παρασκευη με αποκωδικοποιητες (και τηλεορασεις).

περασα μια βολτα απο Πλαισιο Παρασκευη και η εικονα με 2 παλλετες(μια SD και μια HD) χυμα στη μεση του μαγαζιου και ΜΟ ηλικιας πελατων μεσα στο μαγαζι ~58 ηταν ολα τα λεφτα..

επρεπε να τραβηξω φωτογραφια..

το ωραιο ειναι οτι κυκλοφορησε μια φημη στην Πατρα,οτι απο καλοκαιρι θα εκπεμπουν αρκετα καναλια πλεον σε HD μονο και πρεπει να αγορασετε HD δεκτη αλλιως δεν θα βλεπετε..τωρα τι να τον κανει η θειά και ο μπαρμπας τον HD δεκτη στην SABA τηλεοραση 35ετιας και στην 14αρα philips,κανεις δεν μας ειπε..

Link to comment
Share on other sites

το ωραιο ειναι οτι κυκλοφορησε μια φημη στην Πατρα,οτι απο καλοκαιρι θα εκπεμπουν αρκετα καναλια πλεον σε HD μονο και πρεπει να αγορασετε HD δεκτη αλλιως δεν θα βλεπετε..τωρα τι να τον κανει η θειά και ο μπαρμπας τον HD δεκτη στην SABA τηλεοραση 35ετιας και στην 14αρα philips,κανεις δεν μας ειπε..

Δε το εχω ψαξει καθολου αλλα μου φαινεται πως αυτη η φημη διαδιδεται απο τα μαγαζια. Ειχα παει με τους γονεις μου να δουν τιμες για τηλεοραση και οταν ειχα κατσει παραδιπλα ακουσα τον (οχι και πολυ καταρτισμενο) πωλητη να τους τονιζει οτι οπου να 'ναι ερχονται και HD καναλια. Λες και οι δικοι μου καταλαβαιναν τι τους λεει...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
οι Αθηναίοι για πείτε πόσα κανάλια (μαζί με τα ραδιόφωνα κλπ) πιάνετε συνολικά έτσι από περίεργεια :)

Πολλά περισσότερα απ' ότι χρειάζεται...

Έχω να κάνω update τα κανάλια της τηλεόρασης από to '10 νομίζω και έχω ξεχάσει πλέον από πιο κουμπί γυρνάει η τηλεόραση από το hdmi στην κεραία... :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.