Jump to content



Ποια λειτουργικά χρησιμοποιείτε εν έτει 2010?


TheLab

Ποια λειτουργικά χρησιμοποιείτε εν έτει 2010?  

823 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Το λειτουργικό που εμπιστευόμαι από 10 χρονών περίπου... που έκανα τα πρώτα μου βήματα στον χώρο τον pc.

Η τελευταία του έκδοση, έστειλε αδιάβαστους μερικούς που "στηρίζονταν", στην χαμηλή κατανάλωση πόρων..

Windows 7 FTW !

Προσπάθησα και άλλα , αλλά ΔΕΝ

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις?Οτι δεν εχεις βρει drivers για την audigy?

Υπάρχουν drivers αλλά με μειωμένες λειτουργίες και χειρότερη ποιότητα ήχου. Το πρόβλημα είναι γνωστό απο τα Vista.

Η creative απλα δεν υποστηριζει τις παλιές τις κάρτες όσο καλές και αν ήταν αυτές...

Έχω τρέλα με τον καλό ήχο. Κατα τα άλλα έχω δοκιμάσει τα 7(beta) και πηγαίναν το ίδιο καλά με τα XP στο προ 2ετίας μηχάνημά μου.

Link to comment
Share on other sites

Το λειτουργικό που εμπιστευόμαι από 10 χρονών περίπου... που έκανα τα πρώτα μου βήματα στον χώρο τον pc.

Η τελευταία του έκδοση, έστειλε αδιάβαστους μερικούς που "στηρίζονταν", στην χαμηλή κατανάλωση πόρων..

Windows 7 FTW !

Προσπάθησα και άλλα , αλλά ΔΕΝ

Εντάξει... Αφού δε σε έστειλαν αδιάβαστο εσένα οι προηγούμενες εκδόσεις που εμπιστευόσουν (95/98/ΜΕ/vista), τι να λέμε...

Όσο για τα "ελαφριά" 7άρια, μια χαρά βαραίνουν μόλις αρχίσεις να περνάς λογισμικό, drivers, fonts κτλ... Απλά μεταξύ της επιλογής vista - 7, από το τρισάθλιο διαλέγεις το μέτριο.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει... Αφού δε σε έστειλαν αδιάβαστο εσένα οι προηγούμενες εκδόσεις που εμπιστευόσουν (95/98/ΜΕ/vista), τι να λέμε...

Όσο για τα "ελαφριά" 7άρια, μια χαρά βαραίνουν μόλις αρχίσεις να περνάς λογισμικό, drivers, fonts κτλ... Απλά μεταξύ της επιλογής vista - 7, από το τρισάθλιο διαλέγεις το μέτριο.

Όταν έχεις ψιλό high end μηχάνημα όπως εγώ, σχεδόν πάντα, τίποτα δεν με στέλνει.

Δέν μας είπες όμως , τί έχεις εσύ, γιατί μόνο το ΟΤ ,και η από το πουθενά επίθεση, σε ένοιαξε απ'ότι είδα.

Εδώ λέμε τη γνώμη μας και άν δεν μας την λες είσαι ΟΤ.

Δέν είναι θέμα με Windows VS anything rest ! Πήγαινε σε τέτοιο και κάνε τα δικά σου !

Link to comment
Share on other sites

Εσύ ανέφερες ότι το λειτουργικό που εμπιστεύεσαι από 10 χρονών "έστειλε αδιάβαστους" μερικούς μπλα μπλα μπλα. Άρα η επίθεση δεν είναι από πουθενά.

Δεν είναι θέμα windows vs everything else. Πήγαινε σε τέτοιο και κάνε τα δικά σου ! Και μην εμπιστεύεσαι τόσο πολύ τη σήμερον ημέρα ρε αδελφέ! Οι κίνδυνοι παραμονεύουν παντού... :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.