Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

μετά απο 3 προσπάθειες τελικά επεσα σε εναν τυπο που παρόλο που ζήτησε το e-mail οταν ειπα οτι το πήρα από origin, μου έδωσε κωδικό.. :clap:

μεχρι τωρα ετρωγα πορτα απο τους αλλους,εβλεπαν οτι δεν εχω παρει απο origin τιποτα..

Amresh: Thank you for choosing EA Games Customer Service.

May I know your first name ?

you: hello this is gearge

you: george

Amresh: Thanks George.

you: Could you please unlock my physical warfare pack for my Battlefield 3 limited edition ?

Amresh: Okay .

Amresh: Which platform (Xbox, PC, PS are you playing the game on?

you: pc

Amresh: Did you have make preorder ?

you: i have the preorder of limited edition

you: but i dodnt have the code for the warfare pack

you: it supposed to come with my preorder

you: but i never received any warfare pack code.

Amresh: Where did you purchase the game from?

you: from origin

Amresh: Okay .

Amresh: No need to worry, I’ll try my best to address your concern. So, to figure out a solution; may I know your email Id which is associated with the game?

you: *******@*****.com

Amresh: I would need some time to investigate this, please stay connected.

Amresh: Here is your code : ********************

you: thank you very much!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πριν 5' παλι έπεσα σε cruel τύπο που μου ζητούσε επίμονα το order number απο το origin preorder. Θα δοκιμασω καμια φορά ακόμα, αλλά αν δεν θα τα παρατήσω.

Εντώ ελλάντα....:fist:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πριν 5' παλι έπεσα σε cruel τύπο που μου ζητούσε επίμονα το order number απο το origin preorder. Θα δοκιμασω καμια φορά ακόμα, αλλά αν δεν θα τα παρατήσω.

Εντώ ελλάντα....:fist:

Μπα και σε εμένα μια από τα ίδια, μάλλον μας κατάλαβαν.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως στο chat, οταν μου εδωσε ο τυπος τελικα τον κωδικο, απο Πλαισιο του ειπα οτι το αγορασα, απλα μου ζητησε να του δωσω το serial απο το limited edition που ειχα, και μου εδωσε τον κωδικο, μολις το τσεκαρε, επι τοπου στο chat....

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα το Warfare pack και λουλα, προσπαθηστε να μιλησετε με την Smarika (EA employer/assistant).εγω την πετυχα εχθες στις 11.00 το πρωι.

Η συγκεκριμενη δεν θελει πολλα λογια , και της την δινουν τα καλοπιασματα,οποτε σου δινει κωδικο να σε ξεφορτωνεται.

Εγω της ειπα οτι ολη η κλαν μου εχει type 88 lmg και περιμενουν εμενα να το παρω για να παιξουμε και να χαιρομαστε !

Και δωσε ευχαριστιες και λιγο γλυψιμο του στυλ , δυσκολη μερα? κλπ κλπ.

Γενικα παντως μην πτοηστε ξαναδοκιμαστε με αλλον υπαλληλο.

Αυτο παντως που μου εσπασε τα νευρα ειναι το keybinding.το παιχνιδι απλα δεν γουσταρει να του αλλαζεις πληκτρα και προτιμα να σπασεις τα χερια σου η τα νευρα σου , η το πληκτρολογιο .

Τα εφτιαξα με ενα scriptακι στο autohotkey και ηρεμησα! 2 games tdm 17 μαχαιριες!ειναι πολυ σουδινιτικο! ,μιλαμε πορωθηκα!

το καλυτερο ειναι οταν την τρωει απο εμπρος haha , μου βγαζει λιγο συναισθηματα αλλα Hitman!

Link to comment
Share on other sites

Τσαπ, τσίμπησα ένα buggάκι, κάνω join έναν server, πατάω deploy και... μαύρη μαυρίλα πλάκωσε. όλα μαύρα σε λέω :D όλα μαύρα! :D Όχι δεν λέω για μαύρη οθόνη, αλλά ότι το game ήταν πεντασκότεινο, ενώ είναι μέρα και σε εξωτερικό χώρο ήταν λες και ήτανε μεσάνυχτα με συννεφιά :D

Ίσα που φαινότανε το όπλο μου.

Είτε κάνω suicide + deploy αλλού είτε όχι, παρέμενε.

Έκανα quit & rejoin και όλα οk :p

Link to comment
Share on other sites

Τσαπ, τσίμπησα ένα buggάκι, κάνω join έναν server, πατάω deploy και... μαύρη μαυρίλα πλάκωσε. όλα μαύρα σε λέω :D όλα μαύρα! :D Όχι δεν λέω για μαύρη οθόνη, αλλά ότι το game ήταν πεντασκότεινο, ενώ είναι μέρα και σε εξωτερικό χώρο ήταν λες και ήτανε μεσάνυχτα με συννεφιά :D

Ίσα που φαινότανε το όπλο μου.

Είτε κάνω suicide + deploy αλλού είτε όχι, παρέμενε.

Έκανα quit & rejoin και όλα οk :p

Με nVidia εισαι?

Link to comment
Share on other sites

You are banned from this server and may not enter.

Καλά ότι να ναι πρώτη φορά μπήκα και αμέσως αυτό το μήνυμα.

Πότε είπαμε είναι το επόμενο update;

Και εμένα μου έτυχε αυτό χθες...

Σπάσιμο...:sick:

Πάντως ευτυχώς τις λίγες ώρες που έχω παίξει δεν είχα κανένα bug - χτυπάω ξύλο - από αυτά που αναφέρετε...

Μόνο αυτό το banακι από τον server πριν προλάβω καν να μπω....

Κατάλαβαν μάλλον τι cheateρι είμαι...

:p

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.