Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Ουρλιάζει πολύς κόσμος με αυτό το κολόπλο . Μετά το patch το σκίσανε ! Ειδικά με συνδυασμό heavy barrel κάνεις kill από πολύ μακριά! Στα τόσα bug τις Dice προστέθηκε άλλο ένα !

Σε κάποιους server πλέον τρως kick απευθείας αν κάνεις ένα kill με το m26 είτε με Dart είτε με mass!

BF3 M26 Dart is OP - YouTube

βρε σε λεω χθες, με σκισανε με δαυτο!

Συνολικα σε 4 ωρες gameplay πρεπει να μαζεψα 30 deaths τουλαχιστον!

Link to comment
Share on other sites

βρε σε λεω χθες, με σκισανε με δαυτο!

Συνολικα σε 4 ωρες gameplay πρεπει να μαζεψα 30 deaths τουλαχιστον!

Αυτό σου λέω και εγώ :T:! Μόνο σε server που απαγορεύετε μπαίνω πλέον . Και η κουτσή Μαρία, κάνει kill πλέον !

Το καλύτερο όπλο έγινε το Μ26 Dart για τους λάτρεις των shotguns.

1100kills έχω κάνει σε 2 μέρες :man_in_love:

Μονο 1100? :p

Πολύ bagατο όμως ! Δεν έχει αντίπαλο! One shot και είσαι down ,ούτε το usas με frags δεν σε κατεβάζει με τι μία ! Εγώ το θεωρώ noobαδικο όπλο, αν και εγώ είμαι λάτρης του shotgun δεν νομίζω να το πιάσω στα χεριά μου γιατί μετά θα ξεχάσω την αίγλη από τα AEK – G3A3 – M16!Λίγα kills και τα ευχαριστιέσαι :T:

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ξέρεις να το χρησιμοποιείς.

Το 30% πλέον το χρησιμοποιεί αλλά το 95% αυτών δε το κατέχει (καλό αυτό).

Προσωπικά παιζω περισσότερο HC όπου σε κατεβάζει άνετα και μία άλλη shotgun (870, M320 sg) σε cq.

Δε καταλαβαίνω γιατί έχει γίνει τόσος ντόρος;

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο όπλο έγινε το Μ26 Dart για τους λάτρεις των shotguns.

Για τους glitchers εννοείς:wall:

To μόνο που με ευχαριστεί είναι το κλάμα που θα ρίξουν όταν διορθωθεί και αυτό (θα βγάλει βέβαια νέο bug τότε η Dice για να χαίρονται και οι ανάπηροι).

Link to comment
Share on other sites

Για τους glitchers εννοείς:wall:

To μόνο που με ευχαριστεί είναι το κλάμα που θα ρίξουν όταν διορθωθεί και αυτό (θα βγάλει βέβαια νέο bug τότε η Dice για να χαίρονται και οι ανάπηροι).

glitcheria τρελη ειναι το οπλακι, αυτο πιστευω κι εγω!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε *(&$*(@^$στη μου. Εχθές ήμασταν BAZO και ήταν ένας Oldboy κάπως έτσι τελος πάντων (:p) και μιλάμε δεν επαιζε τπτ άλλο. Όλη την ώρα mass και χαιρόταν κιολα. Τι να πεις. nOOboκαταστάσεις στο full με μπόλικη δόση ακυρωσύνης. Επιδημία έχει καταντήσει. Και μετά σου λένε το magnum έγινε νουμπόπλο. :wall:

(Oldboy_GR :inlove:)

Link to comment
Share on other sites

Δε καταλαβαίνω γιατί έχει γίνει τόσος ντόρος;

Έχει ξανά αναφερθεί στο post http://www.thelab.gr/gaming/official-battlefield-3-thread-76442-402.html#post1063236794

Το οπλο είναι glitcheria όπως λεει και [MENTION=20642]andreas_a[/MENTION].

Με κλασικό shotgun μπορείς να κάνεις μακρινό kill και ειδικά headshot μόνο με slug ή frag(frag μόνο σε HC), και με κανονικό από εξ’έπαφης απόσταση σχεδόν !

Το m26 ‘’κουρεύει’’ από όπου βρει !

Link to comment
Share on other sites

Μπα... Αυτός ο OldΤέτοιος ήταν cheatεράς, 1000%. Έκανε κάτι headshots από 200 μέτρα μα την καραμπίνα (Μ26). Πάντως, οι admins έπρεπε να τον κάνουν kick, γιατί αυτό με το M26 παραβαίνει τους κανόνες (No Glitch Abuse)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχ βρε σεις εννοείται πως είναι glitchεριά, noobόπλο (καλά αυτό το ακούς συνέχεια είτε AEK, είτε RPG, είτε magnum πρέπει να είναι quickmacro keystroke αράδα) αλλά υπάρχει.

Καλό είναι να μη το χρησιμοποιείτε.

leave it to me

Link to comment
Share on other sites

Μπα... Αυτός ο OldΤέτοιος ήταν cheatεράς, 1000%. Έκανε κάτι headshots από 200 μέτρα μα την καραμπίνα (Μ26). Πάντως, οι admins έπρεπε να τον κάνουν kick, γιατί αυτό με το M26 παραβαίνει τους κανόνες (No Glitch Abuse)
Τι να κάνουν οι admin? Αφου και αυτοι χθες με dart επαιζαν :hehe:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλες αλλαγές:

Changelist

* Fixed AA missiles not doing damage to vehicles moving at very high speeds (This is the much wanted heatseaker fix)

* Fixed TV Missile doing much more damage than it should (it is no longer a 1-hit kill)

* Tweaked tank armor strength

* MAV elevatoring fix, round 2; proning on the MAV will now disable it

* RCON admin.say command can send to individual players

* A few invalid map+gamemode combinations in maplist.txt could crash the server on startup; these combinations are now rejected instead

* RCON vars.serverDescription was not returning anything in R20 if the string was not set; this has been changed to return “” instead

* RCON player.onChat now reports the target player subset

Από εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.