Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Λοιπον, δε χρειαστηκε να μπερδευτω ιδιαιτερα με την κατα τα αλλα ευγενικα χορηγημενη παραπομπη σου [MENTION=21849]benetton[/MENTION], να σαι καλα, απλα εκανα ενα reboot, problem solved.

Αφου πηρα λοιπον το πρασινο φως απο το πισι μου οτι μπορουσα πλεον να παιξω χωρις να μου κανει τις "νοτιες περιοχες" μου τσουρεκια, ξεκινησα ενα τρελο rampage σε διαφορα ματς με AS Val (τρελο κοφτηρι, οποιος δεν το χει δοκιμασει να το κανει παρευθυς) και γενικως φχαριστηθηκα BF με την ψυχη μου.

Οσον αφορα για θεματακια, ενα μονο ειχα, που εφαγα μια ακυρη σναιπερια μεσα απο 15 ποντους ντουβαρι, χωρις να καθομαι διπλα κολλητα να εξεχουν τιποτα ποδαρια η κωλοι, αλλα λεω δε βαριεσαι, ουτως η αλλως θα εκανα πενταπλασια κιλλς μετα.

Link to comment
Share on other sites

Χθες που δοκίμασα το colorblind-μπορεί και τύχαιο-μου κράσαρε το pc. Ο ήχος ξαφνικά έκανε ένα ντιιινγκ και χραπ μπλε οθόνη. !!!!!:hehe:

Μετά δεν το ξαναδοκίμασα. Παρεπιπτόντως, ωραία ματσάκια χθες στο rush.

Link to comment
Share on other sites

Απαιτώ να απαγορευτεί η χρήση μαχαιριού από τον [MENTION=11666]wolves[/MENTION]. Άκου 2428 μαχαίρια... Ποιος είσαι ρε μεγάλε, ο Γιάννης ο Ράμπος? :hehe:

Φυσικά το βασιλιά δε τον πιάνει κανείς..... (Τι εννοείς ποιός είναι ο βασιλιάς.....?)

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ετσι.

Δε με καλύπτει.

Αμα θελω γελιο θα δω Monty Pythons.

Ναι, λες και δεν περνάμε καλά έτσι κι αλλιώς. Γιατί παίζουμε; Απλά για να περάσει η ώρα; Μια μορφή διασκέδασης είναι. Το γέλιο είναι μέρος της διασκέδασης.

Link to comment
Share on other sites

Δε με καλύπτει.

Ναι, λες και δεν περνάμε καλά έτσι κι αλλιώς. Γιατί παίζουμε; Απλά για να περάσει η ώρα; Μια μορφή διασκέδασης είναι. Το γέλιο είναι μέρος της διασκέδασης.

Δεν μου αρεσει το 12 VS 36.

Δεν αντεχω το ΣΥΝΕΧΕΣ spawnkilling

Δεν με καλυπτει το HUD

Δεν μου αρεσει που μπορεις να εχεις ολα τα specializations.

Δεν μου αρεσει.-

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρεσει το 12 VS 36.

Δεν αντεχω το ΣΥΝΕΧΕΣ spawnkilling

Δεν με καλυπτει το HUD

Δεν μου αρεσει που μπορεις να εχεις ολα τα specializations.

Δεν μου αρεσει.-

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=M1L2HxH3TGg]Θα δεις που θα σ'αρέσει - Ανδρέας Διονυσόπουλος - YouTube[/ame] :kiss3:

Link to comment
Share on other sites

1)Δεν μου αρεσει το 12 VS 36.

2)Δεν αντεχω το ΣΥΝΕΧΕΣ spawnkilling

3)Δεν με καλυπτει το HUD

4)Δεν μου αρεσει που μπορεις να εχεις ολα τα specializations.

5)Δεν μου αρεσει.-

1) 8 vs 24 παιζουμε στο bazo, αμα ειχαμε αλλα 2 sides να πολεμανε ταυτοχρονα στο map ( MEC skins + PLA skins, δηλαδη μεση ανατολη και κινεζους ) θα ητανε καλυτερη η κατασταση οντως

2) λιγοτερο πιθανο ειναι να σε κανουν spawnkill στο TDM δηλαδη ? αφου εχει την μιση εκταση σε καθε map διαθεσιμη και δεν μπορεις να κανεις spawn στην squad σου, μια φορα ειδα την gulf σε TDM και εμεινα ετσι -> :-O

3) δεκτον - αφου κανονικα προοριζεται για 16 ατομα, οπως το tdm για 24 και το rush για 32

4) δεκτον - δεν πρεπει να υπαρχουν specs στο sqdm imo

5) QQ

:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.