Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Είχα κάνει βλακεία κατά την αγορά του premium,με αποτέλεσμα να μην έχω Close quorters τόσο καιρό.

Μετά από 15 φορές που μίλησα με το support τους και τους έμαθα όλους απ'έξω βρήκα άνθρωπο σήμερα που μου έδωσε κλειδί και τελείωσε το θέμα.

Πάλι καλά! :banging:

Link to comment
Share on other sites

KAI ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΟΡΤΙΣΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ:

ΟΦΕΙΛΩ ΕΝΑ RESPECT ΣΤΟΥΣ :

1) ΗΕΑΤ DIM .Ο Δημήτρης με βοήθησε πολύ για την δημιουργία του server μου.(Δημήτρης λέγομαι και εγώ παρεπιπτώντως, και ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑΣ τρελός όπως και αυτός.)

2) Τον μέγιστο ΗΕΑΤ AVANZZO USER κάποτε ΝΟ 1 player στα stats της ΕΑ στο BF2 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. Τον Δημήτρη (και αυτός) τον γνώρισα και προσωπικά στο Νetcafe που έχει στην Λούτσα.

3)@dfk 7677 (Πάλιουρας BF2) αφιερωμένο [ame=http://www.youtube.com/watch?v=RawPvZAA-ak]HEAT Clan on MAD TV - Battlefield2 Cup 2008 Winners - YouTube[/ame] (Διονύση εσύ μας ξέφυγες στο όνομα).

ΤΕΛΟΣ και απο μένα :PEACE

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Λες χωρίς στοιχεία ??? Τα παραπάνω links του PBBANS δεν είναι στοιχεία???? Ψέματα είναι??

Αυτό που σου γράφει είναι το προφανές, pbbans γράφουν μόνο nick και ο καθένας μπορεί να βάλει ένα παρόμοιο nickname γνωστού παίχτη και να κάνει hack για ban (όπως είχε αποδειχτεί τότε με την περίπτωση του Kastel, ότι ήταν άλλο άτομο).

Επίσης σου έγραψε ο dfk και είναι αλήθεια έχουμε video (δες το heat utube κανάλι) ότι ο Kastel έχει παίξει σε 2 lan, δηλαδή σε υπολογιστή όχι δικό του και μπροστά σε τόσα άτομα να κοιτάνε την οθόνη του, και η απόδοσή του ήταν η ίδια στο παιχνίδι. Συνεπώς απλώς πιάνει το χέρι του, όπως έχει αποδείξει σε σειρά παιχνιδιών όχι μόνο στο BF2.

edit:

μόλις έφτασα σε τούτο

Παιδες ληξτε το.

Ευχαριστω.

Συγνώμη, δεν γράφω κάτι παραπάνω πάνω στο θέμα με τα cheat το λήγω εδώ.

Αυτο το επιμαχο cheat-ο-βιντεο γιατι εγινε απορρητο? αραγε? οεο? :p

Διότι παρότι ήταν unlisted διαδόθηκε παντού, και έκαναν παράπονα οι FEAR ότι τους διασύρει χωρίς να έχει βγει ακόμα η απόφαση για ban από το ESL.

Όταν βγει η απόφαση θα ανεβεί σε public κανάλι.

Έγινε επεξεργασία από cgd
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έλειπα από την Τρίτη εκτός Αθήνας για δουλειά. Γύρισα κατά τις 11 και είπα να μπω να παίξω καμιά πίστα cq. Μπήκα και δεν μου εμφανίζει όπλα...

Μόνο το crosshair...

Είναι κάποιο bug; Υπόψη έχω πάρει το premium με 50euros...

Edit: Μπήκα στο κανονικό μετά cq και έπαιξε κανονικά. Με λιώσανε. Έχουν πλεονέκτημα αυτοί που ξέρουν τις πίστες 5 μέρες πριν από εμένα...

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

BF3: How to catch hackers using a damage modifing hack and my personal story

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=tj_uciKuXEE&feature=g-u-u]BF3: How to catch hackers using a damage modifing hack and my personal story - YouTube[/ame]

Δεν ξερω αν ειναι γνωστο, αλλα μια που λεμε για 1 hit kill

Link to comment
Share on other sites

4:3 ειναι η εικονα αλλα στα 1080p μια χαρα ειναι...για τον ηχο

εχω την εντυπωση οτι παιζει κασσετοφωνο απο πισω και γραφει :p

Οπως και να χει παρε ενα sub -like απο μενα γιατι καποια στιγμη παιζαμε

μαζι σημερα το πρωι και μοιραζαμε ΠΟΝΟ μεσα στον server :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Κυριακο, ο ηχος ακουγεται πολυ compressed και η εικονα ειναι choppy.

Δεν ρωτας τον Shooter να σου πει αυτος settings?

Κοιταξε όταν έκανα την επεξεργασια ο ήχος ήταν μια χαρά

τώρα στο τέλος τι έγινε δεν κατάλαβα.. άσε που, ότι βιντεο είχα κάνει πριν τα είχα φτιάξει το Director 8 και τώρα κατέβασα το 10 και εχει παραπάνω επιλογες..

και είναι 5 βιντεο μαζεμενα, και έκανα και κοτσανα και το ξαναεστισα στα μπαμ και βγηκε χήμα

στο επόμενο θα τα κάνουμε καλυτερα..

Οπως και να χει παρε ενα sub -like απο μενα γιατι καποια στιγμη παιζαμε

μαζι σημερα το πρωι και μοιραζαμε ΠΟΝΟ μεσα στον server :hehe:

Και πόσα σκηνικά καλα δεν εγραψα επειδη δεν δουλευε καλα το Msi AB. και σε μερικές τσαντίλες που ειχα (με πηρε ενας μαχαιρι) εκλεισα το Rec κάνω spawn τρωω 5 άτομα και και πέφτω.. (που υποτίθετε είναι το καλό)

και στο επόμενο Spawn ξανα κάνω REc και λέω θα το ξανακάνουμε... αμ δε ομως...

Link to comment
Share on other sites

sfirculitu η οθονη ειναι 4/3 η ειναι bug του msi ab ?

Όχι το Msi είναι μια χαρά..

Full frame 85% quality τώρα το πήγα στο 100%

Dell u2412m 16:10 1920x1200

Τώρα κάτι παίζει με το Director 10 κάτι δεν έβαλα εγώ μωρέ..

είναι By defult

Θα φτιαξω ενα πενταλεπτο για δοκιμη

Έγινε επεξεργασία από sfirculitu
Link to comment
Share on other sites

Όχι το Msi είναι μια χαρά..

Full frame 85% quality τώρα το πήγα στο 100%

Dell u2412m 16:10 1920x1200

Τώρα κάτι παίζει με το Director 10 κάτι δεν έβαλα εγώ μωρέ..

είναι By defult

Θα φτιαξω ενα πενταλεπτο για δοκιμη

169.png

Δεν το ειδες μαλλον :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.