Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Ναι, ο Αντρέας γκαρίζει στα video :D

Αυτό είναι χαλαρό.

Που να τον ακούσεις όταν παίζουμε καμμιά Grand Bazaar ( εκεί να δείς πως πορώνεται :D )

τον ειχα ξανακουσει ρε φιλε στο vid που ειχες ανεβασει απο caspian HC TDM με τους cheaters (τοτε που απο τις φωναρες του εφαγε BSOD η audigy μου :hehe:) και νομισα οτι ησουνα εσυ, αν θυμασαι :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Μηπως να χαμηλωσω λιγο το μικροφωνο...δε το καταλαβαινω ρε σεις οτι ακουγεται τοσο πολυ!!

δεν ειναι μονο το mic, εσυ εχεις ενταση και παθος (νατος νατος νατος νατος ο φο*στης δεξια, μας πηρανε το αρμααααααα, την μ@μησαμε τωωωρα κλπ) :p

αν χαμηλωσεις την φωνη, στις στιγμες που δεν εχει ενταση το game, δεν θα σε ακουνε καθολου :hehe:

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Μηπως να χαμηλωσω λιγο το μικροφωνο...δε το καταλαβαινω ρε σεις οτι ακουγεται τοσο πολυ!!

Όχι, να μην πειράξεις τίποτα.

Δεν ενοχλείς καθόλου, και φυσικά όπως είπε και ο wifi, αν την χαμηλώσεις, μετά την περισσότερη ώρα δεν θα ακούγεσαι καλά ή και καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι μονο το mic, εσυ εχεις ενταση και παθος (νατος νατος νατος νατος ο φο*στης δεξια, μας πηρανε το αρμααααααα, την μ@μησαμε τωωωρα κλπ) :p

αν χαμηλωσεις την φωνη, στις στιγμες που δεν εχει ενταση το game, δεν θα σε ακουνε καθολου :hehe:

Οταν παιζω...ΠΑΙΖΩ...

Αμα δε το ζησεις δεν εχει και νοημα... τι να πω οταν σε σκοτωνουν '' με σκοτωσαν ρε σεις'', ΟΧΙ θα τους πρηξω τα @@ μεχρι να με κανουν revive!

αμα βλεπεις τον οχτρο και βλεπεις τους δικουσ σου να μην εχουν παρι μπαρι τι και πως, αμα δε φωναξεις λιγο δε γινεται τιποτα. Αν και τα αντανακλαστικα μου δεν ειναι και τοσο καλα, θεωρω πως ο bill αν ειχε τις δικες μου ωρες σε gameplay θα ηταν πολυ καλυτερος, το λεω αυτο γτ συνηθως αυτος βλεπει πρωτα τους οχτρους αλλα επειδη δε γωναζει τρωνε εμας!

μπες μαζι μας καμια φορα skype και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

System specs

driver settings & version

game settings

?

Bill τα γραφω ολα στο video μεσα αλλα και απο δω

ΜSI 970a-g45

Fx-6100 stock

Corsair xsm3 2x4gb 1600mhz

psu corsair silent pro 700w

ssd corsair force gt 128gb

bf ολα low στα 1680x1050

msi 660ti pe και με 306.3 και με 305.68 και μετα απο format δισκου!

Link to comment
Share on other sites

Bill τα γραφω ολα στο video μεσα αλλα και απο δω

ΜSI 970a-g45

Fx-6100 stock

Corsair xsm3 2x4gb 1600mhz

psu corsair silent pro 700w

ssd corsair force gt 128gb

bf ολα low στα 1680x1050

msi 660ti pe και με 306.3 και με 305.68 και μετα απο format δισκου!

κλείσε το youtube / και ότι άλλο

(ΗΤΜΛ5) μου κόβει 30 καρέ !!!

Link to comment
Share on other sites

TA ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!

Για κάποιο λόγο δε με βάζει στο παιχνίδι...

Ξεκινάει κάνει Joining Server/Soldier και δε μπαίνει ποτέ. Δεν ανοίγει καν το Origin...

Τι σκ@τά;;;;!!!! Εχθές έπαιξα μια χαρά μετά το patch... :rant::wall:

Link to comment
Share on other sites

TA ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!

Για κάποιο λόγο δε με βάζει στο παιχνίδι...

Ξεκινάει κάνει Joining Server/Soldier και δε μπαίνει ποτέ. Δεν ανοίγει καν το Origin...

Τι σκ@τά;;;;!!!! Εχθές έπαιξα μια χαρά μετά το patch... :rant::wall:

Εμένα χθες με restart το pc έστρωσε αυτό το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.