Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

@peopas "αν σ'αρέσει η περιπέτεια.." στην χώρα των τακος έχει σχεδόν μισή τιμή;) το αγγλικό..

Στάλθηκε από το U8800 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Τάκος έχει στο Μεξικό...

Για ψάξε από εκεί μεριά...

:jump1:

Για 'ξηγηθείτε...:p

Link to comment
Share on other sites

E ναι, σε κάνει redirect στο Ευρωπαϊκό store λόγω IP. Λογικά θες τίποτα proxy/VPN από mexico για να αγοράσεις με τις χαμηλές τιμές, εξ ου και το σχόλιο πιο πάνω για το αν έχεις όρεξη για περιπέτειες.

Δεν ξέρω βέβαια μήπως υπάρχει κάποιος εύκολος ή σίγουρος τρόπος που μπορεί να ξέρουν οι υπολοιποι εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Είχα πάρει το καλοκαίρι που μας πέρασε την ρώσικη έκδοση με 17 ευρώ, το είχα παίξει λίγο και το παράτησα. Επειδη αυτές τις μέρες έρχεται η 7970 που παρήγγειλα, είπα να το ξαναπεράσω. Αλλά δεν μπόρεσα τελικά να το κάνω να δουλέψει στα αγγλικά (να σημειώσω ότι δοκίμασα αυτά που λέει εδώ How to Change Language Battlefield 3 Language Changer tool Origin - CJS CD Keys αρκετές φορές χωρίς επιτυχία).

οταν κανεις την εγκατασταση του ρωσικου, μπαινεις καθολου να παιξεις στα ρωσικα ή κατευθειαν πας να το κανεις αγγλικο;

μπες εστω για ενα λεπτο στα ρωσικα(ακομα και σε campaigne) και μετα κανε το κολπο

και επειδη στο cjs-cdkeys ειναι λιγο μπερδεμενες οι οδηγιες ριξε μια ματια και εδω: Battlefield 3 Language Change | CDKeyPrices.com

προτεινω να κανεις uninstall το BF3, να βεβαιωθεις οτι οι εγγραφες στην registry εχουνε σβηστει (θα τις βρεις στην σελιδα του cjs) και αν οχι να τις κανεις delete απο μονος σου, μετα να κανεις φρεσκια εγκατασταση το ρωσικο, να μπεις εστω στο menu του campaigne για μισο λεπτο (στα ρωσικα) και μετα να κανεις το Battlefield 3 Language Change | CDKeyPrices.com

τωρα, αν δεν εχεις το premium και θες να το παρεις, μπορεις να το παρεις απο εδω Buy Battlefield 3 Premium CD-Key | CDKeyPrices.com

με 25 ευρα

αν εχεις ηδη καποια DLCs τοτε το origin θα σου κανει εκπτωση στο premium (μπορει να σου βγει και 20 ευρα) οποτε σε συμφερει ακομα περισσοτερο.

Link to comment
Share on other sites

τωρα, αν δεν εχεις το premium και θες να το παρεις, μπορεις να το παρεις απο εδω Buy Battlefield 3 Premium CD-Key | CDKeyPrices.com

με 25 ευρα

αν εχεις ηδη καποια DLCs τοτε το origin θα σου κανει εκπτωση στο premium (μπορει να σου βγει και 20 ευρα) οποτε σε συμφερει ακομα περισσοτερο.

Έτσι και αλλιώς αυτή τη στιγμή έχει -50% στο Origin οπότε ήδη βγαίνει 25€ από εκεί. Ψάχνουμε για κάτι λιγότερο αν υπάρχει :p

Πάντως επειδή το δοκίμασα η έκπτωση του -50% δεν συμψηφίζεται με την έκπτωση από τα DLC που έχεις στην κατοχή σου. Εμένα πχ. αν παω από τον client και μέσω του BF3 να επιλέψω Premium μου το βάζει στο καλάθι στα 35€ με B2K+AK που έχω.

Link to comment
Share on other sites

B2K+AK που έχω.

παρε το aftermath, ειναι γαματο (εκτος αν εισαι jet whore, οποτε δεν θα σου αρεσει :p)

8 ευρα battlefield 3 | CDKeyPrices.com

το end game προσωπικα δεν με ενθουσιασε (δεν ειμαι jet whore :p)

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Εδω και καποιο διαστημα το παιχνιδι μια ειναι smooth και μια αρχιζουν τα lag.Δεν ξερω πως να το εξηγησω ωστε να γινω κατανοητος,stuttering , lag spikes , ειναι λες και οταν κουνας το mouse η κινηση βγαινει σπασμενη ,το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν runnarei οπως θα επρεπε.Μπορω να κανω κατι μπας και βελτιωθει?

Link to comment
Share on other sites

και γω το ίδιο πρόβλημα εντοπίζω.

Γράψε μία την εντολή render.perfoverlayvisible 1 και δες το γράφιμα

Μιλάμε όσο ανεβάζουμε τα γραφικά low=medium=high=ultra τόσο μεγαλώνουν τα lag spikes , stutter κλπ

To έχουν και άλλα παιδιά.

Μια βόλτα από το battelog forum , βουίζει ο τόπος , βλέπεις άτομα με 2χ680 , 2χ7970 , 3960Κ θηρία και μεγαθήρια και αντιμετωπίζουν ακριβώς τα ίδια προβλήματα

Να πώ ότι έφτιαξε λίγο με update στο punkbuster το παιχνίδι στα low :p

Δε φταίει πιστεύω το hardware, δοκίμασα αυτά που λένε όπως HT OFF - ON και με το off ήταν χειρώτερα τα πράγματα

Πάντως είναι ανάλογα τον σερβερ , έχει τύχει σε 64 άτομα server να μην δω κόλλημα και σε άλλον ναι

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Διόρθωση κειμένου
Link to comment
Share on other sites

Στο γραφημα ηταν ιδια τα νουμερα cpu k gpu , στο 10-13 παιζαν.Αφτο που ειδα ειναι οτι εκανε κατι καθετες γραμμες και φευγαν μεχρι πανω στην οθονη εξω

απο το πλαισιο που εμφανιζετε το γραφημα.Γνωριζουμε τι ειναι?

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτησή ρε παιδιά....

Μέτα από πολύ υπομονή κατέβηκε αισίως το update...

ξεκινάω κ τα πάντα είναι μαύρα... μαύρη οθόνη...

Μπορεί κάποιος να μου παραθέσει κάποιων σύνδεσμο είτε να μου πει τη φταίει??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.