Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Ρε παιδιά, μόνο εμένα μου φαίνεται ότι το παιχνίδι έχει γίνει πολύ unbalance ; :TD:

Βλέπω τα score σε διάφορους server πριν μπω και οι διαφορές είναι τεράστιες, και όχι μόνο σε 1-2, 3-4 server αλλά στους περισσότερους.

Ελπίζω να μην υπάρξει αυτό το φαινόμενο και στο Battlefield 4.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, μόνο εμένα μου φαίνεται ότι το παιχνίδι έχει γίνει πολύ unbalance ; :TD:

Βλέπω τα score σε διάφορους server πριν μπω και οι διαφορές είναι τεράστιες, και όχι μόνο σε 1-2, 3-4 server αλλά στους περισσότερους.

Ελπίζω να μην υπάρξει αυτό το φαινόμενο και στο Battlefield 4.

εχει παρα πολυ καινουριο κοσμο λογω humble bundle οπου αυτη την βδομαδα το BF3 και ακομα 7-8 ΑΑΑ παιχνιδια της EA τα παιρνεις για 5 μπακς (που πηγαινουν σε φιλανθρωπιες)

~1.8 μυρια πωλησεις μεχρι τωρα και το κοντερ ακομα γραφει σαν ταξιμετρο με νυχτερινη ταριφα

https://www.humblebundle.com/

για τον ιδιο λογο εχει και πολλους χακερς :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

εχει παρα πολυ καινουριο κοσμο λογω humble bundle οπου αυτη την βδομαδα το BF3 και ακομα 7-8 ΑΑΑ παιχνιδια της EA τα παιρνεις για 5 μπακς (που πηγαινουν σε φιλανθρωπιες)

~1.8 μυρια πωλησεις μεχρι τωρα και το κοντερ ακομα γραφει σαν ταξιμετρο με νυχτερινη ταριφα

https://www.humblebundle.com/

για τον ιδιο λογο εχει και πολλους χακερς :p

Το γνωρίζω αυτό με το humble bundle αλλά όποτε μπαίνω στο παιχνίδι και βλέπω τα scores, κάτι με πιάνει, δεν ξέρω...

Συνεχίζω να πιστεύω πάντως ότι το παιχνίδι έχει θέμα όσο αφορά το balance.

Link to comment
Share on other sites

εχθές αγόρασα την premium έκδοση του BF3 και παρατήρησα το εξής περίεργο. Ενώ στο campaign όλα παίζουν απροβλημάτιστα, στο multiplayer μετά από 20-30 λεπτά τρώω ή BSOD ή πάγωμα στην εικόνα που συνοδευεται από ένα εκνευριστικο παραταιταμένο ήχο.

Το σύστημα που παίζω είναι αυτό της υπογραφής μου.

Καμία ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

εχθές αγόρασα την premium έκδοση του BF3 και παρατήρησα το εξής περίεργο. Ενώ στο campaign όλα παίζουν απροβλημάτιστα, στο multiplayer μετά από 20-30 λεπτά τρώω ή BSOD ή πάγωμα στην εικόνα που συνοδευεται από ένα εκνευριστικο παραταιταμένο ήχο.

Το σύστημα που παίζω είναι αυτό της υπογραφής μου.

Καμία ιδέα;

" εκνευριστικο παραταιταμένο ήχο " το παθαίνω και γω μερικές φορές παλιά βασικά έχει πάνω απο χρόνο να μου συμβεί στο battlefield αυτό. Έχεις κάνει οc επεξεργαστή/κάρτα ;

Link to comment
Share on other sites

Λάθος Αγορά ?

πάιδες ειμαι στο RANK 48 με αγορασμένο το PREMIUM 3 και προσφατα σε μια κρίση υπερκαταναλωτισμού αγόρασα από origin το kit shortcut Bundle στα 9.45 € νομίζοντας ότι θα εχω τα πάντα από όπλα ....μήπως έκανα μακ@κια γιατί δεν βλέπω κάτι ..

για HELP

Link to comment
Share on other sites

Λάθος Αγορά ?

πάιδες ειμαι στο RANK 48 με αγορασμένο το PREMIUM 3 και προσφατα σε μια κρίση υπερκαταναλωτισμού αγόρασα από origin το kit shortcut Bundle στα 9.45 € νομίζοντας ότι θα εχω τα πάντα από όπλα ....μήπως έκανα μακ@κια γιατί δεν βλέπω κάτι ..

για HELP

το kit shortcut Bundle ξεκλειδωνει (αν δεν το εχεις κανει ηδη) ολα τα οπλα (οχι τα attachements τους) απο ολες τις κλασεις απο το αρχικο παιχνιδι και οχι αυτα που εχουν προστεθει με τα dlc.

Link to comment
Share on other sites

το kit shortcut Bundle ξεκλειδωνει (αν δεν το εχεις κανει ηδη) ολα τα οπλα (οχι τα attachements τους) απο ολες τις κλασεις απο το αρχικο παιχνιδι και οχι αυτα που εχουν προστεθει με τα dlc.

αρα αφού είμαι ΡΑΝΚ 48 λάθος η αγορά / τα είχα ξεκλειδώσει με το πάιξιμό μου ?

Link to comment
Share on other sites

" εκνευριστικο παραταιταμένο ήχο " το παθαίνω και γω μερικές φορές παλιά βασικά έχει πάνω απο χρόνο να μου συμβεί στο battlefield αυτό. Έχεις κάνει οc επεξεργαστή/κάρτα ;
o/c μόνο στον επεξεργαστή, αλλά είναι

Stable εδώ και δύο χρόνια σε ότι και να του έχω κάνει.

Εσύ πως το ξεπέρασες;

Link to comment
Share on other sites

o/c μόνο στον επεξεργαστή, αλλά είναι

Stable εδώ και δύο χρόνια σε ότι και να του έχω κάνει.

Εσύ πως το ξεπέρασες;

Στο BF το κάνει μία φορά το μήνα κάπου κει. Δεν το έχω ξεπεράσει

Link to comment
Share on other sites

Έχω τρελλαθεί !!!!!! τις τελευταίες μέρες που είπα να μπω να παίξω , βλέπω players που μόλις έχουν ξεκινήσει το παιχνίδι να παίζουν απίστευτα...δε νομίζω να είναι αυτό που νομίζω...:wassat:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει βέβαια και η περίπτωση, 100άρης με κάποια καλή εμπειρία να έχει βαρεθεί και να ξεκινά από την αρχή, ιδιαίτερα τώρα που το αγοράζει σχεδόν τσάμπα.

Έγινε επεξεργασία από Τζώρτζης
Link to comment
Share on other sites

Λάθος Αγορά ?

πάιδες ειμαι στο RANK 48 με αγορασμένο το PREMIUM 3 και προσφατα σε μια κρίση υπερκαταναλωτισμού αγόρασα από origin το kit shortcut Bundle στα 9.45 € νομίζοντας ότι θα εχω τα πάντα από όπλα ....μήπως έκανα μακ@κια γιατί δεν βλέπω κάτι ..

για HELP

Ρε παίδες HELP ενώ στις επεκτάσεις του παιχνιδιού βλέπω ---->>

kit shortcut Bundle.........Εγκαταστ.

στο παιχνίδι βλέπω όπλα που έπρεπε να είχαν ξεκλειδώσει ...κλειδωμένα ...

μήπως δεν το έχω φορτώσει σωστά ????

τι τρέχει ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.