Jump to content



Atiman Catalyst Uninstaller software


Recommended Posts

  • 2 months later...

@,

Σε βοηθάει στο να κάνεις απεγκατάσταση τους AMD Catalyst οδηγούς έτσι ώστε να μπορείς μετά να βάζεις τους νεότερους που βγαίνουν!

Το καλό με αυτό το tool είναι οτι κάνει απεγκατάσταση οτιδήποτε έχει σχέση με τους drivers και δεν αφήνει "κατάλοιπα" στον δίσκο!

Είναι σαν να βάζεις drivers 1ή φορά ένα πράγμα! Με αυτόν τον τρόπο αποφεύγονται τυχόν προβλήματα και διενέξεις παλαιών αρχείων με νεότερα!

Το χρησιμοποιείς κάθε φορά πρίν αναβαθμίσεις σε κάποιον νεότερο οδηγό! Δουλεύει άψογα και απροβλημάτιστα, το μόνο που κάνεις είναι να πατήσεις το "Α" μέσα στην κονσόλα του! Τα υπόλοιπα άστα σε αυτό ξέρει! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια! πατησα κ εγω το λινκ που εδωσε ο lazy dog 8.3.6 mantle κ κατεβασα το προγραμμα αλλα το norton μου εβγαλε μηνυμα οτι ειναι επικυνδυνο κ το κατεργησε. το εκανε σε κανεναν αλλο;

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια! πατησα κ εγω το λινκ που εδωσε ο lazy dog 8.3.6 mantle κ κατεβασα το προγραμμα αλλα το norton μου εβγαλε μηνυμα οτι ειναι επικυνδυνο κ το κατεργησε. το εκανε σε κανεναν αλλο;

false positive. Το αρχειο ειναι πεντακαθαρο.

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

false positive. Το αρχειο ειναι πεντακαθαρο.

οκ! εχω εγκατεστημενο το amd catalyst control center κ οταν το ανοιγω κατω αριστερα στην ενημερωση λογισμικου εχει 2 επιλογες: σουιτα λογισμικου amd catalyst κ την σουιτα λογισμικου amd catalyst (εκδοση beta). την εκδοση beta την εχω κανει εγκατασταση. λαθος ή οχι;

Link to comment
Share on other sites

@intercoolerr730, ποιους drivers εχεις εγκατεστημενους;

 

Με τους τελευταιους 14.12 δειχνει αυτο:

 

attachicon.gifCapture.PNG

ειναι ολα ιδια εκτος του οτι εχω τσεκαρισμενο την εκδοση beta κ στη πρωτη γραμμη εκει που εχει την εκδοση εγω εχω ιδια τα νουμερα εκτος απο το τελευταιο που ειναι -177998C.

επισης στο πινακα ελεγχου στην εκδοση προιοντος του προγραμματος ειναι 8,0,916,0

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.