Jump to content



DIRT3


def

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Ορίστε ένα βιντεάκι και από εμένα, με την 1.1 έκδοση του παιχνιδιού, προς το παρόν πρόλαβα να δω μερικές αλλαγές/βελτιώσεις στις πίστες με τα χιόνια, τουλάχιστον το βράδυ σε αυτές τα πράγματα θα μπορούσαν να είναι καλύτερα.

Προτείνω να το δείτε σε HD :)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=bcyvnyGjP88]YouTube - Codemasters Dirt 3 v1.1 gameplay by MOS[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε ένα βιντεάκι και από εμένα, με την 1.1 έκδοση του παιχνιδιού, προς το παρόν πρόλαβα να δω μερικές αλλαγές/βελτιώσεις στις πίστες με τα χιόνια, τουλάχιστον το βράδυ σε αυτές τα πράγματα θα μπορούσαν να είναι καλύτερα.

Προτείνω να το δείτε σε HD :)

Πολύ ωραιος!:T: Με τι παιζεις, τιμονιερα/gamepad? Σε τι δυσκολία/με τι βοηθήματα?

Και τέλος, απο frames πόσα έχεις περίπου?

Link to comment
Share on other sites

Αφού τους αφήνεις 7 sec πίσω, γιατί δεν παίζεις με πιο δύσκολους αντιπάλους; Εκτός αν απλά θες να το τερματίσεις.

Πάντως αλλαγές στα γραφικά δεν έγιναν. Bug fixes είχε μόνο.

http://www.insidesimracing.tv/forums/viewtopic.php?f=146&t=3962

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραιος!:T: Με τι παιζεις, τιμονιερα/gamepad? Σε τι δυσκολία/με τι βοηθήματα?

Και τέλος, απο frames πόσα έχεις περίπου?

Τέτοιου είδους παιχνίδια με βολεύει πολύ να τα παίζω με το πληκτρολόγιο, μόνο στο F1 2010 αναγκάστηκα να αγοράσω gamepad. Η δυσκολία είναι λίγο πιο πάνω από το κανονικό. Βοήθημα δεν χρησιμοποιώ κανένα. Τα frames μου είναι κολλημένα στα 60. :)

Αφού τους αφήνεις 7 sec πίσω, γιατί δεν παίζεις με πιο δύσκολους αντιπάλους; Εκτός αν απλά θες να το τερματίσεις.

Πάντως αλλαγές στα γραφικά δεν έγιναν. Bug fixes είχε μόνο.

insidesimracing.tv • View topic - DiRT 3 PC Patch Changelog

Ναι σίγουρα γιατί όχι, απλά στην συγκεκριμένη πίστα και στιγμή οι άλλοι είχαν κουβάδες σε σύγκριση με το δικό μου. Θα δοκιμάσω την ίδια πίστα λοιπόν με max δυσκολία και θα ποστάρω !! :)

Link to comment
Share on other sites

Με gamepad δοκίμασες? Εγώ που δοκίμασα και keyboard & gamepad ανακάλυψα ότι με το gamepad είναι πολύ καλύτερα απ οτι στο πληκτρολόγιο, ασε που δοκιμασα πληκτρολογιο/gamepad/πληκτρολογιο και τη 2η φορα στο πληκτρολόγιο δεν μπορουσα να παιξω καλα. :p

Ωστόσο αυτό ειναι καθαρα προσωπικη άποψη και προτίμηση του καθενός, και πως βολεύεται ο καθένας καλύτερα. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.