Jump to content



DIRT3


def

Recommended Posts

Όχι γιατί την παραβλέπω τις περισσότερες φορές για αυτό, στο επόμενο δεν θα υπάρχει τίποτις !! :) :)

Απλά δεν πιστεύω ότι είσαι σε αρχάριο επίπεδο.

Επίσης, ΟΧΙ δεν σε βολεύει το πληκτρολόγιο, απλά δεν έχεις συνηθίσει με χειριστήριο. Τα ίδια έλεγα και εγώ πριν αγοράσω :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

ρε MOS !

αντε βγαλε την βοηθητικη!

μερικες φορες , να ξερεις πως μπορει να λειτουργησει αρνητικα.προσπαθωντας να ακολουθησεις την γραμμη , η να χασεις αρκετο χρονο η να βγεις εκτος δρομου.

Τι εξωγηινο αμαξι ηταν αυτο btw?

ο χειρισμος μου φανηκε ιδιος με του dirt2

Link to comment
Share on other sites

Είναι Ιάσονα, αρκετά αρκειντ αλλα πολύ διασκεδαστικό!!

και πάει και νερό με τα πάντα όλα που είναι πάντα καλό.

Τελικά αυτή η ρημάδα η 5870 είναι αγορά μεγατόνων!!

Υ.Γ. θα σε απαντήσω σήμερα :) εχτές ήμουν όλη μέρα παραλίες του σατανά!

Link to comment
Share on other sites

ρε MOS !

αντε βγαλε την βοηθητικη!

μερικες φορες , να ξερεις πως μπορει να λειτουργησει αρνητικα.προσπαθωντας να ακολουθησεις την γραμμη , η να χασεις αρκετο χρονο η να βγεις εκτος δρομου.

Τι εξωγηινο αμαξι ηταν αυτο btw?

ο χειρισμος μου φανηκε ιδιος με του dirt2

Όχι φιλε μου, καμια σχέση.. μα καμια :p..

Στο DiRT 2 τουλάχιστον είχα συνηθίσει τα αυτοκίνητα και ήξερα ποσο γλιστράνε στο RallyX του λονδίνου για παράδειγμα, εδώ πέρα με τα assist, ούτε καν που πάει το αυτοκίνητο.. λες και είναι τρένο.. πάει μονο του ουσιαστικά

Και ακόμα και χωρίς τα assist, είναι πάλι δύσκολο.. ακόμα δεν το έχω συνηθίσει, αλλα τουλάχιστον είναι ωραία πρόκληση ας πούμε.. τα χερια μου δεν μένουν ήσυχα στην τιμονιέρα.. :p Ενώ στο DiRT 2 που στρίβει πανεύκολα σε όλα, εκεί βαριέμαι να παίζω με τιμονιέρα + εδώ με τα assist..

Πάντως, σε πιστα που έκανα με assist και μετά πάλι την ίδια χωρίς, μονο 3 δευτερόλεπτα είχα διαφορα..

ΥΓ: Saitek R220

Link to comment
Share on other sites

Σ'αυτα τα παπαρδελέ event οριακα που παιρνω το μεταλλιο το τσιγκινο κ φευγω.

Ουστ απο δω βλαχοαμερικανοι.

Εκανα παντως λιγο υπομονη επαιξα ΠΟΣΑ αθλια event με φορτηγα με τρακτερια και χορτοκοπτικα μεχρι που ανοιξε τα WRC's και ειδα μια ''σκονισμενη'' μερα.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση κρίσεως, το έχει τερματίσει κανείς το game ?

Ψάχνω αν έχει τίποτα κλειδωμένες ( που ξεκλειδώνουν προχωρόντας στο DiRT Tour ) πίστες για το multiplayer ( κυρίως για τα special modes aka Gymkhana, Invasion, Outbreak, Transporter ).

Δεν πιστεύω να έχουνε βάλει στο game μόνο την πίστα που έχει από μαμάς ?!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αυτό που ψάχνω είναι αν έχει και άλλα tracks για το multiplayer.

Αν πας π.χ. στο create game ( @ multiplayer ) θα δείς ότι στα modes που προανέφερα ( gymkhana, invasion, outbreak, transporter ) έχει μόνο ένα track, και σου επιτρέπει να διαλέξεις περιοχές αυτού ( all areas, parking lot, depot, power station, waterfront ).

Αυτό θέλω να μάθω, αν ξεκλειδώνουνε και άλλα tracks ή αυτά είναι όλα ( δηλαδή σαν game έρχεται με ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ πίστες ) [ σ.σ. δεν μετράω τις παραλλαγές, δηλαδή mirrored, reverse, portion ]

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά που μου θύμισες το site αυτό :D

Αλλά από την άλλη έπεσε κρυάδα, no custom tracks ( δεν υπάρχει και δεν θα δωθεί track editor ) και no custom cars.

Πφφφ... μετά θέλουνε και πολλά από τα λεφτά μας οι κύριοι ( εδώ πούλαγαν cheat code για να σου ξεκλειδώσει όλα τα αμάξια του game σαν DLC lol ).

Επιτρέπεται να έχει όλες κι όλες 4 χώρες, με 2 ή 3 πίστες στην κάθε μια, και στο multiplayer πέραν των rally/trailblazer/κλπ στα άλλα modes ( π.χ. transporter aka capture the flag ) να έχει μόλις 1 πίστα ? LOL

Και με υψηλή τιμή στο launch το game φυσικά...

Ας ελπίσουμε τουλάχιστον να βγάλουνε κανένα DLC της προκοπής, με 3-4 πίστες για κάθε mode και με λογική τιμή.

Αλλιώς τα παπάκια μας κύριοι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.