Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

4 hours ago, colt3003 said:

 

''if u can't beat 'em, join 'em'' ... άλλωστε τα EBR έχουν περισσότερες ψήφους, ως τα πιο σπαστικά άρματα στο παιχνίδι. 

 

Σε άλλα νέα, πλάκωσε η πρόοδος μαζεμένη.....

 

1396052818_CaptureScorpionGM.thumb.PNG.6df2181c2fb5d7475a791ae41dd1bd9b.PNG

 

592912054_CaptureHellcatMOE.thumb.PNG.d540c52b052c32aa167b9a2299116bca.PNG

Πάρε heavy 10άρι σε ανοιχτό map με 3 καρκινιάρηδες κι έλα μετά να μου πεις "μου φάγαν το μπιφτέκι" :p
Έσπασα  παρθενιά με την σούλα τη μικρή,το περίεργο είναι πως ήμουν στο 91% και με τέτοια μάχη αποκλείται καν ν'ανέβαινα,πιθανόν να έπεφτα κάτι δέκατα.
Μάλλον όμως το αγόρασαν πολλοί παικταράδες μιας και το είχε πρόσφατα στην αγορά κι έκαναν τα παιχνίδια της ζωής τους κι έτσι έπεσε το potential

su-122.jpg

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

WTF πήγαν να μου δώσουν ένα Progetto δώρο για το "anniversary" μου με το WoT... Μετά θα τους φαίνεται περίεργο που παίζουν μόνο Progetto και Wheelchairs στο Frontline.

Και δεν φτάνει που το είχα πλερώσει ήδη το Progetto, αλλά μου δώσανε και μόνο 1Μ credits compensation, ενώ το Progetto πουλιέται 2Μ αν το δώσεις για credits...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

In other news είπαν να επαναφέρουν το θρυλικό aufkl panzer και του γάμησαν τα κουτάλια,νερφ μέχρι τα τάρταρα,το μόνο του καλό είναι τα camo values αλλά και αυτό θα το δούμε μόνο στις φάπες πόσο αποτελεσματικό θα είναι,ακόμη θυμάμαι πόσο πονούσε το παλιό έτσι και σου έριχνε βολή,για να μην μιλήσουμε για το ram του,ένα από τα πιο διασκεδαστικά άρματα και τώρα μας φέρνουν αυτόν τον κουβά
 

WoT_scheduled_leaks_Aufklarungspanzer-Pa
THEARMOREDPATROL.COM

Aufklärungspanzer Panther. Statistics with crew at 100%: Tier: LT-7, Germany, premium HP: 1 000 Engine: 850 hp Mass: 38,145 t Maximum load: 40,0 t Power-to-weight: 22,28 hp / t Max speed /...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ζηλεψα και μπηκα να βαλω μια το T34 μπροστά να το περπατήσω για να φορτώσει η μπαταρία. 2 μαχες όλες κιολες. Το βιντεο περιγραφει περιπου τι έγινε.

 

 

 

shot_003 (2).jpg

 

shot_004 (2).jpg

 

 

 

 

EZ KATKA. 

 

 

 

Spoiler

 

 

 

                                                                                         ezgif.com-gif-maker.thumb.gif.ea67123319

  

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.