Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

5 minutes ago, Deus said:

Το έχω άχτι αυτό το άρμα από όταν ξεκίνησα το game όχι το G αλλά και αυτό δεν με πείραζε...

Τη πρώτη φορά στα χριστουγεννιάτικα κουτιά δεν το κέρδισα μετά στο πρώτο black market 25k δεν το πρόλαβα προχθές έβαλα προσφορά 25.5k gold που εχει μαζευτεί από τα κουτιά  και πάλι πήρα @@@@ πρέπει να ξέφυγαν πολύ οι προσφορές ίσως και πάνω από 30k gold...

Εγώ πάλι έχω άχτι το 907,μόλις μαζέψω καμιά 10κ bonds ακόμη και φτάσω στα 30 τότε θα μπω σε κλαν να κάνω 5 μάχες ή όσες χρειάζεται για να πάρω μέρος στην δημοπρασία,το type 59 είναι καλό α΄ρμα αλλά όχι για τόσα golds

Link to comment
Share on other sites

είναι πολλά πάρα πολλά δεν τα αγόρασα  γιαυτό τον λόγο  δεν υπήρχε περίπτωση να τα δώσω τα είχα από τα κουτιά και περίμενα να τα δώσω για 1 χρόνο προνομιακό όταν το βγάλει με έκπτωση κάπου στα 18k νομίζω το δίνει και ότι μείνει να είναι για βγάλε βάλε εξοπλισμό

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Deus said:

είναι πολλά πάρα πολλά δεν τα αγόρασα  γιαυτό τον λόγο  δεν υπήρχε περίπτωση να τα δώσω τα είχα από τα κουτιά και περίμενα να τα δώσω για 1 χρόνο προνομιακό όταν το βγάλει με έκπτωση κάπου στα 18k νομίζω το δίνει και ότι μείνει να είναι για βγάλε βάλε εξοπλισμό

Είναι τρελλά,όχι απλά πολλά,αν το βάλεις σε ευρώ κοστίζει περίπου 80 ευρώ χωρίς να δίνει καν πλήρωμα με bia,καλύτερα να τα χώσεις για το S1 π.χ. +προνομιακό και μόνο κερδισμένος θα είσαι.
Παλιότερα ήταν ο φόβος και ο τρόμος αυτό το άρμα όταν πρωτοξεκίνησα να παίζω και τώρα έτσι και το δούμε απέναντι ορμάμε πάνω του για γλέντι

Link to comment
Share on other sites

το έχω το s1 από όταν βγήκε έκανα κάπου 260 games είναι οριακά για το δεύτερο mark ωραίο άρμα  τερμάτισα τη σειρά πιάστηκα με άλλα άρματα και ξεχάστηκε στο garage

Η αλήθεια είναι ότι έχω μαζέψει πολλά προνομιακά δεν ψάχνομαι για κάτι άλλο  το type 59 το είχα βάλει το μάτι  από παλιά
Κάπου πήρε το μάτι μου σε ένα ρωσικο forum φήμες για ένα 0bj.777 HT και το όργιο WTF E100 στο black market ειδικά το δεύτερο είναι πειρασμός 
Aν το δώσουν θα πάρουν δάνειο, θα δώσουν και τα σώβρακα που φοράνε μερικοί!

Έγινε επεξεργασία από Deus
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Deus said:

το έχω το s1 από όταν βγήκε έκανα κάπου 260 games είναι οριακά για το δεύτερο mark ωραίο άρμα  τερμάτισα τη σειρά πιάστηκα με άλλα άρματα και ξεχάστηκε στο garage

Η αλήθεια είναι ότι έχω μαζέψει πολλά προνομιακά δεν ψάχνομαι για κάτι άλλο  το type 59 το είχα βάλει το μάτι  από παλιά
Κάπου πήρε το μάτι μου σε ένα ρωσικο forum φήμες για ένα 0bj.777 HT και το όργιο WTF E100 στο black market ειδικά το δεύτερο είναι πειρασμός 
Aν το δώσουν θα πάρουν δάνειο, θα δώσουν και τα σώβρακα που φοράνε μερικοί!

Το s1 είναι το καλύτερο money maker,στα περισσότερα άρματα δεν χρειάζεται χρυσές και παίζεται άνετα χωρίς φαγητό εκτός κι αν πηγαίνεις για τρίτο μαρκ.
Τον δράκουλα WTF το είχα και πριν το nefr,εξάσφαιρο έσβηνε mauss για πλάκα,δύσκολο gameplay γιατί άναβες από χιλιόμερα και δεν κρυβόσουν κι εύκολα λόγο όγκου,τώρα και να το βγάλουν δεν υπάρχει περίπτωση να το πάρω,είναι πολύ παρωχυμένο πλέον,πριν καλά καλά γεμίσεις θα έχεις σποταριστεί και θα έχεις φάει τα κουφέτα σου από το άρτι.
Κοντά ένα λεπτό reload με τέτοιο άρμα δεν,άσε που σε κάθε βολή στον πύργο σου χάλαγε το κανόνι.
Γενικά έχε υπομονή,ετοιμάζουν άρματα,είμαστε κοντά σε frontline το οποίο θα διαρκέσει λιγότερο,γενικά ανακοίνωσαν 2-3 εννιάρια αν θυμάμαι καλά.
Φήμες λένα ότι πάμε για 9άρια premiums

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

στο black market για το Type 59G η χαμηλότερη προσφορά που κέρδισε ήταν 42k gold  οι top ήταν πάνω 100k και ήταν αρκετές 
100k g αν τα υπολογίζω σωστά είναι πάνω από 360 euro  :jumpy:k:rofl:

Έγινε επεξεργασία από Deus
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Deus said:

στο black market για το Type 59G η χαμηλότερη προσφορά που κέρδισε ήταν 42k gold  οι top ήταν πάνω 100k και ήταν αρκετές 
100k g αν τα υπολογίζω σωστά είναι πάνω από 360 euro  :jumpy:k:rofl:

Ελπίζω αυτός που βίασα το πρωί να ήταν ένας απ'αυτούς,τον πήρα σαν κόσμημα και όχι σαν απλό χρυσό ?

 

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, colt3003 said:

^^ και αν αυτό προέρχεται από έναν ''παρία''* (non premium) ..... priceless !

 

*μιλάω για την αφεντιά μου όσες φορές κέρασα κάτι σκορπιούς και σούλες με 152 χιλιοστά KV2

Με S1 ήμουν,όποτε ξεμυτούσε μάζευε καϊσια,είμαι του αντίθετου δόγματος,ειδικά με το s1 που είναι κατά τη γνώμη μου το καλύτερο για φράγκα.
Με τη σούλα πάντως έγραψα 740 σε S1 και 780 σε σκορπιό(με HE)

Link to comment
Share on other sites

Θα δείξει,μπορούσαν να κάνου πολλά άλλα πράγματα για να έχει πρακτικό και πραγματικό balance το παιχνίδι αλλά πετάν αετό αυτοί και μάλιστα από τους κινέζικους τους τεράστιους

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παλεύω να βγάλω αποστολή για το 260 με Light την 15η που θέλει 8000 combined + μία ακόμη για το 279 που θέλει μέσο όρο 2 σκοτωμένους από δικό μου σποτ σε 10 μάχες.
Σε κάθε μάχη 2-4 Lights και μετά μιλάνε για balance.
Ας φτιάξουν το matchmaking skilled based και μετά όλα τ'άλλα.Όχι να μπαίνεις σε μάχη ΚΚΕ vs ΠΑΣΟΚ και να τους βλέπεις μόλις ξεκινάει το παιχνίδι να τρέχουν σαν τις σαρδέλες να πιάσουν τους κοντινότερους θάμνους γύρω από τη βάση (με το κανόνι έξω από το θάμνο παρακαλώ μιας κι αυτοί ξέρουν καλύτερα από εμάς τους μαλάκες που καθόμαστε 10 μέτρα από τον θάμνο) κι εσύ να μην ξέρεις που να σταθείς.Τρελλές μάχες των 3 λεπτών

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, raziel said:

Παλεύω να βγάλω αποστολή για το 260 με Light την 15η που θέλει 8000 combined + μία ακόμη για το 279 που θέλει μέσο όρο 2 σκοτωμένους από δικό μου σποτ σε 10 μάχες.
Σε κάθε μάχη 2-4 Lights και μετά μιλάνε για balance.
Ας φτιάξουν το matchmaking skilled based και μετά όλα τ'άλλα.Όχι να μπαίνεις σε μάχη ΚΚΕ vs ΠΑΣΟΚ και να τους βλέπεις μόλις ξεκινάει το παιχνίδι να τρέχουν σαν τις σαρδέλες να πιάσουν τους κοντινότερους θάμνους γύρω από τη βάση (με το κανόνι έξω από το θάμνο παρακαλώ μιας κι αυτοί ξέρουν καλύτερα από εμάς τους μαλάκες που καθόμαστε 10 μέτρα από τον θάμνο) κι εσύ να μην ξέρεις που να σταθείς.Τρελλές μάχες των 3 λεπτών

 

Μπήκα σε μάχη προχτές με 3 X EBR 90 σε κάθε ομάδα... 20 μέτρα προλάβαμε να προχωρήσουμε από το spawn και μετά ξύλο. Κι άντε να τους πετύχεις με 100ms ping...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Shaman said:

 

Μπήκα σε μάχη προχτές με 3 X EBR 90 σε κάθε ομάδα... 20 μέτρα προλάβαμε να προχωρήσουμε από το spawn και μετά ξύλο. Κι άντε να τους πετύχεις με 100ms ping...

Ρε μια χαρά τα πετυχαίνω τα ταγάρια,απλά όταν παίζω light μου κοτσάρει κι από 2-3 τέτοια και άντε να κάνεις παθητικό σπότ,μέχρι να φτάσω στον θάμνο που θέλω έχω ανάψει 15 φορές και τρέχω αλλού.
Χθες με βγάζει σε μαλινόφκα και τρέχει ρε φίλε ένα ebr 90 και κάθεται στον θάμνο να κάνει παθητικό σποτ,εν τω μεταξύ δεν ανάβει κανέναν και οι αντίπαλοι έκαναν παρέλαση.
Πήγα τελικά πάνω στο λοφάκι αφού πήρα 2500 περίπου ασσίστ τα παίρνω στο κρανίο,γυρνάω πίσω και με το φόρα που είχα το ρίχνω μία σέντρα με το Τ49 και τον βγάζω στον τάκο να ψοφήσει ο πούστης,έφαγα κι εγώ μία αλλά καλύφθηκα γρήγορα,μετά είχαμε τα γνωστά για τα θηλυκά των οικογενειών μας εκατέρωθεν,εγώ συνέχισα βέβαια και  τελείωσα με 2700 gmd + 4000 assist.
Άι σιχτήρ με τον κάθε πικραμένο που νομίζει πως επειδή πήρε τροχήλατο έγινε κι ο μάγκας της μάχης.
Προχθές ήμουν χωμένος με το Τ95 σε κάτι κτίρια χωρίς να έχω ανάψει κι έρχεται αναμένο ένα τέτοιο,με το που περνάει από μπροστά την αρπάζει και από τις τούμπες κόλλησε το κουφάρι όρθιο σαν αφίσα στο κτίριο που είχε μπροστά του,γαμηθήκαμε στο γέλιο

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.