Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

To E50 ειναι Love machine τελικά.

 

panzertiger08 (11:30:12 AM) good job motherfucker
Rusty_Cookie (11:36:22 AM) suck my dick
panzertiger08 (11:48:00 AM) You fucked me the mission of 4000 of the stug iv if you do not ram my side could have done it and had won but as you are bad you have to fuck the others
Rusty_Cookie (12:38:04 PM) cry more
Rusty_Cookie (12:38:22 PM) 17k games.
Rusty_Cookie (12:38:26 PM) 45% winrate
Rusty_Cookie (12:38:30 PM) and im bad?
Rusty_Cookie (12:38:32 PM) LoL
Rusty_Cookie (12:38:37 PM) Just lol noob
Rusty_Cookie (12:38:47 PM) uninstall you are a cancer to this game
panzertiger08 (1:32:06 PM) shut up rat kid
panzertiger08 (1:32:22 PM) you are cancer 9K

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

jfc. Μετά από 17k games προσπαθεί ακόμα να κάνει τα missions για το stug; Εδώ εγώ, που πήρα χαμπάρι τι παίζει με αυτά στα 2k παιχνίδια, και κοντεύω να τα τελειώσω... btw τι τανκ είχε; ποια αποστολή είναι με 4k dmg; (προσωπικά, με δυσκολεύει πολύ η αποστολή HT-15. Με το SP θα την είχα ξεπεράσει εδώ και πολύ καιρό, αλλά με το IS-3 δε γίνεται τπτ :()

 

Σε άλλα νέα, κάνατε redeem τον κωδικό της WG, για να πάρετε extra food portions (χ3 για κάθε χώρα); QDWE3L2M4SA2XBZ4

Link to comment
Share on other sites

@deninho

 

α) Δεν έχω ιδέα τι είχε.  Aν θες απλα να κάνεις το mission asap παρε ΟΝΙ, ΟΗΟ.  Έχει ειπωθεί κάπου απο τους WGαδες πως μάλλον/ίσως να αλλάξουν να τανκ που δίνουν τα mission. Οπότε καλό είναι να τα παρετε όσοι το έχετε σκοπό. 

Εμένα μου μένει το SPG15 για το HTC. 

 

β)Ναι πριν καμια 4-5 μερες που τον εβγαλαν στη φορα στο θέμα για το advent

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, deninho said:

 btw τι τανκ είχε; ποια αποστολή είναι με 4k dmg; (προσωπικά, με δυσκολεύει πολύ η αποστολή HT-15. Με το SP θα την είχα ξεπεράσει εδώ και πολύ καιρό, αλλά με το IS-3 δε γίνεται τπτ :()

 

 Η LT15 θέλει τόσα.

Και εμένα η ΗΤ15 με παιδεύει, καθώς και ηTD15. οι άλλες (MED15 &LT15) αν και είμαι στο 13 κάπως θα τις περάσω αφού περνάνε και με Platoon.

μονο την SPG15 έχω περάσει (πρωτότυπο...)

Link to comment
Share on other sites

Φφφφςς  ταχυπαλμιααα !!!

Απο τα καλυτερα carry με arty που εχω κανει ! :D

Ηταν ελεος αυτη η ομαδα....2 φορες ειμασταν με 2,5κ + hitpoints και παραλιγο ητα

 

http://wotreplays.eu/site/3201080

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

πριν 32 λεπτά, το μέλος colt3003 έγραψε:

 Η LT15 θέλει τόσα.

Και εμένα η ΗΤ15 με παιδεύει, καθώς και ηTD15. οι άλλες (MED15 &LT15) αν και είμαι στο 13 κάπως θα τις περάσω αφού περνάνε και με Platoon.

μονο την SPG15 έχω περάσει (πρωτότυπο...)

η 15 δεν περνιέται με πλατούν. Μόνο οι 13-14. Το καλό είναι ότι δε θέλουν πλατούν με MT/LT, οπότε νεξτ τάιμ που θα βρεθούμε ονλάιν, να πάμε ένα πλατούν να φύγουν από τη μέση, να ασχολείσαι μόνο με τις 15.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες, σε σας τα fps (60-75 η ανάλογα με το monitor) σταθεροποιούνται απο την αρχή του map?

Εμένα μου αργεί λίγο να πιάσει πχ τα 61 με vsync (αν το έχω off πάει παραπάνω). Είναι φυσιολογικό;

cpu 6100

RAm 16gb

GPU 5850

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω με 100 fps το εχω ανοικτο ειναι ποιο smooth....

 

 

Ρε να παρει σημερα...προσπαθησα να κανω την αποστολη LT-2.3 (Τ55Α) και 4 φορες εκανα σποτ αλλα τελικα ειπαν "kill all" και με εφαγαν <_<


ελεος πιααα

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.