Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

πράγματι έχει πολλές παραμέτρους. Όποια απορία έχεις, ρωτάς εδώ, όλο και κάποιος θα ξέρει να σε πει :)

Μια δεύτερη συμβουλή, που μου την είχε δώσει ο @raziel αν θυμάμαι καλά, ξεκίνα τη γραμμή για τα USSR HT (KV-1, KV-1S, KV-85). Είναι τα πιο noob friendly tanks. Και KV- 85 = :inlove:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@deninho

 

Παράθεση

Επειδή έχω κάνει βλακεία και έχω πάρει πληρώσει για τανκ που δε μου άρεσαν, θα σου πρότεινα να το ψάξεις πριν πληρώσεις, βλέποντας βίντεο στο youtube και replay από το wotreplays.com

 

 

Δε σου άρεσει το SP?

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος deninho έγραψε:

Το SP το λατρεύω (για αυτό, άλλωστε, έχω παίξει το 1/8 των παιχνιδιών μου με αυτό). Τα άλλα δεν.

Tα αλλα ρε συ δε κάνουν ούτε ένα πιτογυρο μαζι. Σιγά.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, kuza said:

βασικα δεν σκεφτομαι να αγορασω τιποτα οτι κανω απο μονος μου, απλα βλεπω το παιχνιδι εχει πολλους παραμετρους.

Premium άρμα μην πάρεις από τώρα,μάθε αρκετά πρώτα πως να χειρίζεσαι τα άρματα,μελέτησε λίγο τους χάρτες και ειδικά τις τοποθεσίες που πιάνουν ή πηγαίνουν τια διάφορα είδη αρμάτων.Αν κατάλαβα καλά δεν ξέρεις Αγγλικά,αυτό σημαίνει ότι δεν θα μπορέσεις ν'αντλήσεις χρήσιμες πληροφορίς από το επίσημο φόρουμ.
Πρέπει να βρεις κάποιον να παίζετε παρέα για να κάνεις καλύτερη δουλειά.
Μόλις θα νιώσεις έτοιμος τότε να είσαι σίγουρος πως και premium άρμα θα πάρεις αλλά και premium λογαριασμό θα πληρώσεις.Αλλιώς θα υποφέρεις στο πως να μαζέψεις χρήματα(ασημένια).
Και όπως είπε και ο φίλτατος συμπολεμιστής παραπάνω,ΠΑΡΕ ΡΩΣΙΚΑ HEAVY  ;)

7 hours ago, astrolabos said:

Καταγραφή.PNG

 

queen-rock-group-freddie-mercury-in-conc

Θα φας πολύ ξύλο μ'αυτό το σαπάκι

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έρχονται ωραία πράματα,πάω ολοταχώς για Ε50 και την παλιά μου αγάπη το VK 30.02 D


https://ritastatusreport.live/2017/01/26/9-17-1-patchnotes-tank-changes/
 

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, astrolabos said:

Ναι ρε *&&*^%( πάνω που καρκίνιασα για να περάσω τον Καρκίνο (Panther II) βελτιώσατε το pen

Να ήσουνα ο μόνος που καρκίνιασε,μανιτάρια είχαν φυτρώσει στο μυαλό μου για να περάσω αυτήν την μπουρούχα

7 minutes ago, SirDiman said:

RIP lights :(

Τώρα που θα βγούνε τα 10άρια lights όλοι έχουν λυσσάξει να παίζουν ru 251,πολύ πράμα σε κάθε game και οι περισσότεροι τελείως άσχετοι μ'αυτή την αρματάρα.
Λογικά σύντομα θα μπούν και τα νέα mechanics για να πάρουν λίγη αγάπη τα lights και προπαντώς τα Σουηδέζικα

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Για όποιον δεν μπαίνει τακτικά να ενημερώσω ότι, από 28/1 ως 31/1 θα έχει:

x3 XP στην πρώτη νίκη της ημέρας

-50% σε equipment, training/retraining, consumables, camouflage patterns (ELC ετοιμάσου να βαφτείς μόνιμα :p) και τα άλλα τα άχρηστα external paintings

1 gold = 35 XP

 

Παράλληλα, θα τρέχει και mission όπου, όταν συμπληρώσετε 10 νίκες στις οποίες είστε στο top-10 της ομάδας από άποψη (base) XP, παίρνετε 2 Large Repair Kits, 2 Large First Aid Kits & 2 Automatic Fire Extinguishers.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, astrolabos said:

Ναι ρε *&&*^%( πάνω που καρκίνιασα για να περάσω τον Καρκίνο (Panther II) βελτιώσατε το pen

Έλα τώρα που έχεις το IS - βαράτεμεκιαςκλαίω-7 δεν έχεις ανάγκη. Άλλωστε τί να πει και το IS3 με το πυροβόλο των 175mm penetration. Ειδικά κάποτε που έπαιζε συνήθως εναντίον E-75 και όχι TigerII. Εκεί να δεις πώς βγαίνει ο καρκίνος...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.