Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

6 minutes ago, astrolabos said:

To IS3 κάτι έκοβε. Αυτό πήγαινε άκλαφτο.

Ε, ναι, άμα έκανες 5 τάματα στην Παναγιά κάτι μπορεί και να έκοβε... Όσο για το Panther II ούτε θυμάμαι πώς έβγαλα την διαδρομή μέχρι το E-50 αν και νομίζω ήταν πιο fun to play από το Panther...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, colt3003 said:

όλα γίνονται τελικά... και 1540 block ....

ώρες ώρες λες και κοιμάται ο θεός ρε παιδίμ... και άλλες φορές φευγω απο αδέσποτες....

 

 

Καταγραφή matilda vM.PNG

Όταν κοιμάται ο Βούδας ξυπνάνε οι ντομάτες,έχει 2 νύχτες που παίζω και συνέχεια σε 6-7-8 τιερς κατακόκκινοι όλοι,αφούς νομίζω ότι μπήκα σε μανάβικο.Μέσα σε 4 λεπτά 15-4

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, raziel said:

Όταν κοιμάται ο Βούδας ξυπνάνε οι ντομάτες,έχει 2 νύχτες που παίζω και συνέχεια σε 6-7-8 τιερς κατακόκκινοι όλοι,αφούς νομίζω ότι μπήκα σε μανάβικο.Μέσα σε 4 λεπτά 15-4

ε εντάξει. όταν βλέπεις κατι περίεργα setup με chance 17% λες ''νταξ, και τα παιδιά που πλερώνουν πρέπει να κάνουν προπόνηση κάπου που να δικαιολογεί αυτά που ξοδεύουν''. Ωστόσο και τις ελάχιστες φορές που βλέπω 80% chance, πάλι δε μου αρέσει. Όπως και να έχει, άλλο σασπένς έχει η υπόθεση όταν υπάρχει ισορροπία....

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος astrolabos έγραψε:

Μη το λες. Με premium είμαι αλλά είναι κάτι μέρες που λες και με έχει μουντζώσει ο @wrong method και δε σταυρώνω νίκη για νίκη

Καλημέρα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τονι παενε χαρακίρι mode,μπαίνεις με τα ουλα,φωνάζοντας allahu akbar

2 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Καλημέρα

μέχρι και τα μινιον έχουν επαναστατήσει,καιρός να επιβάλεις τάξη μαν :bleh:

 

μπισκότε,δες στο ποθ το βίντεο του morrowind και άφρισε λίγο πλιζζζζ  :pleasantry:

 

over and out 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.