Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Σας προτείνω να δειτε το replay ενος φίλου, δεν εχω ξαναδει τοσο τρελο παιχνίδι απο άποψη suspense , RNG και τύχης χαχαχα
Εκανε και τρελο dmg.

http://wotreplays.eu/site/3339360#karelia-papageo_cy-udes_03

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παραλιγο να κερδισω 2χιλιαδες χρυσα στο τουρνουα που ειχαμε στη κλαν ΛΟΛ .

Οι κανονες ήταν απλοι, ειχαμε  3 αρτι vs τα light να ειναι ΠΑΝΤΑ μεσα στο καπ , οποιος μεινει τελευταιος κερδιζει

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, astrolabos said:

Μια χαρά. Έχω βαρεθεί να με στέλνουν γκαράζ με μια βολή.

 

Και εμένα !

> όταν με χτυπάνε χωρίς να μπορώ να δώ απο πού μου έρχεται

> όταν με βάζουν αντιμέτωπο με 2 τιερ πανω τανκ (να με δείς με το matilda να προσπαθώ να τρυπήσω Ο-Ι, να μη σου μένει άντερο) το IS3 στα 10ρια δεν τους κάνει τίποτα. Ούτε ταχύτητα να τα φλανκάρει, ούτε camo... ψεκάστε - σκουπίστε κάθε φορά σε τέτοιο setup

> όταν ματσάρουν ανάπηροι vs unicums (σε μάχη μόλις χτές στην ομάδα μας ένας (1) μόνο πράσινος και οι υπόλοιποι πορτοκαλί / κόκκινοι, και απο την άλλη μεριά ένας (01) πράσινος και όλοι οι άλλοι μπλέ /μωβ

> όταν τα πληρωμένα τανκ στο ίδιο τιερ κάνουν παπάδες, και τα απλά είναι κρέας

 

όλο το παιχνίδι είναι pay to win. Τα spg τους πείραξαν ?

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, colt3003 said:

Και εμένα !

> όταν με χτυπάνε χωρίς να μπορώ να δώ απο πού μου έρχεται

> όταν με βάζουν αντιμέτωπο με 2 τιερ πανω τανκ (να με δείς με το matilda να προσπαθώ να τρυπήσω Ο-Ι, να μη σου μένει άντερο) το IS3 στα 10ρια δεν τους κάνει τίποτα. Ούτε ταχύτητα να τα φλανκάρει, ούτε camo... ψεκάστε - σκουπίστε κάθε φορά σε τέτοιο setup

> όταν ματσάρουν ανάπηροι vs unicums (σε μάχη μόλις χτές στην ομάδα μας ένας (1) μόνο πράσινος και οι υπόλοιποι πορτοκαλί / κόκκινοι, και απο την άλλη μεριά ένας (01) πράσινος και όλοι οι άλλοι μπλέ /μωβ

> όταν τα πληρωμένα τανκ στο ίδιο τιερ κάνουν παπάδες, και τα απλά είναι κρέας

 

όλο το παιχνίδι είναι pay to win. Τα spg τους πείραξαν ?

1) No comment...
2) Πού να δεις παλιά τί έπαιζε που με το Τ-34 έπαιζες απέναντι σε IS4/Maus και πάει λέγοντας. Το κλάμα της αρκούδας. Ding ακόμη και στο engine compartment και μάλιστα εκείνη την εποχή το premium ammo το πλήρωνες με χρυσά.
3) Αυτό δεν συμβαίνει και τόσο συχνά τελευταία. Τουλάχιστον όχι στις δικές μου μάχες. Κι αν συμβεί απλώς κάνω ό,τι καλύτερο μπορώ και μέχρι εκεί. 
4) Wait, what? Εντάξει, δεν κάνουν και παπάδες. Αρκεί να ξέρεις πού «πονάνε». Βάλε premium ammo σε οποιοδήποτε, σχεδόν, άρμα του tier8 και θα δεις ότι τρυπάς το lower armor plate του SuperPershing λες και είναι μερέντα...

 

Έγινε επεξεργασία από cna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.