Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

54 minutes ago, Rusty_Cookie said:

 

 

 

shot_365.jpg

 

 

@astrolabos Ποσο OP το GW Panther?? omfg

 

 

  @raziel

Θυμάσαι που παιζαμε και προσπαθούσα να κάνω το SPG8? Το εκανα 3 μηνες μετα.

 

Θυμάμαι που πάλευες με τα πίου πίου,οι μεγάλες αποστολές βγαίνουν με tier 7 και πάνω πολύ άνετα.Εγώ μόλις πήρα το panther τις έβγαλα σχετικά άνετα.Με παίδεψε λίγο η 15,συνέχεια στο παραλίγο μέχρι που έφαγε μία καλή ΗΕ ένα scorpion και το stug του αφιερώνει βολές του παιδιού,νάναι καλά τα σμπαράλια  του χαχαχαχαχαχαχα.

Βέβαια όπως λέει και ο Sirdiman με 8+ είναι must,βγαίνουν πολύ άνετα.

Επί 5-6 μάχες είχα 2000 παρά 40-50 dmg ή αν έκανα παραπάνω όλη η ομάδα ψοφούσε οπότε no honors,ξόδεψα αρκετά να βαράω χρυσές όταν έβγαινα σε βολικό χάρτη αλλά το rng δεν συμφωνούσε

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, SirDiman said:

σας ζηλευω που εχετε αποστολες...εχω ξεμεινει απο φραγκα και θελω σε λιγο να αγορασω το 10αρι γαλικο αρτι και CAX

Ξανατρέξε όσες δεν έχεις honors,όλο και κάτι θα τσιμπήσεις ή πλακώσου μια βδομάδα μόνο με prem tanks

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, raziel said:

Επί 5-6 μάχες είχα 2000 παρά 40-50 dmg ή αν έκανα παραπάνω όλη η ομάδα ψοφούσε οπότε no honors,ξόδεψα αρκετά να βαράω χρυσές όταν έβγαινα σε βολικό χάρτη αλλά το rng δεν συμφωνούσε

Βρε ποιες χρυσές; AP λέμε! Ειδικά εάν έχει Τ34, Τ30 η άλλη ομάδα είναι λουκουμάκι. :):):)
Πάντως χθες «έκοψα» μια καλή 1460 από ένα Τ110Ε4 και παραπροχθές μια 1500 από ένα IS7. :p

Έγινε επεξεργασία από cna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ξήλωσα το xvm έχω την εντύπωση ότι αυτο έφταιγε που στη μάχη κολαγε τα frames ήταν σταθερά το latency normal αλλα σχεδόν σε κάθε μάχη πάγωνε  μερικές φορες για 1-2 sec

μέχρι στιγμής σήμερα που  ξήλωσα το ασλαιν μαζί με το xvm δεν έχει κάνει κάποιο κόλλημα

Τα βαρέθηκα τα mods και το xmv γίνετε το game καρναβάλι με ένα σορό πράσινα κόκκινα κίτρινα μπλε στατιστικά που τα περισσότερα είναι άχρηστα και πιο πολλά προβλήματα κάνουν παρα προσφέρουν στη προηγουμενη έκδοση είχα framedrops σε αυτή παγώματα  σε άλλες παλιότερα κόλλαγε το pc η έκλεινε το game....

 

κάποια mods όπως για παραδειγμα  το ρολοι στη μάχη και στο γκαράζ το ότι αλλάζει το default currency  από χρυσό σε σε credits το ότι δείχνει στο τέλος αναλυτικά ποσο xp πήρε το crew καλά είναι αλλα γίνετε και χωρίς αυτά

 

Τα μονα που θέλω είναι το season statistics  και ένα hitlog

Γνωρίζετε κάποιο non xvm hitlog? δοκιμάζω το grandpa’σ αλλα όταν τελειώνει η μάχη κάνει reboot το game και αν δεν κάνει μόλις μπω στην επομενη κολλάει...

Έγινε επεξεργασία από Deus
Link to comment
Share on other sites

το in game hitlog δε σου κάνει; Δείχνει μέχρι και με τι βλήματα (AP, APCR κλπ) σε βαράνε.

Με το ELC είμαι στο 84,4%, και τρέμω μήπως το πάρω και με πετάξει σε κανέναν χάρτη που δεν ξέρω τι να κάνω και πέσω πάλι :p (πάω για το 2ο ΜοΕ)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, cna said:

Βρε ποιες χρυσές; AP λέμε! Ειδικά εάν έχει Τ34, Τ30 η άλλη ομάδα είναι λουκουμάκι. :):):)
Πάντως χθες «έκοψα» μια καλή 1460 από ένα Τ110Ε4 και παραπροχθές μια 1500 από ένα IS7. :p

Δεν κόβει τόσο πολύ το gw panther.Τις έχω δοκιμάσει τις AP του και τζίφος,μόνο με τις χρυσές HE μου βγήκε το mission,το gw tiger είναι η κόλαση,έχω πάρει κι εγώ 1500 από Ε5 μ'αυτό και IS7 μονόχιτο.RNGesus was by my side :P.Μετά μου έλεγαν κάτι στα Κλίνγκον,μάλλον η μανούλα μου την πλέρωσε ;)
 

20 minutes ago, Deus said:

ξήλωσα το xvm έχω την εντύπωση ότι αυτο έφταιγε που στη μάχη κολαγε τα frames ήταν σταθερά το latency normal αλλα σχεδόν σε κάθε μάχη πάγωνε  μερικές φορες για 1-2 sec

μέχρι στιγμής σήμερα που  ξήλωσα το ασλαιν μαζί με το xvm δεν έχει κάνει κάποιο κόλλημα

Τα βαρέθηκα τα mods και το xmv γίνετε το game καρναβάλι με ένα σορό πράσινα κόκκινα κίτρινα μπλε στατιστικά που τα περισσότερα είναι άχρηστα και πιο πολλά προβλήματα κάνουν παρα προσφέρουν στη προηγουμενη έκδοση είχα framedrops σε αυτή παγώματα  σε άλλες παλιότερα κόλλαγε το pc η έκλεινε το game....

 

κάποια mods όπως για παραδειγμα  το ρολοι στη μάχη και στο γκαράζ το ότι αλλάζει το default currency  από χρυσό σε σε credits το ότι δείχνει στο τέλος αναλυτικά ποσο xp πήρε το crew καλά είναι αλλα γίνετε και χωρίς αυτά

 

Τα μονα που θέλω είναι το season statistics  και ένα hitlog

Γνωρίζετε κάποιο non xvm hitlog? δοκιμάζω το grandpa’σ αλλα όταν τελειώνει η μάχη κάνει reboot το game και αν δεν κάνει μόλις μπω στην επομενη κολλάει...

Εμένα πάντως μου είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ,δεν υπάρχει περίπτωση να πάω να κάτσω δίπλα σε ντομάτα ή να συνεχίσω να είμαι εκεί όταν έρθει η κέτσαπ δίπλα μου.Χώρια που με το άρτι βαράω όπου δω μπλε αν δεν έχω αποστολή.
Γιατί έχω την εντύπωση πως βάζεις ξεχωριστό XVM και μετά κάποιο mod?Ίσως εκεί να γίνεται η πατάτα.Εκτός κι αν έχεις να κάνεις φορμάτ καμιά 3ετία.
Το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι λίγο να καθυστερεί το game ν'ανοίξει.Αυτά τα σπασίματα που λες ή παγώματα είναι από spikes του σέρβερ συνήθως,ειδικά στον 2

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, deninho said:

 

Με το ELC είμαι στο 84,4%, και τρέμω μήπως το πάρω και με πετάξει σε κανέναν χάρτη που δεν ξέρω τι να κάνω και πέσω πάλι :p (πάω για το 2ο ΜοΕ)

 

άστα.... 83,75 έφτασα με τον επίσκοπο, και μετά συνουσιάστηκε ο Δίας. 2 βράδια μέχρι τις 4 μπάς και το γυρίσω και τώρα είμαι πάλι στο 80,10

Link to comment
Share on other sites

το aslain χρησιμοποιώ μονο χωρίς πολλά extra mods maximum 4-5 , μονο στον server 1 κάνω login με 49-52 ping

δοκίμασα και μονο με το xvm και έκανε τα ίδια, σήμερα δοκίμασα 2 ώρες χωρίς τίποτα και το game έτρεχε νερό τώρα ξαναπέρασα το modpack του aslain και άρχισε πάλι τα ίδια

Τα windows τα πέρασα πρόσφατα που αναβάθμισα το pc πριν 2 μήνες  έχω κάνει και reinstall το game

 

Το μονο που δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό  (υπέθεσα πως εκεί τερματίζει το game) είναι ότι με τα γραφικά όλα τέρμα +TSSAA- HQ η κάρτα γραφικών φορτώνει μέχρι 70- 72% 2GBram ο cpu στο 20% και η ram 6GB, όταν παθαίνει τα κωλύματα δεν αλλάζει κάτι πχ να πέσει το cpu η το gpu usage

 

για lag spikes του server μου φαίνεται και εμενα αλλα περίεργο ειναι ότι γίνετε μονο με το xvm installed χωρίς οσο το δοκιμασα δεν κανει  παραμικρό

 

Spoiler

8caf46d0777d4f819c1fea189943a14f.png

 

Έγινε επεξεργασία από Deus
Link to comment
Share on other sites

εξαρτάται τι το χρειάζεσαι το prem. Απλά για λεφτά; Για training; Ποιου τανκ το προσωπικό; Απλά για τη συλλογή; :p Θες κάποια συγκεκριμένη κατηγορία;

 

Στα 27€ θα έπαιρνα σίγουρα το SP, ειδικά μετά το buff στο penetration :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deninho said:

εξαρτάται τι το χρειάζεσαι το prem. Απλά για λεφτά; Για training; Ποιου τανκ το προσωπικό; Απλά για τη συλλογή; :p Θες κάποια συγκεκριμένη κατηγορία;

 

Στα 27€ θα έπαιρνα σίγουρα το SP, ειδικά μετά το buff στο penetration :)

 

Θέλω να ξαναπαίξω μετά από αποχή μηνών και ψάχνω όσο πιο δυνατόν fun premium. Θυμάμαι τότε ήταν της μόδας το Τ34 American HT , αλλά ήταν στα 43€ ; Το ακριβήνανε;

 

Το SP ποιο είναι; Super Pershing;

 

Έγινε επεξεργασία από denz
Link to comment
Share on other sites

Fuco (2/3/2017 12:21:23 μμ) ich wollte nur mitteilen das dein acc gespert wird! cheater und ilegale mods sind nicht erwünscht! bye ===

I just wanted to announce that your acc is being played! Cheaters and ilegal mods are not welcome! Bye

 

Δε μπορω να καταλάβω τέτοια άτομα, οταν μου έχεις κώλο και εχω ΑΡ w/ Μ40-43 τι περιμένεις, 1hit εφυγε...εχει και 700 μαχες με  lor arty ο καθηστερας LOL

 

ffcf0ac1f36c439fbca555b549fd47fd.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.