Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

2 hours ago, SirDiman said:

Fuco (2/3/2017 12:21:23 μμ) ich wollte nur mitteilen das dein acc gespert wird! cheater und ilegale mods sind nicht erwünscht! bye ===

I just wanted to announce that your acc is being played! Cheaters and ilegal mods are not welcome! Bye

 

Δε μπορω να καταλάβω τέτοια άτομα, οταν μου έχεις κώλο και εχω ΑΡ w/ Μ40-43 τι περιμένεις, 1hit εφυγε...εχει και 700 μαχες με  lor arty ο καθηστερας LOL

 

ffcf0ac1f36c439fbca555b549fd47fd.png

Βάλε και τις τρίχες μέσα να βγει το παιδί με πουλόβερ.
Παρεπιπτόντως,είδα βιντεάκια με τα 10άρια lights.Το ρούσκι μ'άρεσε πολύ αλλά το άτιμο το γερμανικό κατεβάζει κανόνι για γεώτρηση

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Rusty_Cookie said:

112, defender, t26e5 patriot, m49 liberte, M4A1Rev ειναι τα imba 8αρια στην τωρινή μετα.

 

Το πιο op 6 ειναι το Τ34-85Μ. Αρμορ απο 7αρι και 2500dpm...

 

Επειδή έτσι και εγώ όπως όλοι έχω προχωρήσει πολύ την σειρά του IS-3 και πάω για IS-7. Μεταξύ IS-6 και Defender;

Link to comment
Share on other sites

Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης. To defender και φθηνότερο ειναι και απειρως καλύτερο. Και σε armor και σε mobility και το κυριότερο σε κανονι.

Προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου να μην το πάρω. :Ρ 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rusty_Cookie said:

Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης. To defender και φθηνότερο ειναι και απειρως καλύτερο. Και σε armor και σε mobility και το κυριότερο σε κανονι.

Προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου να μην το πάρω. :Ρ 

Τα μόνο αρνητικά που διάβασα είναι ότι έχει πολύ ευάλωτο ammo rack (μπροστά είναι;) και ότι είναι εντελώς άστοχο σε μέση απόσταση πράγμα που μου είναι τρομερά εκνευριστικό.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, denz said:

Τα μόνο αρνητικά που διάβασα είναι ότι έχει πολύ ευάλωτο ammo rack (μπροστά είναι;) και ότι είναι εντελώς άστοχο σε μέση απόσταση πράγμα που μου είναι τρομερά εκνευριστικό.

Το Is6 εχει ολα τα κακα του defender και ακομη χειροτερα :Ρ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος denz έγραψε:

Τα μόνο αρνητικά που διάβασα είναι ότι έχει πολύ ευάλωτο ammo rack (μπροστά είναι;) και ότι είναι εντελώς άστοχο σε μέση απόσταση πράγμα που μου είναι τρομερά εκνευριστικό.

ρωσικο ΗΤ ειναι, ο στόχος είναι παρα πολύ καλός. 

Αν το σκεφτεσαι παρε medium οποιοδήποτε απο Ravioli, 44-100, STA2, πανθερ 8.8, FV4202 ολα είναι buffed σε πολύ ανεκτο επίπεδο και μερικά overbuffed. (Ραβιολι πχ)

 

 

__________________________________-

 

Το εκανα το 15 και πηρα το ΗΤC. Παμε για 55 τώρα :p:p

shot_366.jpg

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

μπορεί να αργεί να ρίξει αλλα όταν ρίχνει δεν αστειεύεται!

με περικύκλωσαν τελευταίο αλλα από τις  εκρηκτικές που μάζεψαν πριν τα άρματα τους ήταν ξεχαρβαλωμένα και δεν έβγαινε κανεις
πρόλαβα και καθάρισα τους 2 ο τρίτος με έριξε

 

8dfbdad927894f04bba3ea68b8023992.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 ώρες, το μέλος cna έγραψε:

Fuck! Θα χρειαστώ νέα κάρτα γραφικών... :(

 

πριν 17 ώρες, το μέλος colt3003 έγραψε:

το αυτό....

με Ε7500 και 9600GT δεν με βλέπω...

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01L3H2ZP6/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, astrolabos said:

Θα περιμένω λίγο να δω και τους Ryzen 5 γιατί έχω PCI Express 2. Τσάμπα θα πάει το θηρίο (ναι, ξέρω, είναι backwards compatible αλλά και πάλι). Ευχαριστώ πάντως! :):)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.