Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Just now, Rusty_Cookie said:

 

Εχω δύο γυναικεία πληρωματα με 3-4 σκιλλ το καθενα στα σουηδικά.

Ενα για το Κραν και ενα για το 103.

Επομενως το S1 δε μου προσφερει κάτι. 

Ειδικά σε himels, ruinberg, ensk, pilsen, abbey, etc etc. Κοβω πολυ περισσότερα με το 112.

 

 

Αυτό λέω,δεν αξίζει ιδιαίτερα,έχω μόνο ένα πλήρωμα κι αυτό θα πάει στο krav,απλά το πήρα γιατί θ'αργήσω να πάρω το udes μιας κι έχω βάλει πλώρη για obj 140 και ρίχνω το κάψιμο εκεί και στους πάνθηρες

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rusty_Cookie said:

Καθολου άσχημα. 

Πιστεύω μεσα στον Απρίλιο να εχω το Κραν (10αρι) επιτέλους.

Σε σχέση με τα Τσέχικα;

 

Το Κραν βλέπω είναι πολύ κατώτερο από τον Αμερικανικό Heavy γεμιστήρα.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δεν υπάρχει σύγκριση με τα Τσέχικα. Το Σουηδικό έχει πιο αργό γέμισμα αλλά εκεί που δίνει ρέστα είναι στην θωράκιση που με λίγο «γώνιασμα» είναι απροσπέλαστη...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος denz έγραψε:

Σε σχέση με τα Τσέχικα;

 

Το Κραν βλέπω είναι πολύ κατώτερο από τον Αμερικανικό Heavy γεμιστήρα.

Το Κραν είναι ανώτερο απο το αμερικάνικο το οποίο είναι τανκ της φάπας λίγο πολύ.  Τα τσέχικα είναι οι πιο ΙΜΒΑ γεμιστήρες γενικά και είναι το επόμενο μεγάλο νερφ μετά το Grill15.

Αυτό με με το οποίο συγκρίνεται συγκρίνεται άμεσα το κραν είναι το 50Β μετά το προσφατο buff. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Rusty_Cookie said:

Το Κραν είναι ανώτερο απο το αμερικάνικο το οποίο είναι τανκ της φάπας λίγο πολύ.  Τα τσέχικα είναι οι πιο ΙΜΒΑ γεμιστήρες γενικά και είναι το επόμενο μεγάλο νερφ μετά το Grill15.

Αυτό με με το οποίο συγκρίνεται συγκρίνεται άμεσα το κραν είναι το 50Β μετά το προσφατο buff. 

Άρα με λίγα λόγια, αν ξεκινήσω τώρα ένα line αυτό που προτείνεις είναι το Σουηδικό medium / heavy ?

Link to comment
Share on other sites

Απ το να σε καρκινιάσει το Τ57ΗΤ? Ναι. 

Γενικά αν το προτείνω? Εξαρτάται απο το τι έχεις ήδη στο γκαράζ σου.

Πριν ξοδέψεις τον χρόνο σου σε οτιδήποτε, βαλε τον τεστ σερβερ (ανοιγει τελη Μαρτη) και δοκίμασε και 10αρια( και πρεμ τανκς.)

Link to comment
Share on other sites

4550 με το strv s1 χθες και βγήκε η TD15  για το Τ28 και ήττα χαχαχαχα,τρολλάριζα 2 super pershings που με βαρούσαν και χρυσές και μου έκαναν 3-4 dings και έφαγαν πολύ ξύλο,νάναι καλά τα παιδιά,το σχετικό σκρινάκι το απόγευμα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.