Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

1 minute ago, astrolabos said:

Για το 40t τι άποψη έχεις;

Ψηνόμουν να το πάρω και ψήνομαι ακόμη,δύσκολο άρμα,στα κατάλληλα χέρια θα κάνει παπάδες.
Είναι άρμα εκαθάρισης και όχι πρώτης γραμμής.Έχω δει τύπους να το παίζουν yolo μαζί με τα heavies και μετά να διαβάζεις το κλασσικό "noob team".
Πάντως όταν είμαι με το s1 προτιμώ να τους βαράω από μακρυά (if you know what i mean).
Μάλλον θα το πάρω.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το έκανα! Μου έδωσε ένα is6 για μία βδομάδα από μία αποστολή που κέρδισα σε αυτόν τον αγώνα! Εν τω μεταξύ τις αποστολές τις κάνει μόνο του, ούτε που κοιτάω προϋποθέσεις..!401eecc0680a0069ab8c3aafccb0dc6a.jpg

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, astrolabos said:

Για πες πως σου φαίνεται;

Μου άρεσε και πιστεύω θα μου αρέσει περισσότερο με καλό πλήρωμα.Είναι όπως είπα,για να βγαίνει και να καθαρίζει καταστάσεις.Χθες ενα IS3 το βόλεψα με μία γεμιστήρα(από το πλάι τις άρπαζε) κι έτσι μπόρεσαν να κατέβουν το λόφο στην prokorovka οι σύμμαχοι.
Πρέπει να βγεις την κατάλληλη στιγμή και μετά run & hide.Αν παίζεις με ηλίθιους όπως σε 3-4 παιχνίδια εγώ χθες δεν έχεις ελπίδες.Βγαίνω από τα πλαινά ένός λόφου για να καθαρίσω 2 meds,τα καθαρίζω και καθώς πάω να μπω πίσω ένα T34 κόλλησε πίσω μου και δεν μ'άφησε να κρυφτώ και το 3ο αντίπαλο μου πέρασε 2. Κλασσικός μαλάκας,1900 WIN8 κι όλοι τον βρίζανε(κι εγώ του πέρασα ένα χέρι το σόι του).Αρτιλεριά δεν έφαγα ακόμη να δω πόσο θα κλάψω.
Πρέπει να υπολογίζεις πολύ τους χρόνους σου αλλά και των άλλων για να βγεις.Χθες με το IS3 ήξερα ότι θα φάω σίγουρα μία βολή,αν δεν την άντεχα δεν θα έβγαινα για ολόκληρο το clip αλλά να του ρίξω 2 αφού βαρέσει άλλους και να κρυφτώ

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος raziel έγραψε:

Αρτιλεριά δεν έφαγα ακόμη να δω πόσο θα κλάψω.

Έχω ρίξει εγώ. Κλαίς.

Από την άλλη, έριξα σε ένα 40t με το derp του O-Ho στο πλάι και του έκοψα μόνο 400 dmg και 2 modules. Λίγο δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, astrolabos said:

Έχω ρίξει εγώ. Κλαίς.

Από την άλλη, έριξα σε ένα 40t με το derp του O-Ho στο πλάι και του έκοψα μόνο 400 dmg και 2 modules. Λίγο δεν είναι;

Τα derp κάνουν πάντα κουλά,έφαγα μία στο πλάι από τ49 και μου έκοψε 940,έφαγα πάλι από τ49 στον κώλο και μου έκοψε 350

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.