Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

9 hours ago, Rusty_Cookie said:

@raziel

 

Απο χθές ρε εχω κλεισει σκιλλ και το πηρα 75% οταν αρχισαμε να παιζουμε το μισιον ακομα να το κανω... 9/10 φορες δεν εχει καν ΗΤ

 

shot_332.jpg

 

 

Αδερφέ ανέβα κατηγορία σε skycancer γιατί κι αυτή αν βγάλεις οι επόμενες είναι μεγαλύτερο ζόρι

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, astrolabos said:

 skyscanner διάβαζα ο μλκς :hehe: 

Χαχαχαχαχαχ,έπρεπε να μας έβλεπες,ο rustie με το γρύλλο κι εγώ με το luchs και να κάνω περίπολο παριστάνοντας τον γκομενοφύλακα στα 3 άρτι γιατί άφησαν ανοιχτό όλο το flank τα γατόνια μας.Με 1% hp είχα μείνει και έγραφα χιλιόμετρα,μεγάλη τρολιά.
Θα σηκώσω κι ένα replay με το amx13-75F να πεθάνετε από το γέλιο.Παίζει να μη άφησα καθόλου το forward

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2017 at 9:33 ΠΜ, το μέλος raziel έγραψε:

Χαχαχαχαχαχ,έπρεπε να μας έβλεπες,ο rustie με το γρύλλο κι εγώ με το luchs και να κάνω περίπολο παριστάνοντας τον γκομενοφύλακα στα 3 άρτι γιατί άφησαν ανοιχτό όλο το flank τα γατόνια μας.Με 1% hp είχα μείνει και έγραφα χιλιόμετρα,μεγάλη τρολιά.
Θα σηκώσω κι ένα replay με το amx13-75F να πεθάνετε από το γέλιο.Παίζει να μη άφησα καθόλου το forward

Τώρα παίρνω Hummel, Ετοιμάσου.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rusty_Cookie said:

Τώρα παίρνω Hummel, Ετοιμάσου.

Έτοιμος είμαι,αρκεί να έχω ρίξει καμιά απογευματινή σιέστα και να βρυκολακιάσω το βράδυ,θα τρομάξω και κανένα fcm με το bromwell μου πάλι και θα στο φέρω πακέτο για σφάξιμο :hehe:

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

το είχα ξεχασμένο στο γκαράζ δεν το είχα δοκιμάσει με το μεγάλο κανόνι μόλις το ξεκλιδωσα το παράτησα

Τα HT της αντίπαλης ομάδας καθάρισαν της δικης μας με συνοπτικές διαδικασίες και βγήκαν καμαρωτά καμαρωτά στην αλάνα να έρθουν προς τη βάση και εκεί άρχισε το που σε πόνει και που σε σφάζει  από μπροστά εγώ με T28Prot και από πίσω ένα bc σποταρε και άδειαζε γεμιστήρες
Όσο αργό είναι άλλο τόσο καλο κανόνι έχει

 

ad4d4d40c5c24af78f458741b4e6527b.png

Έγινε επεξεργασία από Deus
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

εγω γραφω με το AMD relive (new amd drivers diladi) , iparxei kai to OBS . @honda22
+ ισως handbreak για να μικρύνει πριν ανεβεί youtube

 

Επαθα κατι παρομοιο εχθες με το ΡΟΥ κανοντας την αποστολη που αναβεις 5 αρματα και πρεπει να κανεις 5 ζημιαρικες βολες (Lt 4 για τ55α) ...τελικα εκανα 3 πριν πεθανω :Ρ

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.