Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

On 6/9/2023 at 2:01 ΜΜ, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:
 
WORLDOFTANKS.EU

British wheelers, new Battle Pass and Onslaught seasons, rebalanced maps and vehicles, plus more!

 

 

 

 

image.png

Παρωχυμένα άρματα πλέον bro,μόνο το patriot αξίζει λίγο γιατί βελτίωσαν το aiming,τα άλλα είναι κουβάδες από τη στιγμή που τρέχουν όξω BZ176,T832 και άλλα τέρατα τύπου gonzalo.
πήγα να κάνω μερικές μάχες με το patriot χθες,όντως βελτίωση στο aiming αλλά πέτυχα τουε καλύτερους συνδυασμούς,10άρια+open map = κλαρίνο.
Τα έχω και σκονίζονται πλέον στο γκαράζ.
Αξίζουν μόνο αν είσαι top tier πράγμα που συμβαίνει σπάνια πλέον.Κι από αυτά όχι όλα.
Strv 81,fv4202 είναι κουβάδες

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, raziel said:

Παρωχυμένα άρματα πλέον bro,μόνο το patriot αξίζει λίγο γιατί βελτίωσαν το aiming,τα άλλα είναι κουβάδες από τη στιγμή που τρέχουν όξω BZ176,T832 και άλλα τέρατα τύπου gonzalo.
πήγα να κάνω μερικές μάχες με το patriot χθες,όντως βελτίωση στο aiming αλλά πέτυχα τουε καλύτερους συνδυασμούς,10άρια+open map = κλαρίνο.
Τα έχω και σκονίζονται πλέον στο γκαράζ.
Αξίζουν μόνο αν είσαι top tier πράγμα που συμβαίνει σπάνια πλέον.Κι από αυτά όχι όλα.
Strv 81,fv4202 είναι κουβάδες

 

Aφου τα μοιράζουν τζαμπα με το recruitment και τα έχουν βάλει ingame με gold και με bonds εννοείται πως είναι παρωχημένα πλέον. Οτι αξίζει πωλείται με ευρουλάκια όχι με magic money. 

Δε πειράζει όμως, σε 2 μηνάκια θα βγάλουν το επόμενο 10/9άρι στο τιερ 8 και θα το πουλάνε με τις γνωστές αλεπουδιάρικες πρακτικές.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 λεπτά πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

 

Aφου τα μοιράζουν τζαμπα με το recruitment και τα έχουν βάλει ingame με gold και με bonds εννοείται πως είναι παρωχημένα πλέον. Οτι αξίζει πωλείται με ευρουλάκια όχι με magic money. 

Δε πειράζει όμως, σε 2 μηνάκια θα βγάλουν το επόμενο 10/9άρι στο τιερ 8 και θα το πουλάνε με τις γνωστές αλεπουδιάρικες πρακτικές.

Κλασσική WG,και νομίζω πως θα είναι ρούσκι,ανακοινώθηκαν και τα άρματα στα lootboxes από το MIRNY,θα πέσει πολύ γέλιο,θ'αγοράζουν σωρηδών για τα καινούρια και θα τσιμπάνε όλοι το αμερικάνικο το διπλοκάνονο

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Το ότι ποστάρετε ακόμη 3k dmg με 8άρια και χαίρεστε, μετά από τόσα χρόνια με ξεπερνάει.
Μεγαλώστε το minimap και δώστε περισσότερη προσοχή στο στήσιμο των ομάδων για το που θα παίξετε με το άρμα σας.
Μάθετε το άρμα σας και προσπαθείστε να εκμεταλευτείτε τις δυνατότητες του από το να καμπερώνετε διαρκώς στο ίδιο σημείο κάθε φορά.
 

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

56 λεπτά πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

Δε Νομίζω ότι το έβαλε για τα 3k αλλά για το Kolobanov

Γενικά το λέω ρε αδερφέ απλά με αφορμή το ποστ του μπισκότου.Και παραπίσω να πας τα ίδια είναι.
Πέτυχα κάποιον από δω μέσα πριν από μερικούς μήνες κι έκανε ακριβώς αυτό που περιέγραψα.
Κολλημένος σ'ένα μέρος που θα είχε βολές μόνο όταν θα μας είχαν βιάσει όπως κι έγινε.
Και οι 2 με 8άρια tds,πόσες φορές του κλίκαρα ή του έγραψα αυτός εκεί.(Δεν ήταν afk)
Αποτέλεσμα?Χάσαμε φυσικά γιατί κρατούσα στη ουσία μόνος μου το flank κι εγώ να έχω γράψει 3800 κι αυτός 600.
Οπότε προτιμώ να γράφω dmg+ assist που σημαίνει περισσότερο xp + credits,πιο γρήγορο griding σε άρματα και battlepass.

Έχω να δω τι μετάλλια πήρα από τότε που βγήκαν οι λάσπες.
Εδώ γράφω 3000 με το shptk και ρίχνω καντήλια γιατί το θεωρώ κακή μάχη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.