Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

On 1/27/2022 at 12:10 PM, deNordic said:

@Thrael πες μας και τον λόγο που δεν θα το πουλήσεις ποτέ.

 

Ο ένας λόγος είναι τα looks που ανέφερες κι εσύ. Μπορεί να γεμίσαμε με "εξωγήινα" super heavies αλλά το E100 ήταν παραδοσιακά (για μένα) το απόλυτο παράδειγμα.

Αν και πήγα καλά με το Ε100 στο παρελθόν (~59%) ομολογώ πως έχω να το αγγίξω κανα τεσσάρι χρόνια σε random. Σε κανένα brawl και team clash το ξεσκονίζω καμιά φορά.

 

Ο άλλος λόγος είναι οι αναμνήσεις του παρελθόντος όταν ακόμα θεωρούσα φοβερό το WoT.

 

Γιατί ανέφερα θα μου πεις ότι δε θα το πουλούσα; Όχι γτ είναι το αγαπημένο μου. My all time favourite ηταν το WZ120. Απλά όταν κάνω rage-quit/rage-uninstall 🤬 πουλάω κι ότι βρω μπροστά μου, συνήθως Tier10 που θεωρώ ότι δε μου κάνουν. Δυστυχώς τα έχω ξαναγοράσει όλα πίσω με τόσα μιλλιούνια credit που βγάζουμε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 λεπτά πριν, το μέλος SirDiman έγραψε:

ΩΓΜΤΧ αγορασα το Projeto 46 , 2 Mil και δεν προσεξα οτι ειναι rental....

TI MLKS!!

 

Ξόδεψα ~25Μ για να προσπερνάω τα σκινς rentals και directives που πετάει, μηπως και πετύχω τπτ της προκοπής.

Μόνο το παραπάνω 122αρι άξιζε τα 5 mil.
Έχω αποθηκευμένο και το mutant, το Jag 8,8 και το 152κ το οποίο και μάλλον θα πάρω. Αθλιούτσικο event, αλλά δεν περιμένα τίποτα καλύτερο. Αυτά με τις "δημοπρασίες" είναι ακόμα χειρότερα ΙΜΟ, ποτέ δεν είχα πετύχει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε Βίκτωρα δε θέλω το Type62 -15% λέμε... πωωωωωωωωω.

Μπήκα 2 μέρες μόνο, έκανα γυρω στα 12 resuffle συμπεριλαμβανομένων των free, τις 6 φορές μου έβγαλε Type62.

WTF!

 

Μόνο για LIS ή Renegade ενδιαφέρομαι.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Το UDES 14/5 είναι η πιο ευχάριστη έκπληξη τα τελευταία 3 χρόνια για μένα. Αν και έκανα το περισσότερο grind σε FL, λάτρεψα το 105αρι κανόνι. Αν είχε καλύτερο reload για μένα προσωπικά θα ήταν OP.  Του έβαλα 3ο crew για να το έχω σε Frontline.

 

ΥΓ. Αναφέρω ότι ένα από τα αγαπημένα μου 8αρια ήταν το Pershing γτ το κανόνι του ήταν αλφάδι, οπότε μπορείς να θεωρήσεις ότι είμαι ανώμαλος.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.