Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Έχω και τα 2 από παλιά. Το Ε100 δε θα το πουλήσω ποτέ. Τα armor buff δεν αλλαξαν κάτι ιδιαίτερο. Το περνάνε σα βούτυρο οι HEATιες. Έχει για 9αρι το E75 το οποίο είναι ακόμα πολύ καλό και το KT είναι καλούτσικο.

Προσωπικά θα προτιμούσα Ε50Μ γιατί έχει φοβερό κανόνι σε ακρίβεια και μετα τα buff στο armor είναι πιο υποφερτό πλέον. To 9αρι είναι πολύ καλό. Προτιμώ meds πάντα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Thrael said:

Έχω και τα 2 από παλιά. Το Ε100 δε θα το πουλήσω ποτέ. Τα armor buff δεν αλλαξαν κάτι ιδιαίτερο. Το περνάνε σα βούτυρο οι HEATιες. Έχει για 9αρι το E75 το οποίο είναι ακόμα πολύ καλό και το KT είναι καλούτσικο.

Προσωπικά θα προτιμούσα Ε50Μ γιατί έχει φοβερό κανόνι σε ακρίβεια και μετα τα buff στο armor είναι πιο υποφερτό πλέον. To 9αρι είναι πολύ καλό. Προτιμώ meds πάντα.

 

Μου αρέσουν 2 τύποι tanks. Αυτά που έχουν το armor να πηγαίνουν μπροστά και κάνουν bounce τα πάντα και αυτά με πολύ ευθύβολο κανόνι και μεγάλο pen (ασχέτως armor).

 

Πήρα πρόσφατα το 60TP το οποίο έχει καλύτερο κανόνι και turret από το Ε 100. Σε μια μάχη μάλιστα ένα Jagdpz E 100 μου σπάμαρε χρυσές στο turret και δεν πέρασε καμία. Αλλά το E 100 έχει τα looks ενός super HT. Στα συν της γραμμής το Tiger II και το Ε 75.

 

Από την άλλη E 50 και Ε 50 Μ, έχω δει και διαβάσει ότι είναι πολύ δυνατά... ειδικά το πρώτο, αλλά για να φτάσεις μέχρι εκεί υποφέρονται οι πάνθηρες;

 

Μια τελική σκέψη είναι να φτάσω μέχρι Ε 75 και E 50 και στις δύο γραμμές και μετά βλέποντας και κάνοντας.

Έγινε επεξεργασία από deNordic
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν λέω να ξαναρχίσω το Lineage παιδιά.

θα κάνω Shillien Knight μπας και ξανανιώσω τι θα πει tank. 

Βαρέθηκα να ξενερώνω με ότι φαφαριά σκέφτονται πια εκεί στην WG.

Τουλάχιστον την NCsoft την είχαμε συνηθίσει απο πίσω μας.

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

On 1/25/2022 at 7:36 PM, deNordic said:

Όντας στο VK 30.01 πάω για E 100 ή E 50 M line;

Ότι θες ρώτα με εδώ,στο παιχνίδι έχω τσατ μπαν γιατί έριξα κάτι καντήλια στα ranked.
Προσωπικά heavies δεν πολυπαίζω γιατί τα βαριέμαι,το E50M έγινε καλό άρμα μετά το buff αλλά είναι και να σου βγεί και προπαντώς να το μάθεις καλά,δεν είναι εύκολο άρμα,έχει όγκο και σποτάρεται εύκολα,προτιμώ να παίζω με stb,udes,progetto

11 hours ago, Snips said:

Λοιπόν λέω να ξαναρχίσω το Lineage παιδιά.

θα κάνω Shillien Knight μπας και ξανανιώσω τι θα πει tank. 

Βαρέθηκα να ξενερώνω με ότι φαφαριά σκέφτονται πια εκεί στην WG.

Τουλάχιστον την NCsoft την είχαμε συνηθίσει απο πίσω μας.

 

Και που να δεις τις τελευταίες μέρες,lights πίσω από τα tds,heavies στα πιο άκυρα σημεία ειδικά κάτι πλατούνς από την κόλαση(red devils).Να έχεις και το γαμωrng που αρνείται πεισματικά να δώσει και τις πιο εύκολες βολές,θα το ανατινάξω καμιά μέρα το pc.
Χθες ειδικά τελευαία μάχη στην ENSK είδαν τα heavies μας απέναντι 279 και κρύφτηκαν πίσω μου και δεν εβγαιναν ούτε για κατούρημα.Εγώ με το E4,σπρωξίδια μέχρι αηδίας για να καβατζωθούν μέχρι που βγήκα εγώ και παίξαμε μούρη με μούρη και του γάμησα τα κουτάλια και μόνο τότε βγήκαν οι "ήρωες" να πάρουν το kill.

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, επειδή έτσι και αλλιώς ανεβάζω και Σουηδικά meds θα παραμείνω German HT για τα looks του Ε 100.

@Thrael πες μας και τον λόγο που δεν θα το πουλήσεις ποτέ.

Έγινε επεξεργασία από deNordic
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.