Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

On 22/4/2022 at 6:40 ΜΜ, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

Kαλά τι θέλει αυτό το καβουρδιστήρι για Ace?

 

shot_041.jpg

Φοριέται πολύ γι αυτό δεν το δίνει εύκολα,ίσως να ήσουν και μία βολή πριν το ace.

On 21/4/2022 at 8:40 ΜΜ, το μέλος SirDiman έγραψε:

image.thumb.png.d1368e887f664de7a81d6f5010de5375.pngTINAFTORE

Σύμμαχοι από τα lidl 😛

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To vk 30 το έκανα 3μαρκο στον προηγούμενο μαραθώνιο.Στον επόμενο άντε να κάνω αυτό το πράμα το Τ34-85Μ.
Έγραφα αβέρτα 2800-3300 dmg και ανέβαινε με ρυθμούς χελώνας.
Το κολπάκι αν δεν θέλετε να δώσε ούτε σέντσι είναι να παίζετε αβέρτα με 6άρια με καλό  πλήρωμα.Σε καλή και διασκεδαστική μάχη με τα 6άρια έβγαζα σε 8 στα 10 παιχνίδια 1000-1300 base xp και με τα 8άρια και τα 10άρια σε καλές μάχες και αργές με το ζόρι 900-1000

 

Screenshot_2.jpg

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ char futur ειναι απο τα αγαπημενα sniper μου μαζι με το Leopard 1 ( στο οποιο προσφατα εμαθα να το παιζω σωστα) ....

 

image.thumb.png.977b4cb52ac73db7a0ec047afef99dcc.pngΕιχα φουλ hp στο τελος οποτε καταφερα να χωθω κ να παρω 2 κρισιμα κιλ (e75 - 430 ) και να χασω ολη τη ζωη μου σχεδον,  μετα πηραν μπρος 2 δικοι μου ( 1 βολοι ολοι)  και καταφεραμε να φαμε και το Kanzepanzer που ηταν και αυτος φουλ . 
Παλι καλα το αρτι μας εριξε μια τυφλη και σκοτωσε το δικο τους :Ρ Καλα πηγε αυτο και χαναμε νομιζω για κανα 2κ hp προς το τελος

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χθες σε tier 7 μάχη με το E25 εγώ έγραψα 3000 + 700 assist αλλά είμαι σύμφωνα με το cromwell που είχα 100 μέτρα δεξιά μου και στην ίδια ευθεία camper,noob,coward,cziter (cheater στα klingon) έβαλα autoaim (λειτουργία του παιχνιδιού αλλά η γρατζουνιά στο μυαλό του ήταν βαθειά),tundra,ήμουν δαιμονισμένος με το πνεύμα του Γκουσγκούνη κι αν δεν τον έβαζα blacklist ακόμη θα έγραφε.
Sirdiman τα σταττιστικά τίνος έβαλες πιο πάνω?Δικά σου δεν είναι σίγουρα.
Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να πάρεις το rinoceronte?

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, το μέλος SirDiman έγραψε:

Δικα μου! :Ρ

 

εχω σχεδον τα παντα , οποτε ειπα να δω και τα ιταλικα

Θα φας το κράξιμο της αρκούδας(στα μεζέα σου φυσικά) αλλά,έχει μεγάλο reload,δεν είναι πρώτης γραμμής (εξού και το κράξιμο που ακολουθεί),παίζεις πυργάτο σε λόφους αλλά το τρυπάνε σχετικά εύκολα στην κουδούνα που έχει.
Εμένα δεν μου έκατσε καλά όπως και η σειρά με τα εξωγήινα αμερικάνικα.Είναι άρματα για ιδιαίτερες περιπτώσεις.
Ίσως να του ξαναδώσω μία ευκαιρία γιατί όπως και με το K-91 την πρώτη φορά που το πήρα το σιχάθηκα αλλά τώρα είναι από τα πιο αγαπημένα μου άρματα.
Προσοχή με το ρινόκερο από κάτι τύπους σαν τον astrocat και τον μπισκότο που παίζουν με άρτι 😛 έτσι και φάς αρτιλεριά πέφτει κλάμα.
Εμένα 2 μέρες μ'έχει ξεσκίσει,προχθές νίκες χωρίς dmg(το rng έστελνε τα πάντα στα γαμίδια) και χθές έγραφα πεντοχίλιαρα και κλαρίνα συνέχεια.
Μόνιμα με το amx 105 είχα τα light μας στην ίδια ευθεία,έχω και chatban και δεν μπορώ να ρίξω κανένα καντήλι 😛

Screenshot_1.jpg

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 λεπτά πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

@Cyber_Cookie τα μισά να μου έλεγε :hehe: 

Τυχεροί είστε που έβγαλα όλα τα άρματα από τις αποστολές και πούλησα τα άρτι,θα τρώγατε counterιά που θα σας πήγαινε αίμα :p

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

nice , πολυ καλa stats!!

 

Αν εχεις κανα τιπ ευπροσδεκτο , αλλα ναι...απλα για τη πλακα το παιζω αυτο .

Γουσταρω πολυ char futur + leopard τελευταια..α και t54 lt

 

Α μετα απο τοσα χρονια τωρα εμαθα οτι τα camo που δινει τα περνεις πισω αν πουλησεις το αρμα κλπ ... ρακοσυλεκτης ειχα γινει με δαυτα

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, το μέλος SirDiman έγραψε:

nice , πολυ καλa stats!!

 

Αν εχεις κανα τιπ ευπροσδεκτο , αλλα ναι...απλα για τη πλακα το παιζω αυτο .

Γουσταρω πολυ char futur + leopard τελευταια..α και t54 lt

 

Α μετα απο τοσα χρονια τωρα εμαθα οτι τα camo που δινει τα περνεις πισω αν πουλησεις το αρμα κλπ ... ρακοσυλεκτης ειχα γινει με δαυτα

Tip για τον ρινόκερο είναι αυτό που σου είπα,2η γραμμή και sniping ή πας παρέα με τα meds.
Γενικά ακόμη κι εγώ που παίζω επιθετικά το έχω γυρίσει σε sniping,οι ποιότητα των παικτών έχει πέσει κατακόρυφα και αν παρατηρήσεις όλοι κάνουν sniping,όταν δεν παίζω pluton δεν εμπιστεύομαι κανέναν πούστη.Ακόμη και με light να είμαι πάω σε θέση για sniping και όχι για spot,τα reports που θα σου μοστράρουν απλά τα γράφεις ξέρεις που.Βγάζε dmg και άστους να κουρεύονται,τρανταχτό παράδειγμα τα ranked,wolfpacks αλλά κανένας δεν βοηθούσε κανέναν,σε άφηναν να σκοτωθείς μόνο και μόνο για να πάρουν το kill.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, το μέλος SirDiman έγραψε:

nice , πολυ καλa stats!!

 

Αν εχεις κανα τιπ ευπροσδεκτο , αλλα ναι...απλα για τη πλακα το παιζω αυτο .

Γουσταρω πολυ char futur + leopard τελευταια..α και t54 lt

 

Α μετα απο τοσα χρονια τωρα εμαθα οτι τα camo που δινει τα περνεις πισω αν πουλησεις το αρμα κλπ ... ρακοσυλεκτης ειχα γινει με δαυτα

Το τσέχικο td το πήρες?Μεγάλη τρολλιά.Το τ54 παίξτο σαν sniper med και στα παπάρια σου τα map pings που θα σου ρίχνουν και τα "raport",να δεις για πότε ανεβάζεις win8 έτσι και γράφεις dmg με light

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.