Jump to content



ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ!!!!!


kallileo

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Καλα εμενα γιατι δεν μου ειπαν τιποτα????

Για οσους ειναι απο Θεσ/κη βαλτε 107.4 κατα τις 1 και κατι να ακουσετε τον προεδρο.

Ειναι μια εκποπη λιγο τρελη απο τις 12 μεχρι τις 2. Εκει μοιραζουν τα υπουργεια αλλα ο προεδρος ειναι ολα τα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fantacid

kallileo καλα καλα δε βγηκαμε,εκανες κ ραδιοφωνικη εκπομπη?!?!?!

Αυτο θα πει οργανωση!!!

Ετσι αν εισαι γεννημενος ηγετης!!!!

Φιλε αν δεν εχεις τι να κανεις ακου ολη την εκπομπη αρκει να μην ασχοληθει με αθλητικα.

Θα ακουσεις απιστευτα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [01-04-2004 09:09]

ΥΠΟΥΓΟΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ: Η Grace βεβαια. Θα μπορουσα κι αλλιως.

Δεδομένου του ότι έχω ήδη αρχίσει....

50 ευρώ πρόστιμο για κάθε ορθογραφικό λάθος.

150 ευρώ πρόστιμο για κάθε γραμματικό λάθος.

500 ευρώ πρόστιμο για κάθε συντακτικό λάθος.

Όποιος έχει δυσλεξία, άσθμα, μαγουλάδες και κάθε εφάμιλή τους ασθένεια, είναι άνω των 1.85 και κάτω των 1.65 εκατοστών ύψος, άνω των 80 και κάτω των 65 κιλών και έχει οποιοδήποτε χρώμα μαλλιών πλην του μαύρου θεωρείται άμεσα ανίκανος να παρακολουθήσει το εκπαιδευτικό πρόγραμμα της πολιτείας της Ελλάδος. Οπότε καλό θα ήταν να μην προσπαθήσει καν. Με νέο νομοσχέδιο της νέας κυβέρνησης μετά το καλοκαίρι θα προταθεί να πετάμε κάθε τέτοιον μαθητή που δεν πληρεί τις ανωτέρω προυποθέσεις στο 12 έτος της ηλικίας του στον πιο κοντινό γκρεμό ( να μην τρέχετε και μέχρι την Σπάρτη, είδατε πόσο σας φροντίζω; ) ώστε να γλυτώσει η κοινωνία.

Σημείωση : Το ανωτέρω ισχύει μόνο για αρσενικά. Τα θυλυκά είναι ελεύθερα να παρακολουθήσουν ότι πρόγραμμα θέλουν, όπως θέλουν, χωρίς προϋποθέσεις και με πλήρη επιδότηση από το κράτος.

Κτιριακές μεταρρυθμίσεις : Όλα τα κτίρια θα βαφτούν σε αποχρώσεις του ροζ και κόκκινου.

Μαθησιακές μεταρρυθμίσεις : Τα άχρηστα μαθήματα ( πχ γυμναστική, ηλεκτρολογία κτλ ) φεύγουν άμεσα απο την διδακτέα ύλη. Προστίθονται άμεσα χρήσιμα μαθήματα όπως το έρευνα και αγορά που βοηθάει τα παιδιά να αναπτύξουν καλές και υγιείς σχέσεις με τα καταστήματα ρούχων και καλλυντικών, καθώς και αναγκαστικά μαθήματα μπαλλέτου σε κάθε αρσενικό.

Και ακόμα δεν άρχισα παιδάκια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Grace

Δεδομένου του ότι έχω ήδη αρχίσει....

Κτιριακές μεταρρυθμίσεις : Όλα τα κτίρια θα βαφτούν σε αποχρώσεις του ροζ και κόκκινου.

Και ακόμα δεν άρχισα παιδάκια.

Kαλα ολα τα αλλα,ας πουμε οτι εχουν καποια βαση,τις κτιριακές μεταρρυθμίσεις τι τις ηθελες???

Μηπως θα ειναι κ επαγγελματικοι προδρομοι για τις κοπελες που δεν πιανουν τα γραμματα κ "πιανουν αλλα" σε αντιστοιχεια με το γκρεμο των αρσενικων???:tomato:

:tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Grace

Δεδομένου του ότι έχω ήδη αρχίσει....

50 ευρώ πρόστιμο για κάθε ορθογραφικό λάθος.

150 ευρώ πρόστιμο για κάθε γραμματικό λάθος.

500 ευρώ πρόστιμο για κάθε συντακτικό λάθος.

Όποιος έχει δυσλεξία, άσθμα, μαγουλάδες και κάθε εφάμιλή τους ασθένεια, είναι άνω των 1.85 και κάτω των 1.65 εκατοστών ύψος, άνω των 80 και κάτω των 65 κιλών και έχει οποιοδήποτε χρώμα μαλλιών πλην του μαύρου θεωρείται άμεσα ανίκανος να παρακολουθήσει το εκπαιδευτικό πρόγραμμα της πολιτείας της Ελλάδος. Οπότε καλό θα ήταν να μην προσπαθήσει καν. Με νέο νομοσχέδιο της νέας κυβέρνησης μετά το καλοκαίρι θα προταθεί να πετάμε κάθε τέτοιον μαθητή που δεν πληρεί τις ανωτέρω προυποθέσεις στο 12 έτος της ηλικίας του στον πιο κοντινό γκρεμό ( να μην τρέχετε και μέχρι την Σπάρτη, είδατε πόσο σας φροντίζω; ) ώστε να γλυτώσει η κοινωνία.

Σημείωση : Το ανωτέρω ισχύει μόνο για αρσενικά. Τα θυλυκά είναι ελεύθερα να παρακολουθήσουν ότι πρόγραμμα θέλουν, όπως θέλουν, χωρίς προϋποθέσεις και με πλήρη επιδότηση από το κράτος.

Κτιριακές μεταρρυθμίσεις : Όλα τα κτίρια θα βαφτούν σε αποχρώσεις του ροζ και κόκκινου.

Μαθησιακές μεταρρυθμίσεις : Τα άχρηστα μαθήματα ( πχ γυμναστική, ηλεκτρολογία κτλ ) φεύγουν άμεσα απο την διδακτέα ύλη. Προστίθονται άμεσα χρήσιμα μαθήματα όπως το έρευνα και αγορά που βοηθάει τα παιδιά να αναπτύξουν καλές και υγιείς σχέσεις με τα καταστήματα ρούχων και καλλυντικών, καθώς και αναγκαστικά μαθήματα μπαλλέτου σε κάθε αρσενικό.

Και ακόμα δεν άρχισα παιδάκια.

1) Koψε μου ενα μαζικο προστιμο για ολα τα λαθη μου και περνα απο το γραφειακι του υπουργειου να σου κοψω μια επιταγη...

2) Κατα ποσο οι σωματικες διαστασεις μπορουν να επηρεασουν την μαθησιακη γνωση αναθεμα και εαν το καταλαβα.

3)Mε αυτην την μεταρρυθμιση ακομα και ο Ορλαντο στον καιαδα θα κατελληγε.

4)Σαφως και το καλυτερο μαθημα θα ειναι αγορα κρεμας νυκτος....αφου μονο θυληκα θα παρακολουθουν το σχολειο και ειναι γνωστο οτι το 80 % τους εως εκει μπορει να φτασει η αντιληψη τους....

Ο μυστηριος τυπας στο γραφειακι.....:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fantacid [Χθες, στις 23:46]

Kαλα ολα τα αλλα,ας πουμε οτι εχουν καποια βαση,τις κτιριακές μεταρρυθμίσεις τι τις ηθελες???

Μηπως θα ειναι κ επαγγελματικοι προδρομοι για τις κοπελες που δεν πιανουν τα γραμματα κ "πιανουν αλλα" σε αντιστοιχεια με το γκρεμο των αρσενικων???:tomato:

:tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

Το αρχαιότερο επάγγελμα, τι κακό βρίσκεις; :flower:

Μήπως αφού ξεκληρίσω όλο τον ανδρικό πληθυσμό θα έχουν δουλειά;

1) Koψε μου ενα μαζικο προστιμο για ολα τα λαθη μου και περνα απο το γραφειακι του υπουργειου να σου κοψω μια επιταγη...

2) Κατα ποσο οι σωματικες διαστασεις μπορουν να επηρεασουν την μαθησιακη γνωση αναθεμα και εαν το καταλαβα.

3)Mε αυτην την μεταρρυθμιση ακομα και ο Ορλαντο στον καιαδα θα κατελληγε.

4)Σαφως και το καλυτερο μαθημα θα ειναι αγορα κρεμας νυκτος....αφου μονο θυληκα θα παρακολουθουν το σχολειο και ειναι γνωστο οτι το 80 % τους εως εκει μπορει να φτασει η αντιληψη τους....

Ο μυστηριος τυπας στο γραφειακι.....

1) Μέρος του νομοσχέδιου : Εξαιρούνται οι υπουργοί, μέλη της κυβέρνησης, αδέρφια-ξαδέρφια-φίλοι-γκόμενοι/ες τους, όσοι έχουν μέσον και όσοι θέλω εγώ.

2) Τι να σε κάνω σε σχολείο με κορίτσια αν είσαι κοντός και άσχημος παιδί μου;

3) Υπάγεται στο 'όσοι θέλω εγώ'. :p

4) Τουλάχιστον θα μειωθούν κατά πολύ οι τραυματισμοί στα σχολεία, τα ατυχήματα στους δρόμους και οι πολεμοχαρείς τάσεις στον πληθυσμό...μην πάω παρακάτω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Grace [Σήμερα, στις 13:52]

4) Τουλάχιστον θα μειωθούν κατά πολύ οι τραυματισμοί στα σχολεία, τα ατυχήματα στους δρόμους και οι πολεμοχαρείς τάσεις στον πληθυσμό...μην πάω παρακάτω.

Έχεις δει κορίτσια να μαλλιοτραβιούνται?

Έχεις δει γυναίκες να κάνουν σφήνες με τα GTi τους?

Εγώ έχω δει

:devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kaynd

Έχεις δει κορίτσια να μαλλιοτραβιούνται?

:devil:

Δεν υπαρχει πιο ωραιο θεαμα. Απιστευτο γελιο,.

Τελικα Ο VAG είναι ο αληθινος πρωθυπουργος της Ελλαδος. Δηλαδη ο Θειος.

Μη του πατε κοντρα.

Link to comment
Share on other sites

Μετα τις τελευταιες εξελιξεις στον χωρο της εκπαιδευσης δεν μου μενει παρα βγαλω απο το συρταρι και να προτεινω το

σχεδιο εκτακτου αναγκης για την σωτηρια του ισχυρου φυλου

συμφωνα με το οποιο..

η νησος Μυκονος, Γαυδος και Ιθακη

μετατρεπονται σε στρατοπεδα συγκεντρωσης ολων των Ελληνιδων γυναικων.

η υπολοιπη επικρατεια ανηκει αποκλειστικα στο ανδρικο φυλο το οποιο απαλλαγμενο απο τον μεγαλο πειρασμο θα μεγαλουργησει και θα φτασει την ανθρωποτητα στα υψηλοτερα επιπεδα

στις τεχνες, στον πολιτισμο και στην τεχνολογια.

Συμφωνα με την παραγραφο 2.1 κεφ.14 του ιδιου σχεδιου προβλεπεται επισης

ταφη σε λακους βαθους δυο μετρων (μεχρι το λαιμο δηλαδη)

ολων των κληρικων και δημοσιων υπαλληλων

σε κεντρικα σημεια των μεγαλυτερων πολεων για παραδειγματισμο των υπολοιπων.

Την πρωτη καθε μηνα πενταμελης επιτροπη του Αν.Α.Σ.Α*

θα περιοδευει στα στρατοπεδα συγκεντρωσης και θα επιλεγει την ελιτ των κρατουμενων

η οποια θα μεταφερεται σε Κεντρο μετεκπαιδευσης για συμμορφωση στη νεα ταξη πραγματων και γενικο καλλωπισμο- σουλουπωμα.

Μετα τις 15 μερες εκπαιδευσης η γυναικες αυτες θα μεταφερονται στις μεγαλες πολεις τις επικρατειας οπου και θα διατιθενται στο κοινο για προσφορα οικιακης βοηθειας, συναναστροφη και ψυχαγωγια ,

για διαστημα ενος μηνα και συμφωνα παντα με την κριση της τοπικης αυτοδιοικησης.

Με το περας του διαστηματος αυτου ο γυναικειος αυτος πληθυσμος θα επιστρεφει στα στρατοπεδα.

Εξαιρεση στον κανονα αυτο θα αποτελουν:

γυναικες που επεδειξαν πληρη συμμορφωση και αποδοχη στους νεους κανονισμους και υψηλοτατο επιπεδο φινετσας και καλλους.

Αυτες κερδιζουν παραταση της διαμονης τους μεχρι την εξεταστικη του επομενου μηνα.

Συμπληρωματικες διαταξεις του σχεδιου προβλεπουν επισης

-Μεγιστος επιτρεπτος αριθμος συζυγων 5

-Κοριτσια μετα την συμπληρωση του 18 ετους ηλικιας (οταν αρχιζουν και γινονται επικινδυνα)μεταφερονται στα στρατοπεδα.

-Γυναικες που μετα την παροδο ενος ετους , δεν εχουν επιλεγει ποτε στην ελιτ,

ή δειχνουν κατ' εξακολουθηση ασεβεια στους νομους και καμια διαθεση συμμορφωσης

θα απελασσονται στο Ιρακ.

-Το δικαιωμα της κυησης θα αφαιρεθει μιας και οι γυναικες θα τροποποιηθουν γενετικα ωστε να γεννουν αυγα.

Χανοντας ετσι το πολυτιμο αυτο οπλο τους

και καταργωντας την μισητη μηνιαια περιοδο εμμηνου ρησης...

Για περισσοτερες λεπτομερειες αναμεινατε την ολοκληρωση του σχεδιου.

Προτασεις και ιδεες επι της ουσιας δεκτες για συζητηση.

*Ανωτατο, Απελευθερωτικο, Συμβουλιο, Ανδρων

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Πρώτον τα θηλυκα γινονται επικυνδινα πολυ πριν τα 18.

Και δευτερον εγω προτεινω να πουλουνται οι γυναικες στα super market.

κοινως ....... τα πιπινακια!!:devil:

:devil: :devil: :devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης [Σήμερα, στις 12:24]

Μετα τις τελευταιες εξελιξεις στον χωρο της εκπαιδευσης δεν μου μενει παρα βγαλω απο το συρταρι και να προτεινω το

σχεδιο εκτακτου αναγκης για την σωτηρια του ισχυρου φυλου

Εκτός του ότι το δικό μου βγήκε πρώτο άρα το δικό σου δεν φτάνει, ένα σχέδιο εναντίον νόμου δεν κάνει και τίποτα...:p

...αυτό χρειάζεται το 'ισχυρό' φύλο, σχέδιο εκτάκτου ανάγκης.

Απορώ πως νομίζετε ότι είστε το ισχυρό φύλο.

1) Το σώμα της γυναίκας ανανεώνεται σε σταθερούς ρυθμούς, του άνδρα καθόλου.

2) Η γυναίκα αντέχει 8 φορές περισσότερο πόνο από τον άνδρα. Για παράδειγμα οποιοσδήποτε άνδρας θα πέρναγε τους πόνους της γέννας θα πέθαινε ακαριαία από καρδιακή προσβολή ( σοκ ).

3) Η γυναίκα ωριμάζει σωματικά και ψυχικά κατά μέσο όρο 3 χρόνια γρηγορότερα.

4) Η γυναίκα ζει κατά μέσο όρο 20 με 25 έτη ( ω ναί! ) περισσότερο.

5) Η γυναίκα έχει εώς και 2 φορές γρηγορότερα αντανακλαστικά και αντίδραση από τον άνδρα.

6) Το μυαλό της γυναίκας μπορεί να χειριστεί 3 μεταβλητές, του άνδρα 2.

7) Κατά τους ψυχολόγους οι γυναίκες είναι εώς και έξι ( 6 ) φορές πιο πονηρές από τους άνδρες.

8) Το ανοσοποιητικό σύστημα της γυναίκας είναι αρκετά ισχυρότερο και πολύ γρηγορότερο, έτσι οι γυναίκες έχουν μεγαλύτερες ελπίδες ενάντια στις ασθένειες και αντοχή σε τραυματισμούς.

Είναι και μερικά άλλα που δεν τα θυμάμαι. Εκτός της μυϊκής δύναμης και της καλύτερης αντίληψης του χώρου, τι σας κάνει να πιστεύετε ότι είστε οι ισχυροί;:upside:

Link to comment
Share on other sites

1) Το σώμα της γυναίκας ανανεώνεται σε σταθερούς ρυθμούς, του άνδρα καθόλου.

-Μετα τα 25 καθε σοκολατακι ζυγηζει εφοσον φαγωθει x3!(τουλαχιστον)-

2) Η γυναίκα αντέχει 8 φορές περισσότερο πόνο από τον άνδρα. Για παράδειγμα οποιοσδήποτε άνδρας θα πέρναγε τους πόνους της γέννας θα πέθαινε ακαριαία από καρδιακή προσβολή ( σοκ ).

-Θα εκμεταλευτουμε το γεγονος αυτο ωστε να γενανε σε πρωτη φαση αυγα μεγεθουςστρουθοκαμηλου,μετα βλεπουμε!-

3) Η γυναίκα ωριμάζει σωματικά και ψυχικά κατά μέσο όρο 3 χρόνια γρηγορότερα.

-κ μενει στασημη για το υπολυπο της ζωης της-

4) Η γυναίκα ζει κατά μέσο όρο 20 με 25 έτη ( ω ναί! ) περισσότερο.

-Να δουμε ποσο θα αντεξουν κ στα στρατοπεδα συγκεντρωσης-

5) Η γυναίκα έχει εώς και 2 φορές γρηγορότερα αντανακλαστικά και αντίδραση από τον άνδρα.

-Ομως οδηγαει εως κ 8 φορες πιο ατσαλα απο το κατωτερο ειδος ανδρα.-

6) Το μυαλό της γυναίκας μπορεί να χειριστεί 3 μεταβλητές, του άνδρα 2.

-Μεταβλητη1-μιλαει στο τηλεφωνο-Μεταβλητη2-βαφει τα νυχια της.Μεταβλητη3.κανει ζαπινγκ

σε σχεση με τον ανδρα που του ειναι αχρηστη η 2η μεταβλητη-

7) Κατά τους ψυχολόγους οι γυναίκες είναι εώς και έξι ( 6 ) φορές πιο πονηρές από τους άνδρες.

-Χωρις να ειμαι ψυχολογος πιστευω πως ειναι τουλαχιστον 106!-

8) Το ανοσοποιητικό σύστημα της γυναίκας είναι αρκετά ισχυρότερο και πολύ γρηγορότερο, έτσι οι γυναίκες έχουν μεγαλύτερες ελπίδες ενάντια στις ασθένειες και αντοχή σε τραυματισμούς.

-Θα βοηθησουν την αρσενικη ιατρικη επιστημη στην ευρεση νεων ασθενιων-

:flower: :flower: :flower: :flower: :flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fantacid [Σήμερα, στις 00:18]

5) Η γυναίκα έχει εώς και 2 φορές γρηγορότερα αντανακλαστικά και αντίδραση από τον άνδρα.

-Ομως οδηγαει εως κ 8 φορες πιο ατσαλα απο το κατωτερο ειδος ανδρα.-

Bλακείες....

Αν και στο quote απάντησα :

και της καλύτερης αντίληψης του χώρου

Η γυναίκα έχει πρόβλημα να θέσει τον χώρο που 'πατάει' το όχημα στο μυαλό της. Εξού μικροζημιές σε παρκαρίσματα, στροφές κτλ. Νομίζει ότι θα χωρέσει. Θέλει αρκετή πείρα για να μάθει την πραγματική θέση του οχήματος.

...αν και βέβαια καλύτερα μερικές άτσαλες οδηγοί παρά πολλοί επικίνδυνοι νεαροί. Καμία άτσαλη οδηγός δεν κόντεψε να με σκοτώσει, τουλάχιστον 10 άνδρες που νόμιζουν ότι οι μηχανές των αυτοκινήτων τους έχουν τίποτα να κάνουν με αυτό που βλέπουν στο καθρέφτη έχουν κοντέψει να με στείλουν να δω τον Αλέξανδρο τον Μέγα από 'κλεισίματα', αγνοώντας εντελώς κώδικα κυκλοφορίας και σήματα κτλ.

Από όσο ξέρω δεν χρειάζεται καν πόλεμος στην Ελλάδα. Δεκάδες νεκροί και εκατοντάδες τραυματίες εβδομαδιαίως. Κατά την μέγιστη πλειονότητα νέα άτομα από όσο ξέρω. Μήπως σε αυτό φταίει κάτι παραπάνω από άτσαλες γυναίκες οδηγούς;

....και ειλικρινά απορώ τι καταλαβαίνουν οι άνδρες με το τρέξιμο και τις συναφείς βλακείες. Το μόνο που αυξάνουν είναι οι πιθανότητες να μπουν σε ξύλινο κουτί. Τα αυτοκίνητα φτιάχτηκαν ως μέσα εξυπηρέτησης, όχι λαιμητόμοι.

Και με τα παραπάνω σου απάντησα και σε αυτό :

3) Η γυναίκα ωριμάζει σωματικά και ψυχικά κατά μέσο όρο 3 χρόνια γρηγορότερα.

-κ μενει στασημη για το υπολυπο της ζωης της-

-τουλάχιστον ωριμάζει, πολλοί δεν φτάνουν εκεί ποτέ-

Edit : Πρέπει να μάθω καλύτερη ορθογραφία γιατί θα το χάσω το υπουργείο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fantacid [Σήμερα, στις 02:18]

5) Η γυναίκα έχει εώς και 2 φορές γρηγορότερα αντανακλαστικά και αντίδραση από τον άνδρα.

-Ομως οδηγαει εως κ 8 φορες πιο ατσαλα απο το κατωτερο ειδος ανδρα.-

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.