Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Λοιπόν, φίλοι μου, απλά ήθελα να σας ενημερώσω ότι θα λάβω μέρος στο ADW2009 (MOD CONTEST) και έτσι θα μπορέσετε, όσοι θέλετε να δείτε το κουτί από κοντά!

Θα χαρώ να σας γνωρίσω και να απαντήσω όποιες ερωτήσεις έχετε!

Link to comment
Share on other sites

@tzitzibp

Αν και έχεις υδρόψυξη....μήπως οι ανεμιστήρες του συστήματος είναι.....υπερβολικά πολλοί;

Θα έχεις τρελαθεί στο βούισμα...Εκτός βέβαια αν δεν σε ενδιαφέρει ένα ήσχυο σύστημα...

Link to comment
Share on other sites

Που και ποτε ειναι αυτο φιλε;

Τεχνοπολη Γκαζι, 14-18 οκτ.

@tzitzibp

Αν και έχεις υδρόψυξη....μήπως οι ανεμιστήρες του συστήματος είναι.....υπερβολικά πολλοί;

Θα έχεις τρελαθεί στο βούισμα...Εκτός βέβαια αν δεν σε ενδιαφέρει ένα ήσχυο σύστημα...

Το σύνολο είναι 14 ανεμιστήρες....αλλά λόγο παχους (19mm) κάθε πλευρας, το συστημα είναι αθόρυβο στο 1 μέτρο και πίστεψε με είναι πιο αθόρυβο από πολλά μηχανακια με κουτια εμποριου με μόλις 2-3 ανεμιστηρες. Προφανως αυτά που μόλις ανεφερα ισχύουν με τους ρυθμιζόμενους ανεμιστηρες στο low....Στο high έχεις θόρυβο αλλά εκεινη την ώρα με ενδιαφέρει το 3dmark06 score και όχι ο θόρυβος.

Αυτη τη στιγμη δουλευω qx9650@3.6 idle 32C/ max 44C με όλα στο low.

Έγινε επεξεργασία από ΝTG
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ο παιχτης!:dance3:

Εγω παντως θα περασω σιγουρα να δω το κουτι σου!!!Θα εισαστε εκει καθε μερα?

μάλλον Ναι!

θα χαρώ να τα πουμε!

Έγινε επεξεργασία από tzitzibp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, απλά μάζεψε αυτά τα μαύρα και πέρνα τα πίσω από μητρική αν μπορείς το ένα και κολλητά στην μητρική, πίσω από vga, να φρύγει μαζί με τα καλώδια του ρεύματος.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα.Προτεινω να παρεις αλλο κουτι μεγαλυτερο ,γιατι τα βλεπω λιγο οριακα και να τα κτοποιησεις φυσικα λιγο καλυτερα τα καλωδια για καλυτερη κυκλοφορια του αερα. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όχι εντάξει, δεν πρόκεται να πάρω κουτί στο συγκεκριμένο PC. Είναι λίγο ακατάστατα επειδή δεν τα έχω τακτοποιήσει.. Όταν θα είναι έτοιμο με την καινούρια ψύχτρα θα κολλήσω τα καλώδια στα τοιχώματα του κουτιού έτσι ώστε να μην φαίνονται καν και να μην εμποδίζουν την ροή του αέρα.. Ευχαριστώ πάντως για την πρόταση!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τελικά κάτι κατάφερα με το... κουτάκι! 2ος στο ADW2009.....:dance3:

Από αύριο πιθανότα θα έχω και φωτο από το σκηνικό όλο!:beer::smoke::mobile1::beer::hang3:

Με την ευκαιρία να ευχαριστήσω όλους όσους με ψήφισαν....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.